• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Is dit de nieuwe BMW 7 Serie?!

Auteur: machielvdd, gepost 29 juli 2021 om 13:02 – 42 Reacties

De nieuwe BMW 7 Serie is mogelijk gelekt

Jij dacht dat de huidige 7 Serie een bijzondere neus had? De nieuwe 7 Serie doet er nog een paar schepjes bovenop!

Je kunt zeggen wat je wilt, maar ze zijn niet conservatief op de design-afdeling van BMW. Natuurlijk, ze blijven vasthouden aan de nieren en de Hofmeister-knik, maar verder is BMW niet bang om buiten de gebaande wegen te gaan.

De facelift van de huidige 7 Serie deed al het nodige stof opwaaien omdat de nieren opeens dubbel zo groot waren. Toch oogt deze Siebener nog best behoudend als je de nieuwe 7 Serie ziet. Daar zitten we nu mogelijk al naar te kijken.

We zeggen ‘mogelijk’, want de herkomst van deze afbeelding is in nevelen gehuld. Het lijkt op een screenshot uit een configurator te gaan. Het is niet ongebruikelijk dat een nieuwe model op deze manier voortijdig op het internet belandt. Het uiterlijk is ook in overeenstemming met wat de spy shots hebben laten zien.

Wat er dan weer voor pleit dat dit géén officiële afbeelding is: afgezien van de neus lijkt de auto verdacht veel op de huidige 7 Serie. Sterker nog, op de neus en de deurgrepen na is de auto identiek aan het huidige model. Het lijkt er dus op dat iemand een afbeelding uit de huidige configurator heeft geplukt en daarmee is gaan Photoshoppen. Vergelijk het onderstaande plaatje maar eens met de ‘gelekte’ afbeelding.

Op de spionagebeelden (zie video) heeft de nieuwe Siebener overigens een beduidend scherpere Hofmeister-knik, die doet denken aan de E38. Dat lijkt echter een trucje te zijn om ons op het verkeerde been te zetten, waar er is duidelijk een stuk camouflage over de Hofmeister-knik heen geplakt. Het is dus ook niet uit te sluiten dat de nieuwe 7 Serie afgezien van de neus alsnog heel sterk op de huidige gaat lijken.

Of de gelekte afbeelding nu echt is of niet, dit is wel hoe de neus er ongeveer uit gaat zien. Wen er maar alvast aan. Daar heb je nog even de tijd voor, want de nieuwe 7 Serie verschijnt pas volgend jaar. Het zal niet het enige model worden met deze neus, ook de X8 M zal een dergelijk front krijgen. En wie weet besluiten ze bij BMW in hun onmetelijke wijsheid dat er nog meer modellen deze neus moeten krijgen.

Met dank aan Willem voor de tip!

Ook interessant!

  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • BMW 1 Serie nu door de Individual configurator te halen
  • nieuwe 7 Serie
    Nieuwe 7 Serie (G70) gesnapt op Nordschleife
  • Compleet nieuwe BMW 7
    Compleet nieuwe BMW 7 Serie is onderweg (+video)

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste Nissan GT-R R35 ter wereld heeft een nadeel
  • Huh? Keert dan alsnog deze leuke sportauto terug?
  • BMW onthult wat NOOIT achter een betaalmuur gaat komen
  • Deze auto’s worden volgend jaar helaas geen youngtimer
FacebookTweetPinLinkedIn

7-serie, BMW, configurator, g11, g70

Vorig bericht: « Mercedes S680 Guard is de meest vervuilende S
Volgend bericht: Deze Bentley Flying Spur is speciaal voor boomknuffelaars »

Lees Interacties

Reacties

  1. Robert zegt

    29 juli 2021 om 13:07

    Ik vermoed dat de Mercedes- en Audi dealers de voormalige BMW rijders met alle egards zullen ontvangen…

    Login om te reageren
    • dees zegt

      29 juli 2021 om 14:47

      Denk dat dit een test is van BMW. Met het idee ”hoe lelijk kunnen we een auto maken en dan mensen hem toch nog kopen”

      Login om te reageren
    • doublechevron65 zegt

      29 juli 2021 om 15:00

      @RRRobert: waarom? Hebben toch ook van die vette “neuzen”?

      Login om te reageren
      • Robert zegt

        29 juli 2021 om 17:09

        @doublechevron65: die zijn toch stukken minder controversieel vormgegeven dan bij BMW.

