
Binnengluren in een ondergrondse Amsterdamse garage met lekkers!
Zeg eens eerlijk. Hoe ziet de oprit van je buren eruit? Als de buren al een oprit hebben. Misschien een nieuwe leasebak, maar de kans dat er een dikke liefhebbersauto staat is vast klein. Dan moet je toch echt bij deze ondergrondse garage in Amsterdam zijn.
Want bij enorme villa’s van enkele miljoenen euro’s moet je over de heg kijken om te zien wat de buren hebben staan. In het geval van een appartement kun je gewoon een kijkje nemen in de parkeergarage. Heb je meteen een leuk aanspreekpunt met de buurman. Een buurtbarbecue is er niet bij zonder tuin, maar je kunt wel samen naar een cars & coffee.

Amsterdamse garage met Italiaanse flair
Een garage met potentieel lekkers in huis vonden we dit keer in Amstelkwartier-Noord. Voor een luttele 4,99 miljoen euro kun je dit penthouse op de kop tikken met een fraaie garage. Bereikbaar via een autolift. De garage zit twee verdiepingen onder het complex. Er zijn geïntegreerde wallboxen om hybride en elektrische auto’s op te laden en de vakken zijn breed genoeg voor supercars. Niet van dat benauwde!

De inhoud van de garage is in elk geval goed gevuld. We zien een prachtige gele Maserati MC20, met een Grecale ernaast voor de boodschappen. De buurman/vrouw heeft een Porsche 996 Cabrio, die moet je eens aanspreken voor een upgrade. Dat Maserati duo is toch een stuk origineler en gaver dan de zoveelste Porsche of BMW, nietwaar.


Die prijs van bijna 5 miljoen euro heeft niet alleen te maken met de locatie. De inhoud van 321 vierkante meter is namelijk serieus groot voor een appartement. Er zijn zat huizen die niet eens in de buurt komen van deze woonoppervlakte. Laat staan een appartement! Je mag het met recht een penthouse noemen. Binnen koekeloeren doe je door de online advertentie te bekijken.





Lijkt me een goede investering. Over een jaar of 10 zeker miljoen of 8 waard.
Voor die 5 miljoen koop je dus een volledig kale hut en dan betaal je al meer dan 15.000 per m2. Niet echt een koopje te noemen maar wel een briljant appartement.
Penthouse staat al geruime tijd te koop en nogsteeds niet verkocht dus waag het te betwijfelen…
Alleen heb je voor die vijf miljoen dus nog geen plaatsje in de garage. Die moet je apart aanschaffen…
Die Maserati’s zijn enkel gebruikt door de makelaar voor het plaatje…komen van Louwman vandaan waar ze ook te koop staan…
Denk dat meneer Louwman in deze toren is neergestreken 😂
Beetje sneu. Voor de foto twee Maserati’s geleend bij de dealer en de lease iX3 en de Porsche kroket er naast gezet…
Zo’n autolift lijkt leuker dan het is. Ooit een keer m’n coupé in zoiets moeten frutten bij een hotel, wat een gehannes was dat. Daarna kon je er bijna niet uitdraaien, nog nooit zoveel moeten steken. Deze ziet er ruimer uit, maar echt handig is het volgens mij niet.
En dan moet je bovendien hopen, dat zo’n lift niet uit z’n voegen zakt, zoals een tijdje terug op de Coolhaven in het pittoreske Rotjeknor. Of dat de parkeergarage langzaam vol water loopt, dan heb je met een gebruikelijke oprit een grotere kans je wagen nog op tijd er uit te krijgen dan met zo’n #@& lift.