• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hier, de meest elegante Ferrari van Marktplaats

Auteur: Author, gepost 24 oktober 2015 om 14:30 – 58 Reacties

Afbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van MarktplaatsAfbeelding Hier, de meest elegante Ferrari van Marktplaats

Hier, de meest elegante Ferrari van Marktplaats
Geen discussie mogelijk.

Dat heeft niet eens zozeer met het aanbod te maken. De 456 was de grote GT met V12 van misschien wel mijn favoriete generatie Ferrari’s. Inderdaad, die met de 355, de 550 en natuurlijk de gelimiteerde F50, die de laatste jaren steeds meer op waarde wordt geschat.

Het blauwe exemplaar in kwestie komt uit 1999 en verkeert volgens de verkoper in nieuwstaat. Het betreft een 456 M GT met handbak en 63.000 km op de teller. Lekker ingereden dus en zorgen over waardevermindering spelen hierdoor wellicht een wat minder grote rol.

Onder de kap ligt een 5.5 liter V12 met 442 pk, wat genoeg moet zijn voor en ontspannende doch vlotte rit naar zonnige en chique oorden in Zuid-Europa. Of voor een ritje naar de slager, zo u wilt. Prijs van al dat moois? € 76.950. Praktisch gratis dus.

Ook interessant!

  • Ferrari F512M occasion is tegelijkertijd echt én nep
  • Dit is de goedkoopste Ferrari SF90 Stradale van Marktplaats
  • goedkoopste Ferrari Marktplaats
    Dit is de goedkoopste Ferrari van Marktplaats
  • Video: Ferrari V12 klinkt hemels!

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

456, blauw, Ferrari, marktplaats, occasion, V12

Vorig bericht: « Waarom waterstof (voorlopig) alleen maar vervuilend is
Volgend bericht: Wordt kwalificatie GP Amerika afgelast en is Max de zak? »

Lees Interacties

Reacties

  1. jensgib zegt

    24 oktober 2015 om 14:31

    Prachtige uitvoering zo.

    Login om te reageren
  2. stanny zegt

    24 oktober 2015 om 14:32

    Bij de eerste foto’s dacht ik dat het een schaalmodel was.. mooie wagen

    Login om te reageren
    • ukbob zegt

      24 oktober 2015 om 14:40

      @stanny: had m in precies deze kleur vroeger als schaalmodel! :)

      Waanzinnig mooie auto dit…
      Perfecte kleur, prachtig interieur. Die ‘kleine’ velgen vind ik m juist tof staan, precies zoals t hoort.

      Login om te reageren
      • 87sandyd zegt

        24 oktober 2015 om 14:58

        @ukbob: +1 had ook een burago hiervan.

        @stanny: dat was ook het eerste wat ik dacht haha

        On: imo de mooiste gt van ferrari. Zelfde uitvoering als die van prins bernard volgens mij. Al vond ik de 612 ook wel erg gaaf maar deze heeft wat meer karakter vind Ik kom zo! 76000 vind eigenlijk nieteens zo heel veel.

        Weet iemand hoeveel er zijn verkocht van dit model?

        Login om te reageren
        • remcott zegt

          24 oktober 2015 om 15:51

          @87sandyd: Prins Bernard had hem in het groen en automaat toch?

          Login om te reageren
          • snuif zegt

            24 oktober 2015 om 16:31

            @remcott: Klopt, die heb ik als 1:18 Bburago in de kast staan. Kenteken AA-13.

            Login om te reageren
          • schoen85 zegt

            25 oktober 2015 om 09:29

            @remcott: wel groen, geen automaat ;-)

            Login om te reageren
        • gtwillem zegt

          24 oktober 2015 om 17:06

          @87sandyd: Jazker!

          De 456 is in 5 verschillende oplages gebouwd, onder vier verschillende namen.

          456 GT: 1.548
          456 GTA: 403
          456M GT: 640
          456M GTA: 631

          Ik heb nog gewerkt bij een bedrijf waar we dit soort auto’s verkochten, dus daarom een paar 456 weetjes:

          1. Er zijn geen modeljaar ‘1996’ 456GT’s. De eerste serie verkocht verreweg het beste, maar was ook behoorlijk slecht. Veel betrouwbaarheidsissues, lekken, roesten en elektronische drama’s: he hoorde er nog bij als je een Italiaanse sportwagen kocht in de vroege jaren ’90.

