
In 2008 zal er een nieuwe versie van de Seat Ibiza komen en er zijn altijd wel weer magazines die daar een impressie van maken. Uiteraard zijn de lijnen van de Leon en de Altea daarbij duidelijk zichtbaar.
Er is verder nog weinig bekend over de nieuwe Ibiza, maar volgens de Spaanse collega’s van motorpasion mogen de designers op zoek naar een andere baan als ze niet met wat originelers dan dit op de proppen komen (bron: diariomotor.com).






Ik vind ook dat ze naar een andere baan op zoek kunnen gaan.
Het ziet er wel grappig uit maar creatief is het allerminst en ze zijn een beetje doorgeschoten bij het DNA-verhaal van Michiel.
maar het lijkt me sterk dat de nieuwe ibiza hier op gaat lijken, want dit is weer eens van die goedkope impressies…. dit is gewoon een in elkaar geduwde Leon.
Dit is dezelfde onzin als die impressie van de Volvo PV50, wat gewoon een uitelkaar gerekte V50 is…. dat gelooft ook niemand.
http://www.autoblog.nl/archive/2006/02/15/volvo_pv50_mpv#post-3342
hij ziet er best aardig uit. maar ik seat mag van mij eigenlijk wel weer eens met een nieuwe designlijn komen.

hier is nog een impressie:
sorry voor het formaat.
Tsja, ik weet het niet hoor! Maar ik vind SEAT een van de weinige binnen da VAG groep die tenminste onderscheidend is.
Ik vind ze er nog goed uitzien ook! Het is mooi, het is uidagend, het is weer wat anders, het is zo NIET des VW, het oogt degelijk, ik zou er niet dood in gevonden willen worden, maar dat is een ander verhaal! :)
Nee, ik hou er wel van! De richting die SEAT is gaan volgen.
ik vind het een leuk karretje!!
Ze hebben wel degelijk gebruik gemaakt van de Navier Stokesvergelijkingen om een degelijk gestroomlijnde vorm te krijgen.
Toen ik even over de onderwerpen ging om te kijken wat er instond dacht ik even “he niets nieuws daar staat toch een Leon”? Die impressie lijkt nogal op een leon, maar eerlijk gezegt vind ik ‘m zo schuin van voren behoorlijk zo niet erg mooi. Jammer alleen dat hij voor mijn gevoel een iets te spitse en lage voorkant heeft. De achterkant is ronduit lelijk, dik en de lampen zijn te klein. De 2e impressie heeft wel wat weg van een VW polo. Ik ga toch voor de voorkant van de 1e impressie, aan de achterkant mag wel wat werk worden besteedt. En @ Mark, Navier Stokesvergelijkingen, hoe kom je daar op? Natuurlijk doet elke autofabrikant aan windtunneltesten en computational fluid dynamics, maar wat heeft dat hiermee te maken?
Vind hem van de zijkant een beetje op de nieuwe corsa lijken en van achter heel erg op de ford ka :S
Voorkant en zijkant zijn wel leuk hoor. Achterkant heeft inderdaad een hoog KA gehalte. Als men dit design zo doorzet ben ik benieuwd wanneer de nieuwe Alhambra komt ! (Of blijft dat gewoon een Sharan kloon ?)
ziet er heel erg goed uit
alleen jammer dat het een beetje de Ford Ka is :roll:
maar het modelletje staat hem wel heel erg goed :D
mijn part mag hij zo komen ;)
In mijn ogen ziet het er dus totaal niet goed uit…. Waarom lijken alle Seats tegenwoordig op elkaar?? Is dat nou echt vanwege het gebrek aan orginaliteit?
De vorige generatie Toledo blijft wat mij betreft een van de mooiere/mooiste zakenauto’s, kijk wat het nieuweste model Toledo doet!!
Ik begin sirieus te walgen van Seat. Vroeger had ik een ware liefde voor het merk vanwege zijn Ibiza en Leon. Maar nu… De nieuwe Leon is opzich nog wel te pruimen maar als ze dit model Ibiza doorzetten is het wat mij betreft echt gedaan voor Seat.
Best een stoer karretje…
Onder het motto van:
LANG LEVE DE EENHEIDSWORST!
Seat moet gedacht hebben: we hebben nog maar een paar auto’s met dezelfde voorkant, daar kan er nog best een bij!
Gaaaaaaaaaaaap.
Kan iemand niet eens een hele grote wekker in het hoofdkantoor van VAG plaatsen. Ik ben wel klaar met die slaapwekkende designvertoningen.
WAKE UP! DOE EENS IETS NIEUWS!
volgens mij is de Altea er s nacts tussenuit geslopen en heeft de nieuwe Corsa zwager gemaakt in één of ander donker steegje… wat een bastaard!
