
Jeremy Clarkson zou gewond zijn geraakt tijdens de opnames voor het nieuwe seizoen. Hij heeft daarbij letsel aan benen, hand- en de achterkant van zijn hoofd opgelopen. Dit gebeurde na een botsing tijdens het filmen voor de BBC-autoshow. Volgens de presentator was het zijn eerste echte ongeluk in 31 jaar.
Dat wordt geschreven door de Britse krant The Mirror, dus korreltje zout enzo… Maar goed, Clarkson wist gelukkig op zijn eigen manier een reactie te geven op het incident “My right index finger looked like a burst sausage, my left shin was fatter than my thigh and my back felt like someone had driven over it with a pile-driver.”
Get well soon, Jezza! :)
Nu alleen Captain Slow nog…
@ Edman: met zijn rijtempo?!! Utopie…
owowow het moet niet gekker worden, straks vallen er nog doden
zijn achterhoofd !!
zal toch niet perongeluk zijn hete aardappel hebben door geslikt ..
die em bijzonder goed staat overgens ..
als hij dat niet had was het een postbezorger geweest ofzo ..
beterschap ..
als dat zo doorgaat is james straks ook aan de beurt. Gelukkig is het niet zo erg (lijkt mij) en is hij zijn gortdroge humor nog niet kwijtgeraakt!!
mag van geluk spreken dat het zijn eerste echte letsel is
Raar dat dit nog nooit eerder plaats gevonden heeft! Naja, misschien is ’t niet eens waar… :P
–edit: bijzonder heftige toevoeging verwijderd. de reclames proberen we zo netjes mogelijk te houden, doneren mag ook–
hoe zou het gebeurd zijn :D
Mag ik er even op wijzen dat er nergens staat dat hij aan de achterkant van zijn hoofd gewond zou zijn.
“He suffered minor injuries to his legs, hand and back in the head-on collision…”
Herstel maar snel Jezza!
ik kijk elke week naar top gear en heb nog nooit gezien dat hij letsel opliep
Haha, leuk hoe hij dan weer reageert ;)
Mooi hè? Gratis reclame.
@ Rick Dos
Van nature beetje negatief hé?
Beterschap natuurlijk, heerlijke droge reactie!
Clarkson’s reactie is nog vrij luchtig, als de reactie letterlijk is natuurlijk!
head-on collision betekent dus frontale botsing.. ;)
@Scimitar GTE
Neuh, alleen wat nuchterder.
JC kennende, en zijn overdreven reacties waarvan deze reactie me niets zal verbazen als dat ook onder die categorie valt, heeft ie misschien wat schammetjes. Het valt nog mee dat hij niet zegt: “It was the worst accident in the wuuuuuld.”
Daarnaast moet hij de zogenaamde “rebel” uithangen en zal het me ook niet verbazen als het z’n eigen schuld is.
De kans op hersenletsel is uiteraard minimaal bij de man.
@ Avon
Die gaat het jaarboek in!! :lol:
@Emile_Benz: Captain Slow heeft 407 km/h gedaan, met gps gemeten!
Ja, klopt wat Emmer Inc zegt.Er staat nergens dat hij aan zijn hoofd gewond raakte.
“He suffered minor injuries to his legs, hand and back in the head-on collision”
back = rug,
head-on collision = frontale botsing
Ik denk dat het leeslampje van die Corvette van laatst, je weet wel, die met die desintegrerende onderdelen, op zijn achterhoofd is gestuiterd.
Benieuwd hoe lang het duurt todat Hammond verongelukt, ik bedoel maar, daar kijk je toch gewoon overheen?? Misschien zat het team van de Toyota Plious hierachter
@ Mike het is voor het nieuwe seizoen en het is pas 13 oktober 2008 duidelijk gemaakt