          2. In 1997 kwam de verbeterde versie en later in 1998 de 456M. Er zijn dus goede 456’s met het oude uiterlijk.

          3. De M kun je herkennen aan de gewelfde motorkap, welke strak is bij de gewone 456.

          4. De GTA automaat is een echte automaat met koppelvormer, en niet zo’n vreselijk sequentiële transmissie. De automaat is wat slomer vanwege de langere overbrengingen, maar het past op zich wel bij de 456.

          5. Mocht je wat langer zijn, houder er rekening mee dat de 456M minder geschikt is voor lange mensen dan de GT. Diverse specialisten kunnen dit verhelpen met andere stoelrails.

          6. Ondanks dat de 456 en 456M beide 442pk hebben, verschilt het karakter aanzienlijk. De M heeft een lichter vliegwiel en reageert feller op het gas en klinkt minder discreet.

          7. Om de 456 GT aantrekkelijk te maken, werd deze voorzien van diverse gadgets die aandacht behoeven omdat de kwaliteit ondermaats is: stuurbekrachtiging, ruitenwisserinstallatie, niveau regeling achteras (jawel!), startoderbreker, elektrische stoelbediening.

          8. Motorelektronika van Magnetti Marelli is vrij probleemloos, mits het onderhoud goed gedaan is. Olieverbruik en brandstofverbruik is bijzonder hoog, uiteraard. Oh ja: een 456 heeft de naam achterbanden snel te slijten.

          9. Motor zelf is ook best betrouwbaar. Ook hierbij is onderhoud essentieel. Twee dingen die je bijna preventief kan vervangen: kleppen (van de eerste serie, koperen coating, altijd gedonder) en de pakking van het inlaatspruitstuk scheurt snel. Er zijn specialisten die beter materiaal verkopen, maar niet goedgekeurd zijn door Ferrari Classiche, want niet origineel….

          OT: hele leuke auto. Een van de mooiste auto’s ooit gebouwd. Maar als het een hobby auto voor erbij is: een XKR of SL55 AMG kost hetzelfde en zijn technisch gezien veel betere auto’s. Met name zo’n R230 biedt belachelijk veel waar voor beperkt geld. Ok, niet de charme van deze Ferrari. Andere optie voor dit geld: een Aston Martin DB7 Vantage.

          Login om te reageren
          • ghost zegt

            24 oktober 2015 om 17:38

            @gtwillem: mooi stukje.

            Login om te reageren
          • 013gta147 zegt

            24 oktober 2015 om 19:18

            @gtwillem: super info, tnx voor de moeite, altijd weer!

            Login om te reageren
      • pindakoning zegt

        24 oktober 2015 om 15:03

        @ukbob: ik ook :)

        Werkelijk prachtig!

        Login om te reageren
      • papa zegt

        24 oktober 2015 om 15:51

        @ukbob: zou kunnen dat je deze had als schaalmodel, de kans is echter groter dat je de 456 gt had (zonder de “M” van modificato en dus een model van voor de facelift met de kenmerkende koel openingen boven de klapkoplampen) de M was veel minder voorkomend als schaalmodel

        Login om te reageren
        • rovadepo zegt

          24 oktober 2015 om 15:56

          @papa: die was er alleen van Hotwheels in het Champagne en donker blauw met zwart interieur idd. Van Burago was de gewone 456 zoals je zei. De Bijenkorf had een special in het donker groen met dat AA kenteken, AA-13 geloof ik.. Leuke auto’s!

          Login om te reageren
      • coffeecup zegt

        24 oktober 2015 om 16:33

        @ukbob: deze stond vroeger bij mij geparkeerd tussen een knalgele Diablo en paarse 911 Speedster. Op de plank welteverstaan….

        Login om te reageren
  3. gforce zegt

    24 oktober 2015 om 14:33

    Wauw, wat een beauty!

    Login om te reageren
  4. aronn zegt

    24 oktober 2015 om 14:33

    Prachtig! maar niet echt fan van de velgen

    Login om te reageren
  5. jurdespotter zegt

    24 oktober 2015 om 14:34

    Velgen hadden een tikkeltje gekund maar verder perfect!

    Login om te reageren
    • bierbuik zegt

      24 oktober 2015 om 16:02

      @jurdespotter: die velgen hadden zeker een tikkeltje gekund!

      Login om te reageren
      • jurdespotter zegt

        24 oktober 2015 om 16:12

        @bierbuik: tikkeltje groter natuurlijk

        Login om te reageren
  6. f40racer zegt

    24 oktober 2015 om 14:37

    Mooie wagen. Persoonlijk vind ik het mooier als de achterlichten dichtgemaakt worden, zodat er vier ronde lichten overblijven.

    Login om te reageren
  7. theracetosucces zegt

    24 oktober 2015 om 14:42

    Deze dealer (in Warmond) heeft nog veel andere leuke auto’s!

