
En nu doorpakken met de kwalificatie!
Verstappen wist tijdens de eerste vrije training P3 veilig te stellen. De tweede vrije training verliep een stuk minder door een verdwaalde T-wing van Mercedes, maar vandaag is Max weer terug met een puike tijd.
Met een tijd van 1:32.194 reed de Nederlander vandaag als snelste over het circuit van Bahrein. Op P2 Hamilton met 01:32.30 en op drie Sebastian Vettel met 01:32.750. Collega Daniel Ricciardo moest het stellen met een zevende plaats. Dit keer was het de Australiër die de nodige tijd moest doorbrengen in de pitbox met zijn bolide.
De laatste training werd kort opgeschrikt door Haas-rijder Romain Grosjean. De Fransman maakte een fout en verloor de controle over zijn bolide. Een sleepwagen bleek echter niet nodig.
Vanmiddag om 17:00 zal de kwalificatie worden verreden. Morgen om 17:00 is de race.
Toch wel opeens een opmerkelijk snelle tijd. De Merc’s zullen vast nog wat overhebben voor een ultiem rondje, maar belooft wel de nodige spanning. Ik zit over een uurtje klaar met een biertje erbij in ieder geval.
Nice!
Zegt helaas niets. Kwalificatie en race worden in totaal andere omstandigheden gereden.
Niettemin een puike prestatie!
@firebird: Dit dus..
@firebird: hoezo? Beide om dezelfde tijd en beide bij dezelfde weersomstandigheden (bloedheet/gortdroog)
@560pk: ik bedoel dat zowel kwalificatie als race in de avond zijn, en FP3 in de snikhete middag
@560pk: bloedheet niet meer, wel gortdrokg. de kwalificatie wordt om dezelfde tijd als de race gereden bij het vallen van de duisternis. tijdens q3 is het dus gewoon donker, en dat scheelt serieus veel in de temperatuur omdat ze in de zandbak zitten.
Ik ben benieuwd. Ze rijden tot nu toe bijna 2,7sec langzamer dan de pole van vorig jaar.
Zit op een of ander foodfestival, is het mogelijk de quali te streamen dmv een app oid?
@str8six: Ziggo app als je Ziggo hebt
@lekkerlinksrijden: of de live timing via de officiële F1 site
Werd er in vt2 door Vettel niet een 1.31 op de klokken gezet?
De criticasters van weleer zijn nu stil.