Als je de grote hoeveelheid Superman-logo’s ziet wel, maar dan heeft hij die 24″ jetsers ook niet meer nodig. What’s up, pimpin’?
Voor het buiten de lijntjes kleuren is een Range Rover al lang en breed niet meer nodig, dus kan je de auto net zo goed verlagen, van dikkere bumpers voorzien, of, zoals in dit geval, met 24 inch Vellano’s behangen. Dit model van Ultimate Auto, op basis van de Autobiography, heeft een Strut grille package, en is bovendien voorzien van een radardetector en laser jammer.
Om de Range Rooney een beetje extra gangsta te maken zijn de achterlichten verduisterd, en hebben de ramen een extra stukje folie gekregen. Nu alleen nog je favoriete G-Unit CD er in, en je bent klaar om te rollen!
Uh. Nee. Gewoon niet doen.
Ik dacht die is van Shaquille o’Neal. Die gebruikt toch het Superman logo.
@Kvgorp: Daar dacht ik ook meteen aan.
Al die dichte voorbumpers maakt de Range er niet mooier op trouwens.
@Kvgorp: Kans is groot
vrij belachelijk
Lijkt wel een Ryan the West Coast Custom King creatie.
Andere gril erin.. 24 inch adv.1.. En ik neem hem
Vliegen lukt best wel, heb persoonlijk mijn twijfels over de landingscapaciteiten.
Yeaaah booy, look my grillz and chrome rims it’s of the hook!… Najah dat er iets niet in de haak is met deze Range Rover mag duidelijk zijn, wat en horkenbak
Ding ziet er hoe dan ook beter uit dan dit geval wat ik net op Autojunk zag staan: http://www.autojunk.nl/2013/05/range-rover-autobiography-4/