    Login om te reageren
  8. Jochempie zegt

    24 oktober 2015 om 14:44

    Ooit zal ik een 456 bezitten…. <3

    Login om te reageren
  9. clarkson zegt

    24 oktober 2015 om 14:44

    Wat is hij mooi zeg. Ik ben zelf altijd meer fan geweest van de 550 maar deze is ook schitterend.

    Login om te reageren
  10. 230kompr zegt

    24 oktober 2015 om 14:45

    Ze verkeren altijd in nieuwstaat.

    Login om te reageren
    • Junior540 zegt

      24 oktober 2015 om 16:03

      @230kompr: er zijn er ook die total loss zijn hoor…

      Login om te reageren
  11. henkhupelschoten zegt

    24 oktober 2015 om 14:46

    Ik zweer het dat ik m’n broek nog aan had toen ik deze foto’s bekeek.

    Login om te reageren
    • 991gt3rs zegt

      24 oktober 2015 om 15:06

      @henkhupelschoten: Dat zei je laatst ook al. Het is zeker een lolbroek?

      Login om te reageren
  12. edftw zegt

    24 oktober 2015 om 14:48

    Fantastische wagen! Ideale combo van kleur & interieur wat mij betreft

    Login om te reageren
  13. EdGaR zegt

    24 oktober 2015 om 14:51

    Niet doen is duurder!

    Login om te reageren
  14. toyotafortuner zegt

    24 oktober 2015 om 15:00

    Dat is zeker een zeer elegante Ferrari! En wat een mooie kleurencombo.

    Login om te reageren
  15. 991gt3rs zegt

    24 oktober 2015 om 15:03

    Hij ziet er goed uit maar het rijd voor geen meter. Qua rijeigenschappen is het net een amerikaan.

    Login om te reageren
  16. buzzertnl zegt

    24 oktober 2015 om 15:06

    Ik word langzaam wel een beetje moe van de Marktplaats reclame de hele tijd. Autoblog staat al op de lijst met uitzonderingen bij de adblocker, maar blijkbaar zijn de advertentie-inkomsten niet voldoende..

    Login om te reageren
    • Arnoud zegt

      24 oktober 2015 om 15:29

      @buzzertnl:
      Voor €15/jaar ben je van alle advertenties af.

      Login om te reageren
    • Junior540 zegt

      24 oktober 2015 om 16:05

      Zoals bij alle advertenties, je hoeft er niet op te klikken

      Login om te reageren
  17. bouwvakkert zegt

    24 oktober 2015 om 15:08

    Wauw, perfecte uitvoering zo

    Login om te reageren
  18. Robbert89 zegt

    24 oktober 2015 om 15:11

    Ik vind hem niet eens zo heel duur. Niet dat ik het geld heb overigens.

    Login om te reageren
  19. thomasthomas zegt

    24 oktober 2015 om 15:14

    http://witmerodijk.nl/de/gebrauchtwagen/ferrari-456-m-gt-manual-1998-/360#

    Deze is echt mooi!

    Login om te reageren
    • e1000bmw zegt

      24 oktober 2015 om 15:48

      @thomasthomas: Het is dezelfde, pik.

      Login om te reageren
      • Junior540 zegt

        24 oktober 2015 om 16:07

        @e1000bmw523i: ik zie bij beide geen piemel

        Login om te reageren
  20. Dutchdriftking zegt

    24 oktober 2015 om 15:15

    Wat een heerlijk apparaat!

    Login om te reageren
  21. gremalibur zegt

    24 oktober 2015 om 15:17

    Paar jaar geleden kostte zo’n Ferrari bijna de helft…

    Login om te reageren
  22. brabander zegt

    24 oktober 2015 om 15:31

    Pa heeft er nog eentje gehad, blauw met zwart interieur. Fantastische wagen was het, helaas voor de handel dus allang weer verkocht:(

    Login om te reageren
  23. e1000bmw zegt

    24 oktober 2015 om 15:50

    In 1 oogopslag wist ik al aan de foto-opstelling al waar hij stond; Witmer & Odijk… Staat wel vaker en wel meer mooi spul.

    Login om te reageren
  24. Pordon zegt

    24 oktober 2015 om 15:55

    Mooie auto zolang je overdag rijdt en je zonder licht kan rijden. Ik blijf toch meer fan van de 550.

    Login om te reageren
  25. alcantara zegt

    24 oktober 2015 om 16:03

    Wagentje is praktisch gratis ja, maar het onderhoud verre van!

