• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Het mysterie van de enorm dure Mercedes C180

Auteur: jaapiyo, gepost 8 juli 2016 om 22:47 – 62 Reacties

Mercedes-C180


Voor deze Mercedes C-klasse werd onlangs ongeveer een tonnetje betaald. Nee het is geen C63 in vermomming, maar een bescheiden C180. Wat is hier gaande?

Terwijl je dit leest, ben je misschien wel in de markt voor een gebruikte Mercedes C180. Je bent een jaar of 61. Beenruimte achterin voor je uit de kluiten gewassen offspring heb je vrijwel nooit meer nodig, want die zitten zelden of nooit meer bij je achterin de auto. Je wilt wel een beetje comfortabel rondrijden, maar opvallen dat doe je liever niet meer. Je bent per slot van rekening al ruim 30 jaar getrouwd en bij de benzinepomp wil je geen gedoe om je heen maar gewoon in alle rust je tankje peut en zakje tikkels aftikken bij de kassa. Jarenlang heb je nobel werk verricht voor PriceRolandBergerHouseKPMG, dus je hebt wel wat te verhappen. Maar, alle centen die je kan missen aan een auto uitgeven, dat zit niet in je bloed. Als zunige Hollander kies je liever voor een nette, courante okkazie ‘met de kop eraf’. Laat iemand anders die eerste afschrijving maar voor zijn rekening nemen. Een grijze C180 van twee jaar oud met nog geen 20.000 kilometer op de teller past dan precies in je straatje.

Een zoektocht op martkplaats leert dat de 61-jarige in dit scenario rekening moet houden met prijzen die schommelen rond de 30.000 Euro voor C180-jes van generatie W205. Bovenstaand exemplaar met nummerbord 9-TNL-42 was dus maar liefst drie keer zo duur en is op dit moment volgens de RDW niet eens verzekerd. Gelukkig ziet het interieur er wel netjes uit.

C-walk-homie

De hoge prijs zou iets te maken kunnen hebben met het feit dat de auto bij domeinen staat. De auto-liefhebber kent dit mooie instituut wellicht van onze eerdere berichtgeving. Misschien heb je er zelf wel eens een auto opgepikt voor weinig. Bij domeinen komen onder andere auto’s terecht van mensen die uit de onderwereld die tegen de lamp lopen. Naar verluidt zijn er soms goede deals te scoren en tevens houden sommige criminelen van flamboyante auto’s als deze Neo-Kever. Koop je er iets heb je gratis en voor niks ook meteen een goed verhaal bij je auto.

De precieze reden waarom deze C-Klasse echter ‘gegund’ is voor niet minder dan 80.015,00 Euro exclusief 15% opgeld blijft een raadsel. Ondanks het nette interieur en dat de advertentie de kilometerstand aanstipt die volgens de NAP logisch is, is dat veel geld voor de D-segmenter. Zit er misschien nog ergens een pakketje baking soda in verstopt? Een microchip met belastend materiaal? Sporen van een liquidatie waardoor iemand ‘m coûte que coûte terug in handen moest krijgen? Iemand met meer informatie kan zich met een burn-adres melden bij autoblog’s bekende tiplijn.

Ook interessant!

  • Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
    Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
  • Extreme luxe op de achterbank van de Mercedes S-klasse
    Extreme luxe op de achterbank van de Mercedes S-klasse
  • Mercedes-Benz C-klasse (2021) rijtest
    Mercedes-Benz C-klasse (2021) rijtest
  • Video: automobilist in Mercedes E-klasse doet vervelend
    Video: automobilist in Mercedes E-klasse doet vervelend

Nieuwste artikelen

  • De stationwagon van Dacia komt eraan: dit weten we tot nu toe
  • Video: Achtervolging politie vs Porsche Macan
  • Laadprijzen in Nederland: dit zijn de duurste en goedkoopste tarieven in jouw gemeente
  • De Bentley van Ali B is verkocht: zoveel leverde hij op!
FacebookTweetPinLinkedIn

c-klasse, domeinen, grijs, Mercedes, w205

Vorig bericht: « Politie in Brabant tikt ruit in om kind te redden uit hete auto
Volgend bericht: Mercedes Club Nederland beroofd van kwart miljoen euro »

Lees Interacties

Reacties

  1. Stijnson zegt

    8 juli 2016 om 22:53

    En ik maar denken dat deze auto gepantserd is…

    Login om te reageren
    • 4apaev zegt

      9 juli 2016 om 09:20

      @stijnson: is niet het geval, kijk hoe dik de ramen zijn, zijn gewoon van normale dikte. Verder zit er bij een bepantseerde auto altijd een zichtbare zwarte frame bij de ramen, die is er niet. En c180 is veeel te zwaak voor een bepanseerde auto…

      Login om te reageren
      • a45edition1 zegt

        9 juli 2016 om 22:04

        @4apaev: ah oke dan, goed dat ik dat weet! Ik kijk nog even verder

        Login om te reageren
  2. zeevink zegt

    8 juli 2016 om 22:56

    Bepantsering zal ook niet het geval zijn met een C180 als basis. Tsja dan blijft er weinig logisch over dan een duister verleden. Hoe is de veiling dan gegaan? Ik bedoel er zijn toch meerdere gekken nodig om zo hoog tegen elkaar op te bieden.

