
Zo’n twee maanden geleden adviseerde ik je om je frituurpan goed in de gaten te houden, aangezien gebruikte frituurolie in toenemende mate wordt gestolen. Niet zo gek, want door de stijgende brandstofprijzen wordt de afgedankte olie steeds meer waard. De politie in Manila, de hoofdstad van de Filipijnen, heeft inmiddels ook ontdekt dat gebruikte frituurolie prima kan worden gebruikt als brandstof voor politieauto’s.
Voorlopig is als proef één politieauto omgebouwd om op een mix van frituurolie en diesel te lopen. Hoofdsponsor van de vette troep is fastfood keten McDonalds, maar meer restaurants hebben aangegeven de politie te willen sponsoren. De olie wordt in een verhouding van 60-40 vermengd met diesel. Mocht de proef slagen, dan is het de bedoeling dat de politie in heel de Filipijnen op frituurolie gaat rijden. De agenten zelf liepen al een tijdje op McDonalds. (via: breitbart.com)





waarom nie volledig op die olie???
Is wel extra makkelijk met reclame maken. “Nu bij elke tankbeurt een gratis donut naar keuze.”
waar worden donuts in gebakken?
dunkindonuts misschien een ideetje voor de VS?
gaan ze in nederland ook doen ..
helaas kunnen alleen goedgetrainde agenten met dit gevaarlijke goedje omgaan ..
belastingbetalers die hangen nog wel effe aan de accijnsboom ..
Ik vraag me af hoeveel voorraad frituurolie Amerika dan wel niet heeft…goh
Nu serieus: Waarrom kan dat hir niet? Oh ja, het mag niet van staat (Bos) want je bent verplicht de extra belastingen te betalen als NL burger.
de politie auto”s op de veluwe rijden sinds de jaren 50 op gemalen poppenstront….zo”n uitvinding is dit dus niet.
@Opa
Gemalen poppenstront serveren ze al jaren bij dat bedrijf met de grote gele M.
Frituurtax … nee Bos kabouter dit is geen voorstel nog een idee.
bestelling bij McDonalds: Goede avond! voor mij een Big Mac met een jerrycanbus frituurolie graag. Dankuwel.
lekkere banner voor een importbruidje
diesel auto’s rijden er prima op, heb zelfs gehoord dat je er meer vermogen uit kan halen dan met diesel.. een vriend van mij had het ook gemixt in zijn auto en niet volledig frituurolie ivm met het weer.. het was toen vrij koud en frituurolie kan dan bevriezen itt diesel
Tja, het verrassingselement is nu wel weg, je kan ze nu aan komen ruiken :)