• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Koop de McLaren Senna van Shmee150

Auteur: RubenPriest, gepost 7 augustus 2023 om 13:01 – 13 Reacties

Best/slechtst gelezen	BBW analyse

De blauwe McLaren Senna van YouTuber Shmee150 staat te koop.

Hij is blauw, hij is schreeuwerig en het draagt de naam Senna. De supersportwagen van de Britse autofabrikant kon niet op iedereens goedkeuring rekenen toen de auto werd onthuld. Wel bij de Britse YouTuber Shmee150. Na een 12C, 650S, 675LT (coupé en Spider) werd er een Senna aan het wagenpark toegevoegd.

De videomaker koopt en verkoopt wel vaker auto’s uit zijn collectie, waaronder nu zijn McLaren Senna. Maar dan moet er nog wel een koper voor gevonden worden. En dat is misschien makkelijker gezegd dan gedaan. De Senna is niet zo gewild als een exclusieve Ferrari. Bovendien is de auto, ondanks zijn naam, zeker niet zo legendarisch als bijvoorbeeld een P1 dat wel is.

McLaren Senna Shmee150

Van de Senna zijn 500 stuks gebouwd. De auto van Shmee150 is nummer 281. De Senna is uitgerust met een 4.0-liter twinturbo V8 met 800 pk en 800 Nm koppel. En dat op een drooggewicht van slechts 1.181 kg. De supercar sprint in 2,8 seconden naar de honderd. In 6,8 seconden staat er al 200 km/u op de teller. De topsnelheid bedraagt 335 km/u.

Schade

De auto is piekfijn in orde, dat is niet altijd zo geweest. In het verleden is Tim (Shmee150) aangereden op de snelweg in zijn Senna. De schade was aanzienlijk door scheuren in de vele carbon onderdelen van de auto. Zelfs de complete deur moest vervangen worden. De reparaties zijn officieel door McLaren uitgevoerd.

Toch te koop

Voor lange tijd leek de McLaren Senna een ‘forever car‘ voor de Britse ondernemer. Maar blijkbaar is dit toch niet het geval, nu de supercar te koop staat. Voor 695.000 Britse pond (omgerekend zo’n 805.500 euro) is de Senna de jouwe.

Daarmee koerst Shmee af op een verlies, mocht de auto voor dit bedrag verkocht worden. De nieuwprijs van de Senna lag ‘kaal’ op 750.000 pond in de UK. De auto van de Brit is echter behoorlijk aangekleed met veel MSO opties. De nieuwprijs zal daardoor nog flink hoger hebben gelegen. De advertentie is te zien op Pistonheads.

Ook interessant!

  • Fotoshoot - McLaren Senna als tuindecoratie
  • Miljonair takelt McLaren naar penthouse op de 57ste verdieping
  • Dit weten we over de McLaren 720s opvolger
    Dit weten we over de McLaren 720s opvolger
  • Video: mafkees loopt over McLaren 720S

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

McLaren, occasion, Senna

Vorig bericht: « Nordschleife krijgt een eigen pitstop voor toeristen
Volgend bericht: Gespot – Urban Audi RS Q8 »

Lees Interacties

Reacties

  1. fisto zegt

    7 augustus 2023 om 13:21

    Wat de waarde betreft zal het ook niet helpen dat het gewoon een lelijke auto is. Van prestaties kun je maar heel af en toe genieten, maar van schoonheid kun je altijd genieten.

    Login om te reageren
    • rikus zegt

      7 augustus 2023 om 15:58

      De auto is inderdaad bizar lelijk. Wat waren ze denkende bij McLaren destijds? Ze hebben er wel een handje van om de speciale of gelimiteerde auto’s een lelijk design te geven. Het is zo’n beetje hun handelsmerk.

      Login om te reageren
  2. rwdftw zegt

    7 augustus 2023 om 13:23

    Schmee heeft recent een video gepost waarin hij al zijn aan en verkopen besprak.

    https://www.youtube.com/watch?v=93D_85GmFnQ&pp=ygUIc2htZWUxNTA%3D

    De verkoop van de Senna (en het bedrag van aankoop kwamen ook langs. Samenvatting: als je heel snel van je geld af wilt moet je een Mercedes-AMG GT kopen. Wil je meer lol van je geld, dan kan je beter een Suzuki Jimny kopen.

    Login om te reageren
    • gregorius zegt

      7 augustus 2023 om 16:08

      Zag de video ook voorbij komen. 32 minuten naar hem luisteren had ik niet zoveel zin in.
      Gelukkig was er een samenvatting: niet heel speciale exoten schrijven ook gewoon af.

      En over die Senna, voor zover ik kan zien, staan ze nog steeds voor meer dan 1 mio te koop in Europa; dus dat RHD dingetje kost hem dus echt wat!

      Login om te reageren
    • ukbob zegt

      7 augustus 2023 om 16:12

      Vwb waarde verlies ook even niet vergeten hoeveel km’s er met de GT’s werden gemaakt.. jonge auto met veel km’s is nu eenmaal een recept voor nogal wat afschrijven.
      Tegenover de pittige kosten zullen leuke YouTube inkomsten én (belangrijkste) toffe avonturen voor het leven staan waarschijnlijk. Ook wat waard!

      Login om te reageren
      • vbarchetta zegt

        7 augustus 2023 om 22:02

        4.000 mls (6.400km) voor een 2019 auto vind je veel….?

        Login om te reageren
  3. rollingstoned zegt

    7 augustus 2023 om 14:05

    Cringey en vervelend figuur die Shmee.

    Login om te reageren
    • drdre1 zegt

      7 augustus 2023 om 17:45

      Eens. Ik wil die auto wel kopen als ik z’n onderkaak en die stomme blik van die gast erbij krijg. Dan bergen we al die lelijkheid ergens op waar het nooit meer het daglicht zal zien.

      Login om te reageren
      • hotze zegt

        8 augustus 2023 om 08:49

        😂😂 in schoonheid is hij vergelijkbaar met die McLaren. Waarschijnlijk kijken de auto-filmende pubers naar z’n filmpjes.

        Login om te reageren
  4. vbarchetta zegt

    7 augustus 2023 om 15:53

    Door het feit dat het een RHD is beperkt je ook wel de markt om zo’n ding te verkopen…

    Login om te reageren
  5. banderas zegt

    7 augustus 2023 om 20:12

    McLarens zijn sowieso niet bijster sterk in waarde behouden, dacht ik.

    Login om te reageren
    • hotze zegt

      8 augustus 2023 om 08:51

      Technisch zal het prima in orde zijn, maar het oog wil ook wat, zeker als je een auto als beleggingsobject aanschaft, dan rijd je er immers nauwelijks in.

      Login om te reageren
  6. vondick zegt

    8 augustus 2023 om 23:44

    Shmee is niet een goede naam. Graag een goede naam kiezen voor je youtubeaccount.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North