        Login om te reageren
        • doublechevron65 zegt

          30 juli 2021 om 13:30

          @RRRobert: BMW 328 en 502 hadden ook grote neuzen, niemand die zich daarover opwond. En zolang de afzet/omzet het goed doen, vindt een ondernemer het best. En laten we eerlijk zijn, van dit geneuzel platform zullen ze in München niet echt wakker liggen…

          Login om te reageren
      • wimof zegt

        30 juli 2021 om 09:43

        Drankmisbruik.

        Login om te reageren
    • boomhauwer zegt

      29 juli 2021 om 17:28

      @RRRobert: ik vind hem best mooi…

      Login om te reageren
    • Pascal zegt

      30 juli 2021 om 10:14

      Zo mooi als de e38 worden ze niet meer, maar ik vind de huidige 7-serie er in het echt alsnog buitengewoon goed uit zien.

      Login om te reageren
  2. Pipo De Clown zegt

    29 juli 2021 om 13:08

    Gadverdamme, ze zijn bij BMW designdepartment echt de weg kwijt wat smoelendesign betreft. Van Hooydonk is de nieuwe Chris Bangle wat mij betreft. Afvoeren aub.

    Login om te reageren
    • mopar zegt

      29 juli 2021 om 15:01

      @Pipo De Clown: Sterker nog, van Hooydonk was stagiair tijdens de Bangle periode en was eigenlijk verantwoordelijk voor veel van de designs uit die tijd. Bangle kreeg altijd alle schuld toegeschoven maar de BMW E65 bijvoorbeeld was grotendeels door van Hooydonk getekend.

      Login om te reageren
      • pyrat zegt

        29 juli 2021 om 18:03

        @mopar: en nu krijgt van Hooydonk de schuld van deze designs van de huidige designers. Iets met eindverantwoordelijke..

        Login om te reageren
        • mopar zegt

          29 juli 2021 om 18:23

          @pyrat: iets met een waardeloze designer zijn…

          Login om te reageren
          • pyrat zegt

            29 juli 2021 om 23:27

            @mopar: haha idd en waardeloze eindverantwoordelijke

            Login om te reageren
  3. eMiz0r zegt

    29 juli 2021 om 13:10

    Moet wel zeggen dat het steeds makkelijker wordt om Autoblog te lezen. Je leest alleen de kop, eerste en laatste alinea en je bent weer bij. Alles wat er tussen staat is per definitie kolder en beeldvulling (op de reviews van Wouter na). Een heel artikel om te concluderen dat het om een photoshop afbeelding gaat?

    Login om te reageren
    • str8six zegt

      29 juli 2021 om 14:06

      hahah, betrap mezelf daar idd ook op de laatste tijd.

      Login om te reageren
    • probono zegt

      29 juli 2021 om 16:31

      @eMiz0r: haha, inderdaad, dat doe ik ook steeds vaker…staat zoveel gewauwel tussen, meestal doorscrollen naar het eind is het prettigste.

      Login om te reageren
    • utregter26 zegt

      29 juli 2021 om 18:15

      @eMiz0r: wel jammer inderdaad. ik ben echt jaren een groot autoblog fan maar de kwaliteit is zo gekelderd. De helft van de videos die nu worden gedeeld zijn leedvermaak videos van ongelukken. Wat een nieuws delen ze tegenwoordig.

      Login om te reageren
  4. pier zegt

    29 juli 2021 om 13:10

    Erg fraai, BMW is weer op de weg terug om mooie auto’s te maken zoals de e38 en e39 !!1!

    Login om te reageren
    • fendercd60 zegt

      29 juli 2021 om 14:29

      @pier: Heerlijk dat sarcasme.

      Login om te reageren
  5. Redrum zegt

    29 juli 2021 om 13:11

    Ik heb hem in het zuiden van Frankrijk, enkele weken geleden, zien rijden in een camouflage jasje…zag er een gigantische sloep uit

    Login om te reageren
  6. mashell zegt

    29 juli 2021 om 13:12

    Het is dus een zeer grote facelift.

    Login om te reageren
  7. harrie zegt

    29 juli 2021 om 13:14

    Facelift? Face-off

    Login om te reageren
  8. florisje zegt

    29 juli 2021 om 13:22

    “hier jongens ik heb een idee, hear me out!” “Hoe zou het zijn om onze kenmerkende koplampen die wij al jaren lang voeren, vervangen met strepen! Dat is toch het toppunt van luxe?!”

    Login om te reageren
  9. Johanneke zegt

    29 juli 2021 om 13:22

    Dit verbaasd niemand toch. Persoonlijk is de tijd dat bmw mooie auto’s maakte een jaar of 10 voorbij.