    Login om te reageren
    • darrock zegt

      8 juli 2016 om 23:41

      @zeevink: domeinen is een blinde veiling. Je geeft een bod door, en naderhand krikg je te horen of hij gegund is of niet, en of je het hoogste bod had.

      Login om te reageren
    • thesis zegt

      8 juli 2016 om 23:43

      @zeevink: Weet het niet zeker, maar volgens mij bied je zonder te zien wat anderen hebben geboden

      Login om te reageren
    • memyselfandi zegt

      9 juli 2016 om 12:52

      @zeevink: in Sao Paolo heb je ook een 308 met bepantsering…

      Login om te reageren
  3. viezefreddyw zegt

    8 juli 2016 om 22:57

    Dan moet je wel stapel idioot zijn om zo veel geld neer te leggen zeg. Praktisch het dubbele van de nieuwprijs.. Heel apart dit, je zou haast zeggen dat het zaakje stinkt..

    Login om te reageren
    • marstr zegt

      8 juli 2016 om 23:10

      @viezefreddyw: waarschijnlijk gewoon een tikfoutje van de bieder…

      Wie weet trouwens hoe het zit met dat soort geintjes, er had bij wijze van ook en bod van 2 ton op kunnen zitten ipv 20k. Ben je dan alsnog verplicht te betalen of gaat dat via een rechtszaak oid

      Login om te reageren
      • n42b18 zegt

        8 juli 2016 om 23:31

        @marstr: Je bent niet verplicht om hem te kopen, je kan bieden en vervolgens ga je de auto bekijken op de “kijkdag” en ga je dan akkoord dan moet je het bedrag betalen. Als de auto “gegund” is dan heeft de bieder de auto bekeken en is hij akkoord gegaan met het bedrag van 80 duizend.

        Login om te reageren
        • Foramen zegt

          8 juli 2016 om 23:38

          @n42b18: je hebt eerst de kijkdag, dan de biedingen. Biedingen zijn onherroepelijk en bindend.

          Login om te reageren
        • volvo4life zegt

          9 juli 2016 om 00:32

          @n42b18: haha mooi verzonnen maar niet juist natuurlijk. Elke eerste maandag van de maand is kijkdag en dan kun je bieden tot donderdag. Heb hier mijn eerste S60 gekocht zonder naar de kijkdag te gaan. Eerst in shock maar wel geluk. Auto had net grote beurt en distributieriemwissel gehad. Later nog een Z1000 ongezien scherp gekocht.

          Login om te reageren
        • Maarten123 zegt

          9 juli 2016 om 13:06

          @n42b18: jij beschrijft meer hoe het er op Marktplaats aan toe gaat. Eerst lekker vrijblijvend bieden en dan besluiten of je gaat kijken. Domeinen is wel iets serieuzer dan dat.

          Login om te reageren
      • germancarsftw zegt

        8 juli 2016 om 23:57

        @marstr: bij een tikfoutje stemmen wil en verklaring niet meer overeen. Aldus komt er geen rechtshandeling tot stand. Kun je nog gaan kijken naar gerechtvaardigd vertrouwen, maar daar loop je dan ook snel stuk met 80.000 voor een gebruikte C180. Ik zeg duister verleden.

        Login om te reageren
        • unknown234 zegt

          9 juli 2016 om 03:03

          @germancarsftw: perfect uitgelegd.

          Login om te reageren
        • lawewing77 zegt

          9 juli 2016 om 04:18

          @germancarsftw: waarschijnlijk moer er iemand wat zwart geld kwijt. Waar beter dan bij de domeinen ?

          Login om te reageren
          • rolov zegt

            9 juli 2016 om 08:28

            @lawewing77: waarom zou je 40k weggooien? Kan je het beter bij iemand door de brievenbus gooien als je zo graag van je geld af wilt. Wordt je nog populair ook.

            Login om te reageren
            • dick1980 zegt

              9 juli 2016 om 11:48

              @rolov: omdat ze nu ook aftrekbaar zijn en je over de rest kunt afschrijven? Is toch nuttiger dan door de brievenbus gooien…

              Login om te reageren
  4. healey zegt

    8 juli 2016 om 22:58

    Leuk hoor ouderen afzeiken.

