
De verhuurder had de huur van zijn garagebox in Bochum (DLD) al een tijdje niet ontvangen, maar wat hij aantrof toen hij de garagebox opende geloof je nooit!
Geintje, natuurlijk geloof je dat wel. Het was namelijk een in Nederland gestolen Audi RS5. Op de foto’s bij het artikel van Der Westen zien we die auto op witte kentekenplaten, maar in de garagebox zijn ook gele kentekenplaten te zien. Het lijkt erop dat de Duitse politie de plofkrakers van de Audi-bende nu op het spoor is, want de RS5 was niet het enige wat werd aangetroffen. In de garagebox lagen namelijk ook een voorhamer, handschoenen, gas- en zuurstofflessen, jerrycans met chemicaliën en nummerborden. En natuurlijk Capri Sonne jus d’orange in pakjes. Genoeg reden voor de eigenaar van de garagebox om de Polizei een seintje te geven.
Die mannen zijn zeer in hun sas met de vondst en bevestigen dat het hoogstwaarschijnlijk om de Audi-ploffeRS gaat. Onderzoek moet dat nog definitief bevestigen. De Duiters hebben enorm veel last van plofkrakers. Alleen in Nordrhein-Westfalen werden afgelopen jaar al 136 plofkraken gepleegd, een ruime verdubbeling ten opzichte van 2015, toen er 67 plofkraken waren.
Met dank aan de diverse tipgevers!
Dan zou ik me als ik die verhuurder was niet echt meer veilig voelen nu publiekelijk bekend is dat hij in eerste instantie ging rondneuzen in die garagebox..
@thoisss: had iedereen gedaan
Hulde
Top, hoe sneller ze die gasten te pakken hebben hoe beter.
@kilum: Je neemt een RS4, 5, 6 je parkeert hem in Utrecht bouwt er een gps systeem in met camera en opname met geluid hoge resolutie graag.
even wachten ……Bingo wir haben es geschafft
@riri: En het eerste wat ze doen als ze op 50 meter afstand zijn is een radio jammer aanzetten… Weg auto met tracker en al…
Today on Storage Wars Germany! Gunther and Heidi find crap.
@Rick-dos: “wauw, kuhl! Das sind plofkraak-sachen. Let’s nehm sie mit nach die schiessbahn.”
@pilz: Wil je ze leren schieten ?
Kijk, goede zaak!
Mooi, nu nog die schurken oppakken, berechten en voor langere tijd opsluiten,
@vorsprungdurchbetrug: de schurken hadden al wat langer de huur niet betaald. Nu houden criminelen zich meestal niet al te netjes aan de regeltjes (duh…) maar de huur betalen ze wel netjes, dat verkleint immers de kans op ontdekking. Het lijkt er dus op dat ze al ergens opgepakt of omgekomen zijn.
@mashell: Of dat ze al een tijdje wisten dat de garageboxen ‘heet’ waren.
Die Capri Sonne verhoogd natuurlijk flink je suikergehalte tijdens de getaway. Zonder twijfel!
Beetje stuiteren in een stugge Audi kan geen kwaad…
Der polizei had ook kunnen wachten totdat de mensen de Audi zouden ophalen en hun volgen zodat je iedereen oppakt.
@riri: ze hebben die audi juist om snel te kunnen vluchten he
@riri: dan hadden ze misschien wel jaren kunnen wachten. De boeven hebben de huur niet betaald. Wanneer doet een boef nou zoiets doms: als deze in de gevangenis zit bijvoorbeeld.
Wat een dombo’s ook. Stelen ze tienduizenden Euro’s, maar even de huur betalen voor de plek waar je al je werktuig stalt was te veel…
@felixf: waarschijnlijk zijn ze ook nog hun ID-bewijs vergeten. Schijnt vaker voor te komen in het criminele circuit.
@felixf: Vielleicht sind sie schon im Gefängnis die Polizei sollte jetzt die Fingerabdruckdaten prüfen. :)
Het nieuwe jaar is goed gestart voor de rechtmatige eigenaar van die RS5!
Dat ze die lui eens op hun eigen gasfles aansluiten
Had de politie dit dan niet beter even stil kunnen houden en de personen op heterdaad kunnen betrappen? Nu zijn de boeven alvast gewaarschuwd.
