• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieur

Auteur: robbie, gepost 28 januari 2014 om 11:13 – 44 Reacties

Afbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieurAfbeelding Maken of kraken? Groene 911 met hout in het interieur

Porsche 911 Carrere 4 Coupé met hout in het interieur
Een donkergroene auto met een cognackleurig lederen interieur dat is versierd met een heleboel hout. Zoiets verwacht je misschien in een Jaguar, Bentley of Rolls-Royce, maar niet zo snel in een Porsche 911. Een briljante keuze? Of volslagen waanzin?

De persoon die deze Porsche 911 Carrera 4 Coupé in 2006 kocht had ongetwijfeld een grote voorliefde voor deze klassieke Britse kleurencombinatie. De beste man had waarschijnlijk minder vertrouwen in Britse techniek, en koos dus voor een degelijke Porsche.

Het interieur is rijkelijk voorzien van leer, want ook op de afdekking van de binnenverlichting, hemelbekleding, stuurkolom en op de zonnekleppen is het te vinden. Het hout maakt onderdeel uit van het Platane-interieurpakket, een optie uit het Tequipment-gamma van Porsche.

Ben je op slag verliefd geworden op deze groen boswachters Porsche? Dan kan je bij Porsche Centrum Gelderland je slag slaan. Er staat 70.486 kilometer op de teller van deze 8 jaar oude Porsche, waar een prijskaartje van €56.900 aanhangt.

Ook interessant!

  • Video: Porsche 911 met hybride technologie gesnapt
    Video: Porsche 911 met hybride technologie gesnapt
  • Video: dronken vader en zoon slopen Porsche 911
    Video: dronken vader en zoon slopen Porsche 911
  • Porsche 911 documentaire nu gratis te zien
    Porsche 911 documentaire nu gratis te zien
  • 911 SC door Porsche in ere hersteld

Nieuwste artikelen

  • BREEK: BMW iX3 komt volgend jaar ook met echte premium
  • Biem! Hoe vaak crasht die Tesla Robotaxi nu eigenlijk?
  • Gespot – Heerlijke Lancia Delta restomod in goed gezelschap
  • Waarom Lando Norris geen straf kreeg bij het inhalen van Tsunoda
FacebookTweetPinLinkedIn

911, 997, carrera-4, Coupe, groen, interieur, occasion, Porsche, tequipment

Vorig bericht: « Red Bull en Mercedes onthullen nieuwe F1 auto’s
Volgend bericht: Volkswagen Polo heeft een facelift gekregen »

Lees Interacties

Reacties

  1. ferrari94tr zegt

    28 januari 2014 om 11:16

    Dat is iemand met smaak!

    Login om te reageren
    • gtwillem zegt

      28 januari 2014 om 22:07

      Geweldige combi: onopvallend maar smaakvol donkergroen van buiten, zeer fraai cognac interieur met alle hout opties (kostte ongeveer 1.200 per paneeltje…) en uitgebreid lederpakket EN een handbak. Dit is van een eigenaar geweest die weet hoe het heurt. Als ik in de markt was voor een 997.1 was dit hem geworden, sowieso!

      Login om te reageren
  2. baasbas zegt

    28 januari 2014 om 11:17

    *BREAKING NEWS*

    Over smaak valt blijkbaar wél te twisten

    Login om te reageren
    • k-man zegt

      28 januari 2014 om 18:01

      @baasbas: Nou ja, nieuws? Die auto staat volgens mij al minstens drie maanden te koop. Autoblog is er lekker op tijd bij.

      Login om te reageren
      • sir_smokalot zegt

        28 januari 2014 om 19:05

        @k-man: Ik wist niet dat er een houdbaarheidsdatum op dit soort posts zat. We krijgen regelmatig tips over auto’s die al 3 jaar te koop staan, en waar we al eens over geschreven hebben.

        Mocht dat laatste niet het geval zijn, en de auto is interessant genoeg, dan schrijven we er gewoon over. Niet iedereen zit de hele dag op mobile.de en aanverwanten per slot van rekening :)

        Login om te reageren
  3. flipje911 zegt

    28 januari 2014 om 11:18

    Hout is voor in de open haard en zeker niet bedoeld om in een 911 te verwerken!

    Login om te reageren
    • suzy991 zegt

      28 januari 2014 om 18:43

      @flipje911: Nooit een 911 van de eerste generatie gezien zeker? Die hebben over het algemeen ook meestal hout op het dashboard ;) Dat was sportief in de jaren 60! ;)
      Het mooie van de 911 is dat je hem voor ieders’ smaak kan aanpassen. Klassiek, modern, sportief. Alles kan (zolang je betaald).