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      8 juli 2016 om 23:20

      @healey: ik vond het inderdaad wel vermakelijk

      Login om te reageren
  5. shibby zegt

    8 juli 2016 om 23:00

    Zouden de ambtenaren bij de domeinen een klein typefoutje gemaakt hebben op weg naar de vrijmibo?

    Login om te reageren
    • peug206 zegt

      8 juli 2016 om 23:03

      @shibby: ik denk dat de vrijmibo vroeg was en de occasie laat

      Login om te reageren
    • dennisjuh95 zegt

      8 juli 2016 om 23:27

      @shibby: Doen ambtenaren bij Domeinen aan een vrijmibo?

      Login om te reageren
      • autogedrocht zegt

        9 juli 2016 om 02:16

        @dennisjuh95: ja, ze beginnen alleen op maandag

        Login om te reageren
  6. h3ro zegt

    8 juli 2016 om 23:03

    Tsja.. Ik zie ook niet altijd zo snel het verschil tussen een C en S – Klasse..

    Login om te reageren
  7. sirdrinksalotofpetrol zegt

    8 juli 2016 om 23:04

    typefoutje van de potentieel kopen of van de Domeinen. Zal volgende maand wel weer aangeboden worden schat ik zo in.

    Login om te reageren
  8. marstr zegt

    8 juli 2016 om 23:05

    De bieders dachten natuurlijk dat het een s klasse was

    Login om te reageren
  9. bmw335d zegt

    8 juli 2016 om 23:10

    Duur typrfoutne? Iemand die € 8015,- (onder het mom van “goh ik waag een poging”) wilde bieden en die per ongeluk € 80.015,- bood??

    Login om te reageren
    • mrrallycross zegt

      8 juli 2016 om 23:34

      @bmw335d: voor 8015 gaat hij daar echt niet weg hoor, lijkt mij niet logisch dat iemand dat zou bieden

      Login om te reageren
      • theiz zegt

        9 juli 2016 om 08:36

        @mrrallycross: het is niet heel raar om zo’n bedrag te bieden hoor: als je schat wat de waarde is en dan een kwart daarvan biedt heb je meer kans als wanneer je bijvoorbeeld altijd 1000 euro zou bieden. Je kan wel eens het geluk hebben dat niemand een reëel bod doet en dan win je dus gewoon met zo’n bedrag.

        Login om te reageren
  10. moveyourmind zegt

    8 juli 2016 om 23:12

    Zou me niets verbazen als er nog iets in de auto gelegen heeft…

    Een pakketje drugs, stapels bankbiljetten of whatever. Je hoeft niet te verwachten dat als je bij de Domeinen een auto koopt dat ze de auto vóór aflevering netjes opruimen, poetsen en stofzuigen.

    Heb zelf toevallig van de week daar een Audi gekocht, bleek er nog een kind in te zitten… Dat verwacht je niet. Iemand hier trouwens die een nog een ruitje voor een rechterachterportier voor een A4 uit 2006 heeft liggen en wilt ruilen voor een kind uit 2009?

    Login om te reageren
    • stephane8200 zegt

      8 juli 2016 om 23:44

      @moveyourmind: I see what you did there ;) Hij’s goed.

      Login om te reageren
    • evian zegt

      9 juli 2016 om 10:45

      @moveyourmind: Ik kan je vertellen dat er wel eens iets wordt gevonden in de auto na aflevering.

      Login om te reageren
      • moveyourmind zegt

        9 juli 2016 om 10:50

        @evian: Vertel, geloof graag dat je de gekste dingen tegenkomt.

        Login om te reageren
        • evian zegt

          9 juli 2016 om 12:06

          @moveyourmind: Maat van mij vond nog een zakje coke achterin het dashboard kastje

          Login om te reageren
  11. misterdrogba zegt

    8 juli 2016 om 23:18

    Er staat wel een mooie blauwe E46 M3 tekoop, voor veeeeeeel minder.

    Login om te reageren
    • bmwe46csl zegt

      9 juli 2016 om 09:23

      @misterdrogba: ja maar die auto is al 2 keer geexporteerd en geimporteerd en een schadebak.

      Login om te reageren
  12. jorden zegt

    8 juli 2016 om 23:21

    Wit wassen hè

    Login om te reageren
    • stephane8200 zegt

      9 juli 2016 om 00:12

      @jorden: wel een heel onzuinige witwasmachine dan. Daar zijn veel simpelere trucjes voor zoals een verhuurbedrijf wat contante betalingen aanneemt.

      Login om te reageren
    • kapitein187 zegt

      9 juli 2016 om 01:21

      @jorden: door geld aan de staat te geven?

      Login om te reageren
  13. kaeser zegt

    8 juli 2016 om 23:46

    Opgekocht door een bekende van de vorige eigenaar. Er zit waarschijnlijk nog iets waardevols in verstopt.

