
Musketier is een Duitse tuner die zich richt op de fine fleur van Franse automobielen. Zo zagen we eerder een 407 Coupe van Musketier en nu is de Citroën C-Crosser aan de beurt. Het gaat om een sportpakket met volledige bodykit en 20 inch lichtmetaal. Tevens krijgt de 2.2 HDI (turbo-diesel) 35 pk extra waardoor het totaal uitkomt op 191 pk.
Check ook vooral die onderste grille, een nep-Outlander met beugel? Enfin, net zoals de standaard C-Crosser blijft het een kwestie van hate it or love it, maak zelf uw keuze (via carscoop).
ik heb er mee gereden van de week (benzine versie van de outlander) maar het is een verbazend lekker sturende auto, eerder een grote station dan een logge suv.
deze getupperwarede versie is niet mijn smaak echter
(teveel gedoe op de ondergrille en die uitlaten, zijn 2 tips niet genoeg?)
kmoet wel gelijk denken aan de vw touareg
@ monk: ?? vw touareg??
Ziet er wel een beetje barok uit met zn dubbele treeplanken. Wielen zijn niet lelijk maar passen niet echt onder deze auto. En die halve uitlaten…. nee, niet mijn smaak.
@ Monk: vergezocht hoor,…
Mijn inziens ook teveel tupperware,….geef mij maar een origineel!!
geef een aap een gouden ring….
hate it…or love it = hate it!
ZIe je… zelfs met een pakketje van een tuner is het nog lelijk en blijft het horizonvervuiling….
Zo’n lelijk hok, en dan nog geen slurptax hoeven te betalen? Ongelofelijk..
(Exclusieve uitvoering, 220 euro slurptax)
best nog redelijk gedaan… :)
niet helemaal mijn type maar beter als die witte ‘getunede’ (lees: lelijk gemaakte) M3 een aantal post terug………
de eerste Franse auto die te pruimen is, net zo zeldzaam als een spantane Fransman
ja twas wel ver gezocht, ik weet het, maar het schoot ineens door me hoofd:)
http://www.windowsolution.be/userimages/Touareg%20site.JPG
http://www.vroom.be/images/news/21/jpg/2007515573822595_01.jpg
@ Monk; echt niet. Hij heeft vier wielen omdat de 2CV dat vroeger ook had. Retrodesign man, helemaal hip!
Gave auto egt gangster
mooie carrera 4S uitlaten!ziet er wel dik uit
Uitlaten: Porsche, iemand?
@monk: je bent blint man
dit is geen mooie vind de orignele mooier en als ik dan zo een suv zou moeten kopen koop ik wel een outlander met turbo motor :P
moest blind zijn :S :)
@ ben en japie: jazeker een VW Touareg, de achterkant, met name de achterlichten
Hee, dit ziet er nog niet eens zo heel slecht uit! Lijkt inderdaad wel een klein beetje op een Outlander.
@Jasper: het IS een Outlander…
Die velgen zijn dan weer wel mooi! (deze zitten volgens mij ook op de standaard C-Crosser, whahahahaa :D)
Mottige pooierbak, de originele in Exclusive-uitvoering is veeeeeel mooier !
volgens mij als je daarmee rond rijd kijkt iedereen je aan
lekker dik dus
Ik vindt hem in geen enkel opzicht op de VW lijken!
Ik begin mezelf steeds enger te vinden, ik vind steeds meer van die tuning-objecten mooi (lees: niet lelijk), deze incluis…
Ik ga m’n ogen maar eens uitspuiten ;)
Ik vind het niet eens lelijk voor een citroen
de achterkant is echt geen citroen
maar voor vind ik het een mooie auto
De uitlaten doen me denken aan iets lekkers van Gemballa.
Touareg? Ja, hij heeft rode achterlichten… :| Ik zie het echt niet. De achterkant is idd niet echt Citroën, en het origineel is mooier. Zo. Alles gehad?
Gewoon de Outlander kopen, die klopt tenminste ;) Deze blijft toch een beetje.. vreemd.. uit proportie zeg maar. En dat komt in het echt nog meer naar voren dan op foto’s vind ik, in het echt lijkt ie een beetje topzwaar van voren door die dikke neus.
Maar echt lelijk is hij zeker niet. Zeker beter dan de Peugeot variant!
4 uitlaten laat me niet lachen! 2 treeplanken laat me niet lachen! 10 horizontale
lijnen op de voorkant ja nu hou ik het niet meer hahahahahahahah.
btw, dat ik dacht aan een touareg doet wat mij betreft niks af aan de auto zelf. En ik zeg ook niet dat ie als 2 druppels op een touareg lijkt, het was gewoon wat me binnen schoot toen ik em zag.
Dan vind ik deze mss juist een tikkeltje mooier dan de c-crosser musketier.
Op de C3 hebben ze zich ook al eens uitgeleefd.
@ evil twin; Ik heb even goed vergeleken, en: Ikke niet!
@Citrofiel @
Ieder zijn smaak he.
Eindelijk is ier.
@ evil twin; Waarom noem jij je trouwens mijn evil twin? Zo erg zijn we het nou ook weer niet oneens, geloof ik… :?