
Brekende nieuwsroddel vanaf de internets. Welingelichte bronnen hebben namelijk de naam en wat prestaties van de Gallardo Superleggera Spider vrijgegeven. Zijn naam: Performante (uitspreken met overdreven Italiaans accent).
Over een niet al te lange tijd zal Lamborghini de Spider-versie van de Superleggera onthullen. Verwacht wordt dat hij op de L.A. Autoshow gepresenteerd zal worden (open vanaf 19 november). Deze cabrio-variant zal 65 kg minder gaan wegen dan de LP560-4.
Een sprint naar de honderd km/u moet in 3.9 seconden lukken. Dat is 0.4 seconden langzamer dan zijn dichte broertje. De topsnelheid van deze dakloze zou uitkomen op 324 km/u. Het vermogen staat al aangegeven in de naam: 570 pk.
De naam Performante is Italiaans voor ‘performance’ en over de carrosserie schijnen twee dikke vette strepen te lopen. Binnenkort zullen we weten of het waar is. Deze info schijnt al aan Lambo-dealers verstrekt te zijn, waarna het niet lang duurde voordat het op Teamspeed terecht kwam. Photoshopjes van de toekomstige Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggara Spyder aka ‘Performante’ staan in de gallery.





Ik wacht even op de volgende Audi.
En dan zeggen ze dat porsche modellen uitmelkt (is ook wel een heel klein beetje zo) maar lambo kan er ook wat van met de gallardo, deze is trouwens wel heel erg lekker :)
kort en krachtig: cumtastic! (ja, ik heb hulp nodig)
dr staat 2x de topspeed in? :P
verder, doe mij maar een 16M :D vind ik wat gaver :D
@spykerboy: Kom jij met een hartverscheurende keuze af oO daar had ik nog niet eens aan gedacht!
krijg je er toch zeker wel een tube super glue bij om je tweede haar muurvast te zetten?
16M svp
want dit is natuurlijk de wannabe. dit is gewoon best triest eigenlijk.
Erg jummie, maar ik wacht toch liever op de 458 spider / targa.
Liever maken ze eens een nieuw model. Toen Lambo de Gallardo introduceerde had Ferrari de 360 nog, daarna de F430 en nu alweer de 458. Sure de Gallardo heeft ondertussen wel wat updates gehad maar het ontwerp wordt er met al dat extra plastic niet mooier op.
toch wel heel lekker!!
Het enige wat VAG doet is proberen met een kopie-produkt een ander uit de markt te prijzen…
Inspiratie ontbreekt kennelijk…
Doe mij maar die KNALgroene…. Want dan is Greenpeace ook weer blij!
Inderdaad een Auwdie trend in Lambo-land…maar de Lambo kent niet zo’n belachelijke modellenreeks/serie…ze hebben er (sinds kort dan..) 3. En vervolgens komen slechts déze 3 als subvormpjes op de markt. Lambo rulezz, Auwdie sucks truly; dus de koop was redelijk snel gemaakt…
Man… Die zal erg lekker worden… Kan al niet wachten op officieel beeldmateriaal :-)