Gelukkig hebben de ontwerpers bij SEAT vrijwel zeker iets meer ambitie. Dit wordt et niet lijkt me.
ehm ’s nachts en
zwagerzwanger en het ipv etsorry hoor ben net wakker (eindelijk weer eens een dagje vrij)
Gatver, wat een wangedrocht.
Die nieuwe VAG baas kan zijn borst nat maken.
Als dit soort wangedrochten nog in de pijplijn zitten kan het nog wel even duren alvorens de modellenpolitiek van het concern weer een beetje op orde is.
Waar is Seat toch mee bezig??
@lebastille
Dit gewoon om aan te geven dat voorkant te schuin is(de neus die diep naar onder kijkt). Daarom de vergelijking met een te gestroomlijnd ontwerp.
Mon dieu! la honte!
Welke foto klopt nou? Als de foto van slk55amg het eindresultaat is dan wordt het weer niks. De bovenste zien er tenminste wat spannender uit.
Ik moet ook gelijk denken aan al die mooie designs die er op alle autoshows te zijn te zien, waar in 95% van alle gevallen een slap aftreksel het dagelijkse straatbeeld komt verstoren.
Heren autofabrikanten, kan iemand mij uitleggen waarom jullie altijd zo saai blijven? Geen lef hebben?
Er is niks aan!
De mooiste seat is nen seat die tegen 150km/u tegen een muur aan rijdt.
Koop een echte volkswagen en anders fiets mar wa!
ikke…
Als jij daarin zit wel! :) Een echte volkswagen is te triest voor woorden!
Dit is wel een chille bak! Alleen deze impresiie is wel een bietje gedroingen! :(
Hij is wel beter als de ibiza van nu
Ander design graag, ik hoop dat de ibiza niet zo wordt. Niet dat het lelijk is maar het is net een leon.
kan iemand me zeggen waarin dit verschilt van alle andere seats?
NOu dit wordt het dus echt niet. In alle autobladen stond dat SEAT het nu wel doorhad dat het nieuwe design weinig succes heeft. Dus een ezel stoot zich in t algemeen niet 2 keer aan dezelfde steen..
Nu nog wachten op de echte foto’s. Al dat gelul over een paar van die fotoshop knipseltjes.
Uitermate lelijk + het ziet er nogal klein uit! weg met die handel
he johny je rijd zeker mecerdes.
voor jonge mensen waaronder ik is seat een zeer interresant merk geworden.
met mooie maar ook snelle modellen. ik kan niet wachten tot hij op de markt komt.
zo hij ziet er dik uit man heb zelf ook een seat ibiza 2004 zkr dat ik hem ga in ruilen daar voor echt een leuke auto groetjes
Nieuwtje! De Ibiza Cupra met 180pk turbo motor is sterk in prijs verlaagd en kost nu 3100!!!!!! euro minder terwijl er ook nog een aantal extra opties standaard zijn geworden (Electrisch schuif/kanteldak en audio-systeem met bediening op het stuur). Voor dit vlotte karretje betaal je nu dus nog geen 25 mille!
Als iemand er binnenkort eentje voor de deur heeft staan….. http://www.autojunk.nl voor de foto’s of een leuk videootje ;)
Seat IBIZ 2008 http://www.auto-motor-und-sport.de/fotos/foto-shows/news/mpsfshw_show_503255_13999.hbs?ext_index=6
hoi seatliefhebbers ik heb een cordoba signo 1.6 2001 ik ben heel benieuwd naar de nieuwe ibiza maar als hij er zo uit ziet als de foto boven. ga ik toch maar voor de honda civic.groetjes gerard
seat is een topwagen en valt niet onder vw,maar is even degelijk en is zelf iets goedkoper,mijn ibiza van bj 99 heeft bijna 300.000 km en nog altijd super,trekt nog altijd op als nieuw,een tdi die je goed onderhoud,dan heb je goeie wagen,we hebben nog tweede seat bijgekocht,de leon 2,een topwagen ,even waardig aan vw,en audi!! en nu dit nieuw model van 2008 zal weer een kraker worden,kortom,de seat’s komen stilaan mee aan de top in auto industrie,mvg Chris
De Nieuwe ibiza heeft een nieuwe style.
Deze heeft namelijk de zelfde style gekregen als het nieuwe model van seat dat onderweg is.
SEAT SportCoupé ‘Bocanegra’
1 update mag de Ibiza van mij wel hebben.
Die velgen mogen ze direct vervangen.
Vind ze maar lelijk.
Voor de rest leuke look. Zal ook vast weer een fijne wagen zijn net als de rest ;)