Die pakjes capri sonne zijn de belangrijkste aanwijzing
@rob5nismo: Ja, aan de hand van de serienummers zijn die terug te voeren naar de winkel waar ze gekocht zijn, en dan zijn op de bewakingscamerabeelden en aan de hand van de pinbetalingen makkelijk de daders te identificeren. Appeltje eitje
…
@rob5nismo: Idd. Denk dat ze van plan waren om een half land plat te leggen!
Kenteken is 11-NZB-7, maar volgens RDW staat deze niet als gestolen.
@steef28: Niet meer
Goed nieuws. Misschien kan ik dan eindelijk weer een Audi kopen!
@rhyo: Dat kan alleen geen RS behalve het prijskaartje is het te riskant om een te bezitten.
Ik vraag me soms af hoe moeilijk het kan het zijn om een GPS volgsysteem in je RS te bouwen .
@riri: niet eens de zorg dat hij gestolen wordt, maar hoe. Stel dat er 2 kerels met een pistool naast je bed staan om de sleutels te vragen, dan heb je een trauma voor de rest van je leven.
@wildewesten: Dat lijkt me sterk
@riri: Beetje handig boeg gaat op zoek naar het GPS systeem en maakt hem gelijk onklaar. Zo’n apparaatje is zo gevonden… Of je moet het echt goed weten te verstoppen, maar dat is voor de gemiddelde persoon al teveel moeite, en misschien heeft het kastje dan wel geen GPS ontvangst meer. Mocht er dan een eventuele antenne aanzitten is het weer envoudiger om het kastje te zoeken, of de antenne eraf te knippen, doet ie ook weinig meer.
@kliko: *boef. *eenvoudiger. Typen blijft lastig!
@kliko: installeer je twee of zelfs drie systemen, dat verwachten ze niet..
Wat me opvalt is dat ze zwarte Audi’s jatten, als
Iedereen nou kleurrijke Audi’s kocht zoals rood of felblauw of groen. Dan laten ze Audi’s staan, ze vallen dan teveel op. Naar mijn mening is dat: problem solved.!
@toeter11: dat is ook de strategie die @Wouter hanteert met z’n gele S4! ;)
@martijngizmo: Hij mist een R hij kan rustig slapen met sleutels in het contact :)
@toeter11: Jij bent een bepaalde ”RS6” vergeten die is gestolen .
https://ag-log.o.auroraobjects.eu/07-2015/svdd_DTMRS6/1.jpg
@riri: he bedoelt die verzekeringszaak? Van dat verhaal klopt geen reet.
@riri: hahaha ja idd die heb ik over het hoofd gezien!!! Als
Je echt rap wil weg komen…
@toeter11: grapjas, Audi heeft helemaal geen andere kleuren.
Mag de verhuurder nu wel oppassen dat zijn huis niet geploft word. Vinden de ploffeRS vast niet fijn dat hij aan het rondneuzen was en de politie belde
Naar verluidt is er ook een enorme voorraad motorolie gevonden. Dit waren duidelijk professionals die overal op voorbereid waren!
@ilquadrifoglio: Haha inderdaad, dat waren al die jerrycans!
Criminaliteit les 1: voorkom ongewenste aandacht van de politie door je zo normaal mogelijk te gedragen.
Daar hoort het betalen van je rekeningen dus ook bij…
@lekbak: Als criminelen rekeningen zouden betalen dan zijn het vast afrekeningen …..
Ik denk dat deze plofmocros hun huur niet hebben betaald omdat ze in de bak zitten of zichzelf hebben doodgereden in een andere RS. Denk dus niet dat de eigenaar echt bang hoeft te zijn.
Goede zaak! Hopen dat ze worden opgepakt. Snap alleen de referentie met Capri Sonne jus d’orange in pakjes ff niet…?
@pinut187: liggen links in de garage, hebben ze wat te drinken onderweg?
Capri Sonne… Heb ik iets gemist?
@hight96: in het artikel van “Der Westen” staan 3 foto’s in een slideshow. Op de 2e foto is een doos Capri Sonne te zien. Capri Sonne is een soort waterige sinaasappelsap met heel veel suiker. Vooral gedronken door kinderen voordat ze als tiener op de nog zoetere energiedrankjes overgaan. Met andere woorden, het “kinder dik maak” drankje valt nogal op in deze garagebox.
Lekker dikke straf opleggen aan deze nare gasten
136 plofkraken…. , daar kunnen wel wat gezinnen in Utrecht van leven…..