    Login om te reageren
    • Loek zegt

      29 juli 2021 om 13:53

      @Johanneke: dat vind ik juist het frustrerende: BMW kán wel mooie auto’s maken. Nieuwe 8 Serie, 3 Serie en helemaal de 5 Serie LCI zijn gewoon erg mooie auto’s. Ook de M3/4, 4 Serie en de rest van het grote grille festijn heeft het in zich om best een goed ontwerp te zijn, maar die Octo-neus verpest het gigantisch.

      En waarom ze nou ineens het voorbeeld van menig 20k kostende crossover moeten opvolgen voor die dubbele lampen is mij ook geheel onduidelijk. Koop je een 7 Serie, is het een Hyundai Kona.

      Login om te reageren
  10. harrie zegt

    29 juli 2021 om 13:27

    -edit: nutteloze bijdrage-

    Login om te reageren
  11. neal zegt

    29 juli 2021 om 13:35

    Hondslelijk… onder het motto… het moet niet mooi zijn, als het maar anders is.

    Login om te reageren
  12. MarcoM zegt

    29 juli 2021 om 13:42

    Neeeeeee

    Login om te reageren
  13. lars zegt

    29 juli 2021 om 13:49

    Doet me een beetje denken aan een reuzenhaai met z’n mond/bek open.

    Login om te reageren
  14. lekkerlinksrijden zegt

    29 juli 2021 om 13:53

    Ik hoop het niet

    Login om te reageren
  15. vpowert zegt

    29 juli 2021 om 14:11

    Jeeminemig, wat een flauw artikel. Ronkende titel, spannende intro en dan blijkt tijdens het lezen dat dit gewoon een photoshopje is van iemand. Ik voel me genept – maar m’n click en zelfs een comment hebben jullie binnen en dat is misschien wat telt. Note to self: minder Autoblog aanklikken. En kan ik ergens een @willeme only filtertje installeren?

    Login om te reageren
    • dwfc zegt

      29 juli 2021 om 22:59

      -edit: dan is het tijd om te gaan, tot ziens!!!-

      Login om te reageren
  16. dree16v zegt

    29 juli 2021 om 14:28

    Is er werkelijk iemand buiten China die dit mooi vind? BMW is aardig van het padje qua design tegenwoordig.

    Login om te reageren
  17. papa zegt

    29 juli 2021 om 14:30

    Beetje de Jeep Cherokee van een paar jaar geleden

    Login om te reageren
  18. mopar zegt

    29 juli 2021 om 15:03

    Oooh hoe men Bangle destijds verafschuwde voor zijn ontwerpen… Moet je eens zien wat BMW tegenwoordig op de markt probeert te krijgen. Vergeleken hierbij is een E65 7-serie gewoon elegant te noemen.

    Login om te reageren
  19. notsobig zegt

    29 juli 2021 om 15:44

    De grill van de BMW is net een zwart gat, het slokt de BMW steeds meer op…

    Login om te reageren
  20. cobana zegt

    29 juli 2021 om 17:30

    Hoe dan ook: BMW heeft tenminste bij elk model durf en stapt daarmee over op geheel ander design. Als enige van de Duitsers. Mercedes tekent altijd weer model banaan. Audi maakt van elke auto een A3 of A3 met kont.
    De iX is bijvoorbeeld wennen, maar gaat een topper worden. Nu al uitverkocht tot 2023.

    Login om te reageren
    • potjak zegt

      29 juli 2021 om 19:45

      @cobana: helemaal eens.

      Login om te reageren
  21. pyrat zegt

    29 juli 2021 om 18:04

    Ben ik de enige die er een mega Ray Ban zonnebril in zie? De pootjes zijn de lampen en de grille de glazen.

    Login om te reageren
  22. RiKe zegt

    29 juli 2021 om 18:28

    De concurrentie zou heel blij zijn als BMW dit op de markt zou zetten (ook al is het plaatje nep). Hun verkoopcijfers gaan alleen maar omhoog omdat echt iedereen met enige vorm van smaak (behalve wansmaak) de BMW zou laten staan.

    Login om te reageren
  23. mc96 zegt

    29 juli 2021 om 18:55

    Zoals met alle moderne BMW’s. Je moet m eerst in real life zien voor je een definitief oordeel kunt vellen.

    Login om te reageren
  24. bennyblisto zegt

    30 juli 2021 om 00:31

    Mooie grote snor hebben ze toegevoegd onder de neusgaten.
    Beetje V for Vendetta geïnspireerd lijkt het. Ben benieuwd of er bij het volgende model de voorruit meer op twee ogen gaat lijken om het plaatje compleet te krijgen

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North