      Login om te reageren
      • isobmw zegt

        28 januari 2014 om 19:42

        @suzy991: ja maar deze is groen en heeft hout..

        Kan die beter in het bos lopen, ziet die genoeg groen en hout

        Login om te reageren
  4. Mairsil zegt

    28 januari 2014 om 11:19

    Het is allemaal wel stijlvol. Nogal oubollig, maar dat past ook wel bij de oubollige auto. Deze kan prima naast de gelijksoortig uitgevoerde rangerover in een schuur op het landgoed.

    Login om te reageren
  5. roberto zegt

    28 januari 2014 om 11:21

    Ik vind het wel chique, maar zal er zelf nooit voor kiezen..

    Login om te reageren
  6. mout zegt

    28 januari 2014 om 11:22

    Ik zou het tapijt dat gebruikt is graag een maatje luxer zien – maar verder zeg ik: Zet ‘m hier maar neer!

    Login om te reageren
  7. kapiteinaudi zegt

    28 januari 2014 om 11:24

    Leuk voor een oude Jag, niet voor een Porsche. Een 911 hoort er sportief uit te zien!

    Login om te reageren
  8. robert110 zegt

    28 januari 2014 om 11:26

    Dat groen is een mooi kleurtje, maar niet op die auto. En dat interieur zal vreselijk zijn in iedere auto. Het ziet er wel mooi afgewerkt uit, dat dan weer wel (toch een beetje positief blijven).

    Login om te reageren
  9. tvklarenbosch zegt

    28 januari 2014 om 11:26

    Dat hoort gewoon niet!

    Login om te reageren
  10. Dennis zegt

    28 januari 2014 om 11:28

    Absoluut een smaakvolle combinatie. Helaas alleen niet mijn smaak.

    Login om te reageren
  11. vanquishs zegt

    28 januari 2014 om 11:32

    Exterieur helemaal top! Interieur had ik het hout wat donkerder willen hebben. Zeker een stijlvolle combinatie!

    Login om te reageren
  12. lawrence-william zegt

    28 januari 2014 om 11:50

    Iemand is duidelijk in de porsche exclusive folder gedoken! Ik vind het wel wat hebben zo, het is immers geen GT3/turbo.

    Login om te reageren
  13. Arco zegt

    28 januari 2014 om 11:56

    Niet verwacht en toch is het smaakvol.

    Login om te reageren
  14. jensdm zegt

    28 januari 2014 om 11:59

    Kraken. Contrast moet er zijn, maar een volledig eentonig beige/bruin interieur is té.

    Login om te reageren
  15. Maarten123 zegt

    28 januari 2014 om 12:01

    Supercombi. Ik had de buitenkant liever nog in een donkerblauwe parelmoerkleur gehad, maar de binnenkant is helemaal af.

    Login om te reageren
  16. gash zegt

    28 januari 2014 om 12:03

    Been there, done that. In 2000 had de exclusieve 911 Millenium met de aparte Violet Chromaflair-lak al een soortgelijk interieur:

    [img]http://forums.pelicanparts.com/uploads16/Millennium+2009+0031259348011.jpg[/img]
    [img]http://images.forum-auto.com/mesimages/558950/dsc1751resizepicture.jpg[/img]

    Login om te reageren
  17. blacksquad zegt

    28 januari 2014 om 12:07

    Exterieur: Maken
    Interieur: Kraken

    Login om te reageren
  18. bullgod76 zegt

    28 januari 2014 om 12:10

    Er is niks mis met deze combinatie van interieur en exterieur.
    Alleen past het beter bij een Bentley of Rolls dan bij een 911.

    Login om te reageren
  19. sacha zegt

    28 januari 2014 om 12:19

    Briljante waanzin!

    Login om te reageren
  20. gash zegt

    28 januari 2014 om 12:27

    Ook de 911-badge achterop doet mij sterk aan de Millenium-editie denken. Hij had alleen nog z’n velgen moeten polijsten om het af te maken.

    [img]http://forums.pelicanparts.com/uploads14/P10003931244822291.jpg[/img]
    [img]http://photos4.automanager.com/017058/317e1ce2e96641f28f123a324f886104/f56abfe138_640.jpg[/img]

    Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      28 januari 2014 om 12:45

      @gash: Mooie bumper zeg.

      Login om te reageren
      • gash zegt

        28 januari 2014 om 12:50

        @berlinetta:

        Je hebt gelijk. Kon alleen even zo snel geen duidelijk fotootje van een Europese 911 vinden. Dit is zo’n lelijk Amerikaans geval.

