
Laatst kwam EDO nog met een 996 upgrade, maar nu is eindelijk de 997 aan de beurt. De turbocharged zescilinder boxer levert na de behandeling 550 pk (standaard 480), het max koppel is gestegen naar 790 Nm. Van 0-100 is daardoor mogelijk in 3,5 seconden. De topsnelheid is ongeveer 340 km/u.
Aan de buitenkant is de 997 Shark natuurlijk ook goed bewerkt. De Duitsers hebben een eigen keus Fahrwerk, Bremse en Felgen weten te monteren. Daarnaast is de aerodynamica aangepast met behulp van een voorspoiler.
Rinspeed doet het qua performance overigens wat beter, in diezelfde witte kleur bieden ze 600 pk en 800 Nm.




Meer plaatjes in de 997 Shark gallery!





Misschien moeten we auto-ontwerpen gaan beoordelen in het wit. No secrets. Deze valt dan duidelijk door de boot. Wat een gepriegel.
ziet er heel netjes uit, maar die derde foto is toch wel kotslelijk getrokken!!
hij lijkt wel een beetle
Het enige wat ik zie is is een hele dikke vet wagen..:D Je bent niet zo kieskeurig als je in een 106 rijd..;)
Helemaal niet slecht….samen met Tech art toch de leukste tuningsets. Niets op aan te merken.
@ de vleaminck
Alle Porsches lijken toch op een uitgerekte kever. Maar toch zien ze er best goed uit.
edo dat doet me ergens aan denken.
Wel dik maar ik ben nie echt gek van die spoiler!
Ik vind dit mooier dan de standaard versie omdat de gaten (luchtopenningen e.d.) in propotie zijn.
DIK DIK DIK……vind alleen dat ze het gaas aan de voorkant niet meegespoten hadden moeten bestellen. Je kan namelijk af-fabriek kiezen voor zwart, meegespoten of zilver. Doe mij dan maar zwart….maakt m nog dikker!
Mooi bakkie, mag zo bij mij voor de deur staan. Uiterlijke wijzigingen zijn bescheiden gebleven. Hier kunnen heel wat tuners van leren. Het zwart/rode Edo Competition staat ook mooi op zo’n witte deur.
Die velgen zijn erg netjes!
gruwelijk!!
Ik ben normaal niet zo’n fan van tuningswerk bij dure auto’s, maar die Edo 911 vind ik er wel heel erg mooi uitzien.
Het is door de mand vallen niet door de boot.
Waar is de zwart/oranje combinatie?
@dekster: Volgens mij zijn de gaten/luchtopeningen waarover jij het hebt exact dezelfde gebleven, alleen is het binnenwerk wit gespoten en is de voorspoiler een tikje lager (het nut daarvan ontgaat me, het lijkt me dat men bij Porsche al lang en breed de ideale hoogte/grootte van het ding uitgedokterd hebben, maar goed, de spuiter moet ook iets te doen blijven hebben ;-) ). Optisch bedrog dus, denk ik?
Strak ding, maar die onder link onderaan vind ik toch wel een stuk mooier :D
Toch veel, 30 km/h erbij voor 70 pk op die snelheid
Prachtig!
wat kost zoiets eigelijk, waar kun je dat nalezen hoe duur getunde auto’s zijn ? alvast bedankt .
Nou Levi, ik geef je een heel goede kans als je eens op de site van EDO kijkt. Was je vast zelf nog niet opgekomen.
–edit: deze dus: http://www.edo-competition.de –
Wat hebben ze in godsnaam met de velgen gedaan! had ze gewoon zo gelaten…
@ Aston Martin Rapide
ja dat wordt nogal veel gezegd, ik vind het toch (net zoals bijna alle mensen op deze blog) een moordwagen
btw mooie naam ;)
Ja en rinspeed ziet er fatsoenlijk uit. In plaats van die edo nichten die alles verneuken… sinds ik die two tone barrels heb gezien van edo waaronder de oude turbo. Weiger ik hun werkstukjes te accepteren en voor volwaardig aan te zien.
Jongens wat mooi dit… En de cijfers mogen er ook zijn.
hahaha jammer genoeg is die edo duits :P