Rood, wit en een toefje zwart om het af te maken. Niet verkeerd toch op een S5 cabrio? En als je dan ook nog eens weet dat de V6 met supercharger onder de motorkap nu 375 pk levert ipv 333 pk wordt het plaatje alleen maar beter. Of niet?
Tuner HS Motorsport pept de V6 op tot 375 pk & 525 Nm (ipv 440 Nm) en dat zorgt voor een lekker hoge topsnelheid van 290 km/u. Uitademen doet deze potente motor door vier uitlaatpijpen die afkomstig zijn van Cargraphic. Datzelfde bedrijft levert overigens ook de 21″ grote zwarte velgen.
Ook heeft HS Motorsport nog een setje remmen van Brembo voor ons in de aanbieding en kunnen ze het interieur opleuken met de nodige stukjes carbonfiber. Wat wil je nog meer?
wat hebben ze toch met audi ?
damn alsan die lelijke opgezette autos met 4 ringen …
tegenwoordig is dacia mooier …
Ik vind hem niet verkeerd!
alleen vind het dakje niet zo mooie kleur
@pedro,
jaloezie is een raar verschijnsel.
Ietwat subtielere velgen zou mooi zijn, maar wit met rode kap is wel errúgg mooi!
@ pedro
goh, wat overdrijf jij als de tyfus zeg.
ik vind de Q7 de mooiste SUV op het moment, mooier dan de Dacia Duster alleen dat vind jij niet, DAAR HOU IK JE AAN.
en de Dacia Logan vind jij ook mooier dan de Audi A6 Avant ofzo?
Goh, De S5 is gewoon de mooiste Cabrio op het moment en de coupe is ook gewoon het mooist. vind ik. niet voor niks dat hij is vormgegeven door Walter D’Silva.
en komt er ook nog is een leuk tunertje aan, is ook wel leuk.
Ga jij maar lekker met je Dacia naar je feestje. laat ik me wel afzetten door een S5 Cabrio of Q7.
@philipzuidijk: de mooiste cabrio van dit moment…volgende moment dan graag ! ;-). Een cabrio als de Maserati Gran Cabrio ? Of simpelweg de slankgelijnde BMW 3-serie ? Niet liegen hè…
Die philipzuidijk moet naar school. Eerst leren spellen en dan pas hier posten.
Jammer dat de cabrio niet als V8 leverbaar is.Of als RS.Zou persoonlijk wel voor motortuning gaan, misschien voor de uitlaat maar ik hou niet van deze velgen. Kleuren zijn volgens mij standaard (ook te zien op originele audi foto’s).
Wat een plaat!!!! Persoonlijk had ik dezelfde velgen in 19″ en een gewone lichtmetalen kleur genomen. Verder Top Notch!
Is echt wel een mooie wagen.. alleen vind ik dat die velgen er toch niet zo bij passen… Voor de rest natuurlijk leuke upgrade… een beetje extra power in je s5 kan geen kwaad ;)
Ik zou alleen de Brembo’s nemen, motorupgrade laat ik wel aan MTM over..
Leuke upgrade, maar die velgen maken het een pooierbak!
ik wil hem wel maar ander kleur dak en standaard RS velgen vind ik al lekker of weet je wat ik neem wel een ABT of MTM pakketje :P
@pedro mijn speling is vaak slecht maar dit is dus echt niet te lezen bay the way als je alleen maar kan zeuren over deze audi waarom reageer je er dan op heeft toch totaal geen nu zo een reactie te plaatsen of kwam je aandacht te kort
Vind die velgen eigenlijk best wel oke. Ook de rest van de “tuning” lijkt me wel oke.
Van de binnenkant moeten ze wel afblijven trouwens.
Lol
Ik heb bijna dezelfde rims onder m’n Pug
Alleen dan een paar maatjes kleiner, uiteraard . . .
Vandaag nog een S5 gezien, een lust voor het oog!
De velgen zijn net iets te, maar verder heel smaakvol!
ik word er niet warm van..
van de week voor het eerst een RS5 gespot helaas geen camara bij me , wat een brute bak!!
Ik vind dit netjes gedaan hoor geen over de top spoiler/petjes werk
gewoon strak
@pedro zoek een hobby
Dit is een echte tokkiebak
@megakix. Bedoel je dat van de slankgelijnde BMW serieus? Ik vind die dikke/lange kont superlelijk.
dat dak is echt te lelijk voor de rest dik natuurlijk
@ BigN
wat een stomme vergelijking. de A5 Cabrio of een Maserati. dat is toch een hele andere vergelijking. daar zit zo 150000,- makkelijk gezegd tussen.
ik VIND de A5 cabrio mooier dan de hardtop 3 serie cabrio.
softtop geeft toch meer cabrio-gevoel of niet?
@ Rob
in welk opzicht exact? moet ik dan bij iedereen zijn spelfouten gaan controleren? daar gaat het toch niet om op deze autoblog site. en mijn naam (profiel naam) moet tussen aanhalingstekens dus ik weet niet wie hier spelfouten maakt en het opzettelijk tegen iemand op een autosite zegt. niemand is perfect.
@ Megakix
in dat prijssegment.