        Login om te reageren
  21. mercs zegt

    28 januari 2014 om 12:32

    Ik rijd zelf een BMW met een nogal sportieve (jonge) look aan de buitenkant. Maar aan de binnenkant heeft het een wat klassieke uitstraling met licht hout en een licht leder interieur. Ik vind dat het mooiste wat je kan hebben. Sportief van buiten, chique van binnen. Ik zeg maken die handel!

    Login om te reageren
    • jensdm zegt

      28 januari 2014 om 13:21

      @mercs: Dat licht beige/zwart boston interieur en nussbaumhell interieurlijsten is mijn favo BMW interieur. Samen met een sportief uiterlijk = perfecte combo. Plusje.

      Login om te reageren
  22. lambowambo zegt

    28 januari 2014 om 12:39

    Niet echt mijn ding maar kan me voorstellen dat mensen dit wel kunnen waarderen.

    Login om te reageren
  23. clioracing zegt

    28 januari 2014 om 13:31

    Porsche vind ik een van de weinige merken waarbij ik zo’n cognac interieur niet mooi vind. Dit is bij Porsche to much. Van stuur tot tapijt, tot zonnekleppen, alles is bruin. Doe mij de 997 maar als Carrera S, zwart van buiten, zwart van binnen en rode remklauwen.

    Maar doe mij maar een zwarte Aston Martin of BMW met cognackleurig leer (beige mag ook bij BMW:)

    Login om te reageren
  24. mashell zegt

    28 januari 2014 om 15:26

    Als je eigenlijk een Jaguar wilt maar ook betrouwbaarheid. Dan is dit een heel mooi compromis.

    Login om te reageren
  25. kingdecay zegt

    28 januari 2014 om 16:17

    Prachtige kleuren, en een fantastisch mooi interieur. Maar inderdaad, ik ben ook niet helemaal zeker of het wel past bij een 911. Het gaat wel, maar toch. Het interieur zou ik persoonlijk trouwens iets donkerder nemen. Zeker een smaakvolle kleurstelling.

    Login om te reageren
  26. porschefan993 zegt

    28 januari 2014 om 16:38

    Super 911, ben er gelijk verliefd op geworden toen ik hem zag staan bij het approved ocassion weekend in oktober!

    Login om te reageren
  27. jessetje zegt

    28 januari 2014 om 17:17

    Wow dat is mooi! Die wil ik best wel een keer spotten hoor!

    Login om te reageren
  28. mclarenf1lm zegt

    28 januari 2014 om 18:06

    Ik vind het wel een mooie combinatie, zo zou ik een 911 wel willen rijden, lekker klassiek.

    Login om te reageren
  29. grandvitara zegt

    28 januari 2014 om 18:39

    Als ik nog geld had voor een 911, dat zou betekenen dat ik al een GL 63AMG en een Cayenne Turbo S had, zou ik hem zo willen hebben. GEWELDIG

    Login om te reageren
  30. nikos zegt

    28 januari 2014 om 22:13

    Nog mooier is donkerolijfgroen. Binnen 5 jaar op mijn oprit.

    Login om te reageren
  31. The_Gent zegt

    29 januari 2014 om 00:39

    Bam, supermooie auto, ook al is het een Porsche. Sportief van buiten, chique van binnen. Niet voor niets fan van Maserati;-)

    Login om te reageren
  32. exotic zegt

    29 januari 2014 om 00:44

    Als ik eerlijk moet zijn vindt ik dit stiekem toch wel een fantastische verschijning! De vorige eigenaar durfde wel, dat zie je helaas minder in ons grijs/zwart landje.

    Login om te reageren
  33. Arvado zegt

    29 januari 2014 om 00:53

    Het is wel creatief en ben blij dat er mensen zijn die dit bedenken. Hoewel ik het niet mooi vind, is het wel indrukwekkend.

    Login om te reageren
  34. drijver zegt

    29 januari 2014 om 04:11

    Ik vind het lelijk. Gewoon too much dat interieur.

    Login om te reageren
  35. peke zegt

    29 januari 2014 om 14:30

    Vind het zelf iets meer voor een Jaguar ofzo inderdaad, aan de andere kant wel gewaagd en anders dan standaard: en dat is altijd goed:)

    Zou het zelf echter niet kiezen…makkelijk praten als je geen nieuwe Porsche kan betalen (wellicht 2e hands ook niet;))

    Login om te reageren
  36. wouterem zegt

    12 januari 2015 om 13:05

    Ik vind hem nog steeds wel tof eigenlijk, vooral door het ‘mindfuck’ gehalte. Tis weer eens wat anders zo.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North