Lexus presenteert op de Autosalon van Genève een mal hoog Crossover-stadsconceptje, met de naam LF-SA. Want onder de CT heeft het merk nog geen model.
De afbeeldingen werden ons doorgespeeld door een bron die vond dat het niet eerlijk was dat de wereld moest wachten op het door Lexus bepaalde tijdstip, dus meer dan de foto’s hebben we vooralsnog niet, maar bij Lexus kunnen we deze plaat meestal van te voren inkleuren: we zetten een kratje gele rakkers op een zuinige motor en hybride-aandrijving, want van EV’s gruwelen ze bij Toyota.
Daarnaast kunnen we alleen maar onze lof uitspreken over het feit dat het de designers gelukt is de enorme spindle grille op zo’n klein frontaal oppervlak te proppen; een ander design-gebbetje is dat de spaken van de velgen niet netjes bij de rand stoppen, maar tot over de wang van de band lopen.
Over een paar jaar is de auto wellicht productierijp, we hopen dat het concept tegen die tijd niet is gereduceerd tot een Toyota Aygo met een Lexus-badge.
Toyota gaat toch een kleintje maken samen met BMW?
@alfablog: hoop dat bmw dan de styling doet… en de techniek
@tim040496:
Yep, de i3 is gelukkig helemaal niet omstreden waar het de styling betreft..
OT: erg geinig bakkie, gek eigenlijk dat merken zich met de kleinste wel durven te onderscheiden..
Zou het dan echt zo zijn dat die doelgroep geen last heeft van het grijze muizen syndroom..
@alfablog: lijkt me onlogische samenwerking. Daarbij kan Lexus gewoon bij zeer bruikbare techniek van Toyota.
@Jipp: BMW en Toyota ontwikkelen samen een kleine Mini volgens mij.
@alfablog: alleen de opvolger van de huidige z4. Deze zal
Voor Toyota een retro supra bieden. Dwz, een supra body uit de jaren 80/90 op een hagelnieuwe sportieve auto.
Verder is de samenwerking tussen beide niet breder dan kennis en motoren uitwisseling voor gedrochten zoals de verso en de 2 at.
Voor de kleinere auto’s heeft Toyota nog altijd PSA als ideale partner. Met name in Europa zorgt dit ervoor dat ze die aygo voor een juiste prijs kunnen aanbieden.
@Jipp: http://www.carros.nl/nieuws/toyota-en-bmw-ontwikkelen-mini-mini
Handige velgen voor een stadsauto. Een keer lichtjes langs een stoep en je velg is gaar.
Verder wel een leuke concept, maar geloofden niets van dat het uiteindelijke productiemodel er echt op gaat lijken. Lijkt me toch te onpraktisch.
Ziet er dat niet een tikkeltje te flashy uit, of zijn daar de meningen ook over verdeeld ? :$
Wat een agressief concept bommetje
Gaaf karretje, denk er normale velgen onder en m’n vriendin zou er zo blij als een kind mee zijn….
@jrk68: ik vind hem ook best leuk. Heel onderscheidend. Al is het uiteraard een concept
@jrk68: Ja normale velgen eronder en ik wil hem wel als vervanger van mijn 451.
Ik vind dat ze teveel met concepts bezig zijn wanneer maken ze er weer is wat bij?
Overdesignede ‘i3-achtige’. Smart-genre.
Ik vind die gril niet echt in schaal, verder ziet het er wel grappig uit.
Best een geinig wagentje.