
Aan het roer van een groot bedrijf staan geeft vaak een stoffige indruk. Zakenmannetjes met mooie praatjes, zo zijn ze immers op die plek gekomen. Of niet? Eenmaal beland in de hoogste regionen heb je juist tijd en geld over voor de leuke dingen. Om je nieuwe product te promoten bij Jay Leno bijvoorbeeld en te laten zien hoe het wél moet.
De testauto is dit keer een Dodge Charger. Tegenwoordig het lieve broertje van de Challenger waar Jay al eens zijn enthousiasme over uitsprak. De Charger (SRT) zit qua spierbundel niet ver van de Challenger af, maar heeft wel 4 deuren.
De kwaliteit is het laatste jaar blijkbaar flink verbeterd. De auto ziet er ook goed uit. Jay spreekt opnieuw bewondering uit maar laat bij de rijtest wat steekjes vallen. CEO (Dodge) en Vice President of Design (Chrysler) Ralph Gilles laat het daar niet bij zitten. Een minuut voor het einde van het filmpje laat hij even zien hoe hard de achterwielaandrijver nog kan roken. Yes, meer van dat graag!
Bekijk de video bij NBC.
nu we toch over dodge bezig zijn waar blijft de viper opvolger?
@bpc: Mon Ami , zomer 2012.
@boygeorge: ey george long time no see !
alles oke
@bpc: alles oke, mon amis, merci
@bpc: Die is er al. SLS AMG…
@mariodv: voor de sls een viper kan worden moeten er 2 dingen veranderen
-prijs
-badge
@bpc: en meer plastic :)
@bassie: en meer cilinderinhoud ik schat tussen de 8 en 10 l
@bpc: om er dan weer minder pk’s dan de sls uit te halen natuurlijk ;)
@bassie: natuurlijk tradies en waardes moeten gehouden worden he er kan natuurlijk niets zoiets komen als voor ons europeanen een goede amerikaan !
@bpc: Sex-appeal en ziekelijk snelle rondetijden zijn jullie nog vergeten…
@C6_R: en gehaat door de maatschappij maar stiekem ziekelijk cool en extreem value for money !
@C6_R: dat dan weer wel…
Echt een vette auto. Zou ik heel graag willen hebben (zonder spoiler). Vooral die achterlichten zijn geniaal.
Doorgetrokken achterlichten op een Amerikaanse auto heb ik altijd mooi gevonden. Zoals bij deze prachtige auto:
@bosnialove: Erg mooi ja, ze hadden alleen het extra rem-licht weg mogen laten van mij en uiteraard de spoiler.
Just a little more throttle. Prachtig! :)
Dit ding ziet er toch beter uit dan de vorige Charger hoor…
Ralph Gilles is de coolste CEO aller tijden! :D Hij begon als automotive designer bij Chrysler en is een echte petrolhead. Bovendien is hij als de vader van de Chrysler 300 nu al legendarisch. Ik denk dat hij voor de toekomst van Chrysler het beste is en ondanks Fiat een succes van zal weten te maken.
http://www.youtube.com/watch?v=xIlW0qxaT0s
naise
bijna oud nieuws heren ;) maar inderdaad een leuk filmpje!
Ralph is the man! Een CEO die gewoon zelf auto’s maakt en weet wat mensen willen. Geen “pak” die HBO bedrijfskunde gestudeerd heeft.
Gaaf filmpje, en een coole gast inderdaad. Straalt echt uit wat een CEO uit hoort te stralen: een echte petrolhead!
Als je het jongetje naar boven haalt in twee volwassen kerels, dan weet je dat je een gave auto gemaakt hebt!