    Login om te reageren
  14. olivier420 zegt

    8 juli 2016 om 23:55

    “PriceRolandBergerHouseKPMG”

    Hahaha , ondanks dat ik mij voel aangesproken: prachtig !

    Login om te reageren
    • stephane8200 zegt

      9 juli 2016 om 00:31

      @olivier420: hij mist EY nog eigenlijk.

      Login om te reageren
      • olivier420 zegt

        9 juli 2016 om 00:57

        @stephane8200: “ErnstMcKinseyBostonYoungConsultingGroup”

        Login om te reageren
        • stephane8200 zegt

          9 juli 2016 om 11:26

          @olivier420: haha :) Klinkt bijna echt, die naam.

          Login om te reageren
      • stephano zegt

        9 juli 2016 om 00:58

        @stephane8200: Vergeet Deloitte niet, dan hebben we ze alle 4! :P

        Login om te reageren
  15. bmwe81 zegt

    9 juli 2016 om 00:19

    Kofferbak ligt nog vol met Colombiaanse coke

    Login om te reageren
  16. mercedesclk350 zegt

    9 juli 2016 om 01:14

    Als het nou een AMG versie was, bouwjaar 2016, vol met opties, dan kun je het nog wel enigszins begrijpen. Maar een C180, 2014 model, met een huidige waarde van ongeveer 30k, absurd. Ben wel benieuwd naar het verkooppraatje.

    Login om te reageren
  17. e36m3gt zegt

    9 juli 2016 om 02:15

    En dat voor een auto die nieuw precies 40,628€ heeft gekost.. Compleet belachelijk dat deze voor 80k verkocht is..

    Login om te reageren
  18. t0astyyy zegt

    9 juli 2016 om 02:17

    Mischien had de eigenaar een schuld die vereffend moest worden en dit niet onder de tafel wilden doen. Een dikke 30k optellen bij de normale aanschafprijs en de eigenaar is ook tevreden. Ooooff mischien zitten er wel diamanten cilinderkoppen in who knows

    Login om te reageren
  19. pinut187 zegt

    9 juli 2016 om 07:41

    Misschien even bellen en vragen?

    Login om te reageren
    • stfu zegt

      9 juli 2016 om 08:38

      @pinut187: nee joh, autojournalisten checken hun info niet na. Oh wacht, alleen AB niet.

      Login om te reageren
  20. riri zegt

    9 juli 2016 om 08:27

    Je biedt toch via het internet? Ik denk dat een of andere grapjas dit anoniem heeft gedaan de bod is dus niet echt.

    Login om te reageren
  21. riri zegt

    9 juli 2016 om 08:28

    *het bod sorry het is nog vroeg :)

    Login om te reageren
  22. stfu zegt

    9 juli 2016 om 08:38

    Een heel lang onzinverhaal en dan nog geen antwoore krijgen… Zal wel eem foutje zijn met een andere auto invoeren die wel 80k is…

    Login om te reageren
  23. snorrie zegt

    9 juli 2016 om 09:20

    Het schijnt dat de oorspronkelijke eigenaar ‘m gekocht heeft. Er zat nog een stukje discutabele software in. *kuch..sjoemel..*kuch

    Login om te reageren
  24. helaaspindakaas zegt

    9 juli 2016 om 09:30

    Gekocht door de voorzitter van de mercedesclub?

    Login om te reageren
  25. ghost zegt

    9 juli 2016 om 09:49

    Ongetwijfeld nog iets erin verborgen dat de waarde compenseert. Wij denken nu die is gek. De koper denkt nu; kijk al die mislukkelingen bij de overheid en op Autoblog een heel artikel vol typen.

    Login om te reageren
  26. tvr1974 zegt

    9 juli 2016 om 10:09

    Misschien dacht diegene dat het een s-klasse was ? Die Mercedessen lijken allemaal zo op elkaar dus vergissing is snel gemaakt… ???

    Login om te reageren
  27. prop zegt

    9 juli 2016 om 10:14

    Wat een waardeloos geschreven artikel. Heb m 4 c moeten lezen voor ik er ook maar iets van begreep

    Login om te reageren
  28. 911targa zegt

    9 juli 2016 om 12:39

    Je bod bij domeinen is onvoorwaardelijk. Eerste maandag van de maand is kijkdag en tot donderdag 10.00 uur bieden per internet. Zelf heb ik geboden op een 911 uit 1988 (iemand heeft bod overtroffen en dat weet je pas de volgend dag).

    Login om te reageren
  29. TimD zegt

    9 juli 2016 om 23:07

    Misschien zit er in deze auto wel een verborgen schat.. Wij hadden ooit een X6 gekocht via domeinen .. 2 weken later kwam de politie aan de deur… Lag voor ongeveer 225k euro in een kokerbalk oid.. Allemaal erg vreemd en mochten geen vragen stellen

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North