
De nieuwe S-Klasse is klaar en de S63 AMG staat achter de schermen te trappelen.
Het zal niet lang meer duren voordat we de eerste niets verhullende beelden zien van de Mercedes S63 AMG want het teaserfestijn is begonnen. Nu de S-Klasse officieel onthuld was kon het ook niet lang meer duren voordat we wat officiële beelden van Mercedes’ powerlimo zouden zien.
Dat moment is dus nu, Mercedes toont ons wat close-ups van de door AMG opgepompte S63, nadat we hem eerder al in een algemeen videootje van Mercedes over haar nieuwe S-Klasse voorbij zagen komen. Meer informatie over de S63 is in dit artikel te vinden, officiële details over de V8 Biturbo zullen ongetwijfeld snel volgen. Check de teaser op überlimojunk.nl. Laten we hopen dat hij net zo wil roken als zijn voorganger.





Nou ze hebben zich uitgesloofd voor die teaser zeg.
@berlinetta: Het gaat om de aandrijving (zowel V8 als V12), die wordt ook beschikbaar voor andere fabrikanten. (Halló Aston-Martin, with more power than ever! ). Daarom wordt er niet bezuinigd op dit soort teasers..
@bigcar: heb je het filmpje uberhaupt gekeken?
Of was dit de meest waardeloze poging tot sarcasme ooit?
@darrock: Denk je echt dat dit de enige video is? Er volgt nog een hele campagne, dit is slechts het begin.. Stay tuned
@bigcar: dat snap ik ook wel, alleen voor nu hebben we alleen deze, en dan is de reactie waar jij op reageerde best begrijpelijk.
Een digitale toerenteller verwacht ik in een Hyundai, niet in een AMG.
@alcantara: Waarschijnlijk gedaan omdat het niet de snelheid heeft voor de gewenste nauwkeurigheid ;) net als bij Lexus met de LFA
@bigcar: Wat een onzin. Ga je me zeggen dat deze auto zó snel in de toeren klimt, dat een analoge wijzer niet meer kan volgen?
@SimonMc: De LFA wel ja
@alcantara: Hallo, heel het instrumentarium is digitaal..
geef mij maar een S65
@Jantje_555: Geef mij maar een S8. Oh, een 911 Turbo S zou ook niet mis zijn…….
@Jantje_555: maar die kost een c63 meer.. dan is het keuzes maken..
Desalniettemin zou ik als ik het geld had ook de s65 nemen, gewoon omdat het kan. Maar zo’n c63 niet er dan natuurlijk al bij zijn, wat een lekker ding blijft dat!
Technisch is deze auto zo indrukwekkend.. Maar dat is elke S-klasse..
Altijd kriebels in mijn buik wanneer ik 63 AMG zie!
Als ze nou de snelheidsmeter lieten zien wisten we hoe hard hij kan.. hier kan ik niet zo veel mee
@wantthegreen: dat laten ze toch zien?!
@wantthegreen: Kan ik je nu ook wel vertellen: 250. Shocker.
De vorige S65 was echt een ultieme beest. Bij deze krijg ik toch de indruk dat het niet helemaal beestachtig is. Mja tijd zal het leren.
Ze zijn bij M-B wel erg vol van zichzelf dat men dit 6-seconden filmpje voldoende acht.
Het is als minachtig een korstje brood in de modder gooien voor een twaalfjarig jongetje dat al vijf dagen niet gegeten heeft. (Ja, denk aan de scene uit “Soldaat van Oranje”.)
Jammer van de presentatie, maar de 2014 Mercedes S lijkt me een honderd keer betere en fijnere keus dan welke La Ferrari of andere supercar dan ook.Mercedes heeft geen Bentley zoals Volkswagen, geen Rolls-Royce zoals B.M.W., en Maybach is als herboren vlaggeschip voor Mercedes geen succes gebleken. De nieuwe S echter heeft het in zich zijn klassieke Koningspositie weer in te nemen als de benchmark, en alle drie voornoemde SuperClassBrands achter zich te laten. En doe mij maar een “standaard” V8 S-klasse zonder drukvulling, spannend zat. In zo’n auto met zo’n interieur wil je lang genieten van de rit, en wil je zeker niet binnen no-time op je bestemming geraken en moeten uitstappen.
Mercedes moet even wat minder het gevoel hebben in de aanval te moeten met de presentatie, zoek een vorm die in overeenstemming is met de auto, en maak mooie filmpjes van pakweg tien minuten die een idee geven wat het is te leven en sturen in zo’n geweldige auto.
@ezrider: Erg vol van zichzelf? Dit is een teaser voor een AMG-model. Er zullen ook nog wel reclames en dergelijke komen van de reguliere S-klasse. Juist in dat soort filmpjes zoals jij het beschrijft heeft Mercedes afgelopen jaren veel energie gestoken. Helaas zie je deze amper in de pers verschijnen. Overigens is 10 minuten wel erg veel. Daar heeft niemand tijd voor. Kijk anders eens even rond op het youtube kanaal van Mercedes: MercedesBenzTV of op hun eigen website: http://www5.mercedes-benz.com/en/tv/ …. Helaas moet ik je ook nog teleurstellen, als je een S-klasse met V8 zonder drukvulling wilt dan zul je terug moeten grijpen op het vorige model. De huidige S500 is een 4.7L V8 twin-turbo.
Ben echt benieuwd wat Brabus met de nieuwe S klasse gaat doen. Ik vind hun tuning werk echt klasse en perfect. Vooral het 800pk 6.3L V12 is niet te overtreffen.
@amglover: Ik denk wat ze al 10 jaar doen.
700-800 pk
1000nm koppel begrensd
Topsnelheid 350 km/h begrensd
0-100 afhankelijk van moeder natuur..
Kleur? Zwart zwart zwart zwart..
maatje 20″ über drugsdealer directie velgen..
Prijs, 600k ex btw bpm en ratteplan..
‘Laten we hopen dat hij net zo wil roken als zijn voorganger’ Dat zal afhangen van welk model je neemt. Net als bij de E-klasse gaat Mercedes bij de S-klasse hetzelfde verhaaltje hanteren: S63 AMG 557Pk, S63 AMG 4-matic 557Pk en de S63 AMG S 4-matic met 585Pk…