
We weten allemaal dat je een Porsche Cayenne niet vaak genoeg kan tunen en dus komt Gemballa met versie 2.0 van hun GT AERO kit op de proppen. Uiteraard nog net even wat heftiger dan versie 1.
Wanhoop niet als je nu al een GT AERO 1 kit op je Cayenne hebt zitten. Het is namelijk mogelijk om je Cayenne te upgraden naar versie 2.0. Als je dit pakket ziet springen niet alleen de dikke wielkasten in het oog, maar ook de 22 inch grote velgen.
Die velgen zijn volgens Gemballa net zo licht (of zwaar) als de standaard 20 inch velgen van Porsche. Standaard zijn de 22 inch velgen gesmeed, maar voor mensen die een beetje krap bij kas zitten heeft Gemballa ook gegoten exemplaren in de aanbieding.
We zijn nu al benieuwd naar versie 3 van dit kitje.
PS: Als je echt een heftige Gemballa Cayenne wil dan moet je uiteraard voor een Gemballa Tornado gaan.





Stickers eraf en ik zou geloven dat ‘ie zo bij Porsche uit de fabriek komt rollen.
Toch nog, ik dacht dat Uwe gevild was door Afrikanen?
@alcantara: er bestaat ook nog zoiets als “voortzetting van het bedrijf”.
@alcantara:
Douwe Egberts, Freddy Heineken en Albert Heijn zijn ook al een tijdje dood. Toch schijnt het dat je nog steeds koffie en pils kunt krijgen bij jouw lokale appie.
Mwoah, best wel mooi eigenlijk. Kan 100000x erger.
Dik….Dikker….Dikst.
Maar gelukkig niet zo lelijk als het zooitje van laatst.
Vorige week nog een versie 1.0 gezien bij de skidome in rucphen, gemballa 550 stond erop de zijkant.
@jpoers: staat voor het vermogen ;) Dit kan ook nep zijn natuurlijk. Bij deze Gemballa gt700 hadden ze wel de optie keramische schijven mogen bestellen, kan me niet voorstellen dat deze blokken goed remmen voor een auto met 700 pk
@maxx1: Helaas kwam ik met de kentekencheck niet verder dan de ‘gewone’ gegevens: 340pk, 4511cc.–> Porsche Cayenne S
@jpoers: Ik weet niet hoe het in Duitsland is geregeld met wegenbelasting etc. maar waarom zou je aangeven dat je auto opgevoert is? Politie kan toch niets bewijzen.
@robbie: Verbouwd? Verneukt zul je bedoelen..!!
@bigcar: Ik vind het nog aardig subtiel hoor, erg fraai zelfs. De Gemballa Tornado is pas verkracht.
Doe er mij toch maar een hoor! Dikke bak.
Hoeveel bodykits ze ook produceren voor die auto, het wordt nooit een mooie auto.
Foto genomen in Monaco zo te zien? Dit kitje ziet er trouwens helemaal niet verkeerd uit. Het kan behoorlijk wat erger en ordinairer.
Deze ziet er stoer, sportief maar toch beschaafd uit. Die Tornado is gewoon een ordinaire kermisattractie!!
Geinig wagentje.
Ben benieuwd welke voetballers er allemaal een gaan kopen. Ik gok op Boularouz, Affelay, Aisatti, El Hamdaoui en Ryan Babel. Waarmee ik natuurlijk niets wil zeggen over de styling van deze wagen of de smaak van de mediterane danwel midden-Amerikaanse topsporter. Of beiden.
Maar goed, als ik hem al kon betalen zou ik toch nog even verder shoppen…
Ziet er niet eens zo slecht uit voor een voetballersauto. :)
Ik vind hem best vet.