    Login om te reageren
  26. Hupke zegt

    24 oktober 2015 om 16:04

    Niet gelogen is idd een stijlvolle ferrari. Eigenlijk een enorme zeldzaamheid, kopen nu het nog kan…

    Dat gezeg zijnde 76k voor een wagen van 16 jaar, wie is er nu zo gek?

    Login om te reageren
    • e1000bmw zegt

      24 oktober 2015 om 18:00

      @Hupke: Ik!

      …indien ik het geld had…

      Login om te reageren
  27. gieltj zegt

    24 oktober 2015 om 16:08

    Blijft mooi, mn oude baas heeft er ook een 456 in het zilvergrijs!

    Login om te reageren
  28. rikus zegt

    24 oktober 2015 om 16:18

    Jaren geleden aan het werk bij een flat in Utrecht. Komt er een man aanrijden in een oude S klasse. Stapt uit, doet zo’n garagebox open, waar er ongeveer 50 naast elkaar stonden. En meneer tovert er een blauwe 456 uit, met beige interieur. Misschien dat ik nog ergens foto’s heb, maar het zou me niet verbazen als het dezelfde is als de Ferrari van de advertentie.

    Login om te reageren
  29. Rob zegt

    24 oktober 2015 om 17:54

    Elegant en toch stoer. Zo zie ik het graag. Net zoals de Jaguar XK en Aston Martin DB7 uit die tijd. Deze Ferrari kan in hetzelfde straatje als die twee: prachtige tijdloze machines.

    En dat is wat ik mis bij de huidige generatie sportwagens. Allemaal moeten bombastisch en ‘boos’ zijn. Alsof ze schreeuwen KIJK NAAR MIJ! IK BEN HEEL SNEL! Deze eveneens Ferrari is daar een mooi voorbeeld van:
    http://www.autoblog.nl/gallery/0_Reviews/Ferrari/F12-Berlinetta/ferrari-f12berlinetta-038.jpg

    Totaal geen charme of iets wat iets weg heeft van schoonheid…..

    Login om te reageren
  30. flippiez06 zegt

    24 oktober 2015 om 18:27

    Deze dealer in Warmond is vaak stevig in z’n prijzen. Menig autobedrijf kan wel wat leren van hun fotografie kunsten altijd zeer uitgebreid en met vast stramien waardoor ze zich onderscheiden.

    Login om te reageren
  31. MaartenD zegt

    24 oktober 2015 om 18:53

    Vind de auto wel stevig aan de prijs. Overigens wel vele malen mooier dan de 612. Ik vind persoonlijk de 456gt mooier dan de modificata versie. En vanaf 50k kan je die al vinden…

    Login om te reageren
  32. MaartenD zegt

    24 oktober 2015 om 19:00

    weliswaar de versie met automaat maar lagere km stand en ook nog is een stuk goedkoper
    http://www.autotrader.nl/auto/ferrari-456/2002/cruquius/6l244/ferrari-456-m-55-gta-aut/?zoekopdracht=ferrari%7Csorteer-op-prijsvolgorde-en-prijs

    zelf vind ik de gt versie een mooier snoetje hebben
    http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/ferrari/m975313446-ferrari-456-gta-va-798-p-mnd-bj-1997-automaat.html?utm_source=autoblog&utm_medium=referral&utm_campaign=CA____autoblog_promotie_site_autoblog&utm_content=81376

    Login om te reageren
  33. robbie123 zegt

    24 oktober 2015 om 19:53

    Een koopje???? Ik kocht ze twee jaar geleden voor €25000,-!!!!!!!!!!!!!
    Een gecompliceerde auto en duur in onderhoud. Ook niet écht mooi…

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      24 oktober 2015 om 23:34

      @robbie123: niet echt mooi? Het is nota bene de laatste mooie Ferrari die de fabriek heeft verlaten.

      Login om te reageren
  34. TimD zegt

    24 oktober 2015 om 21:16

    Mooie auto, mijn buurman is Ferrari specialist en er is een klant die hier zijn daily van gemaakt heeft, maar moet wel elke 10.000km een kleine revisie doen geloof ik! Geen idee of dit een M is of een normale

    Login om te reageren
  35. maferick74 zegt

    25 oktober 2015 om 07:00

    De eerste ferrari waar ik ingezeten heb… altijd een speciaal gevoel. Mogelijk gemaakt door een prijsvraag van panorama… dagje uitgenodigd door ferrari importeur kroymans

    Login om te reageren
  36. Mika_Hakkinen zegt

    25 oktober 2015 om 16:28

    De versie van Prins Bernard is zo ontzettend mooi.. echt 1 van mijn favoriete auto`s

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North