• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

UPDATE: Raceteam nam nepvrouw aan: teruggefloten door het internet

Auteur: willeme, gepost 11 januari 2024 om 12:49 – 22 Reacties

Neemt een raceteam een (nep)vrouw in dienst, is het wéér niet goed.

Er gaan weleens dagen voorbij dat we het niet over Mahindra hebben. Dat is een Indiase fabrikant van auto’s en bedrijfswagens. Ze doen al sinds de oprichting mee met de Formule E en hebben zelfs een prominent persoon in dienst.

Nee, niet Robert Doornbos maar niemand minder dan Nyck de Vries! De Friese coureur kreeg zijn congé na 10 matige races in de zeepkist van AlphaTauri. Gezien zijn staat van dienst (Formule 2 kampioen, Formule E kampioen) kwam hij al snel aan een nieuwe baan.

Raceteam neemt vrouw aan

Daarbij heeft hij gezelschap gekregen van een wel heel bijzondere collega: Ava! Van haar achternaam heet ze ‘Beyond Reality’ en net als die opblaaspop van de overbuurman is deze dame heel erg, eh, niet echt.

Sterker nog, waar de opblaaspop fysieke eigenschappen heeft, is dat bij Ava niet het geval. Ze is namelijk gecreëerd door AI. In tegenstelling tot de pop van je overbuurman kan Ava verschillende gezichtsuidrukkingen produceren en lijkt ze een volkomen legit persoon te zijn.

raceteam neemt vrouw aan

Dermate legit dat Mahindra haar dus in dienst heeft genomen. Mahindra klinkt heel erg Indiaas, maar het team komt gewoon uit Banbury, Groot-Brittannië. Inderdaad, exact dezelfde plaats als waar het team van Haas F1 vandaan komt.

Ava heeft op dit moment 456 volgers en 12 posts geplaatst. Haar laatste post is dat ze aan de slag gaat bij Mahindra. Het internet is er niet blij mee en gaan compleet los op het internet. Ze hadden bij Mahindra een echte vrouw moeten kiezen! Zulk typisch mannengedrag, dit!

Maar waarom hebben ze dit gedaan bij Mahindra? Want uiteraard ging het ontwaakte gedeelte van het internet er helemaal op los. Hoe durven ze?!!?! Nemen ze een vrouw in dienst, is het een kunstmatige doch knappe dame zonder eigen mening! Dat kan toch niet anno 2024?

Nuance, nuance

Dan is het nu tijd voor de oh zo belangrijke en inmiddels geroemde Autoblog-nuance. Want wat is er nu aan de hand? Nou, ga er maar vanuit dat Mahindra de beste intenties had. De volgordelijkheid is hoogstwaarschijnlijk een belangrijke. Grote kans dat Mahindra EERST besloten had om een AI-mascotte in te zetten op social media. Je weet wel, om een beetje aantonen dat je met je tijd meegaat.

raceteam neemt vrouw aan

En bij het samenstellen van de mascotte kun je beter geen mannelijke mascotte kiezen, want dan ontploffen de sociale media-kanalen omdat je zelfs bij een kunstmatig persoon kiest voor een man. Dus geef je een vrouwelijke mascotte voorrang. En dan moet je kiezen uit een lelijke of mooie vrouw.

Nu zal mijn zwager altijd voor een lelijke vrouw kiezen, maar ja, als Mahindra dat gedaan had, zou de kritiek niet van de lucht zijn. “Oh ja, alleen lelijke vrouwen begrijpen autosport! Seksisten!”. Dus dachten ze: laten we dan maar een mooie dame creëren. En geschiedde.

Overigens kun je op de Insta-post van Mahindra-racing gewoon het antwoord vinden: “She’s passionate about Formula E”. Tja, vind maar eens een vrouw van vlees en bloed met passie voor de Formule E…

UPDATE: Mahindra heeft gereageerd op de ophef en heeft besloten niet verder te gaan met het project. Het raceteam zegt veel geleerd te hebben van hun experiment en vindt inclusie en diversiteit belangrijker dan dit project. Blablabla, lang verhaal kort, het internet heeft weer iets leuks gesloopt.

Via: Mahindra op Instagram

Ook interessant!

  • Video: Vrouw sloopt Ford Mustang tijdens rijles
    Video: Vrouw sloopt Ford Mustang tijdens rijles
  • Verkeersruzie: Range Rover ramt er op los
    Verkeersruzie: Range Rover ramt er op los
  • Video: vrouw slaapt in Tesla
    Video: vrouw slaapt in Tesla tijdens het rijden
  • Porsche ruilt zieke vrouw
    Porsche ruilt zieke vrouw in voor jong exemplaar

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

Formule E, mahindra, Nyck de Vries, Racing

Vorig bericht: « Elektrische occasion onder de 10.000 euro, dat kan
Volgend bericht: Officieel: BMW M is niet meer exclusief »

Lees Interacties

Reacties

  1. lekkaah zegt

    10 januari 2024 om 13:10

    Heeft ze ook een OnlyFans?

    Login om te reageren
    • rollingstoned zegt

      10 januari 2024 om 14:09

      Alleen een artificiële ;-)

      Login om te reageren
      • maarteno zegt

        11 januari 2024 om 13:40

        Nee want al die andere OF account zijn zoooooo echt….je betaald gewoon om tegen gelogen te worden.

        Login om te reageren
    • Robert zegt

      10 januari 2024 om 14:18

      Je vraagt dat voor een vriend, naar ik aanneem?

      Login om te reageren
    • JelmerS zegt

      10 januari 2024 om 20:24

      Je kan altijd de rubbermasker printer man op de hoek vragen. (Zoals die in de Mission Impossible films)

      Login om te reageren
  2. Gele Koplamp zegt

    10 januari 2024 om 13:32

    Op de socials is alles toch een grote neppe bende, ook zonder AI

    Login om te reageren
  3. gregorius zegt

    10 januari 2024 om 13:48

    Dit soort artikels zijn iig niet geschreven door AI, AI mag de veters van @Willeme nog niet eens strikken. Weer een mooi stukje poezie Willem!

    Login om te reageren
  4. harrie zegt

    10 januari 2024 om 13:53

    Ach ja de circular firing squad die woke heet vindt altijd wel iets om over te zeuren.
    Ik zou er doen, trouwens.

    Login om te reageren
  5. Exit Luminar zegt

    10 januari 2024 om 14:23

    Goh, Ava. Ze ziet er trouwens verrukkelijk uit, mag ik haar opeten?

    Login om te reageren
  6. Robert zegt

    10 januari 2024 om 14:30

    Toen ik de header foto zag dacht ik, ach gut, net één Photoshop filter te veel over dat fraaie gezicht, maar het was dus 100% AI…

    Login om te reageren
  7. Wicos zegt

    10 januari 2024 om 15:04

    Ik zag meteen dat ze nep was. Want geen zichtbaar gevulde lippen en botox.

    Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      10 januari 2024 om 15:27

      Dat gezichtje is 100% smooth. Dat kan alleen als je deze dame 18 jaar in een afgesloten couveuze hebt gekweekt.

      Login om te reageren
  8. Richmond zegt

    10 januari 2024 om 15:59

    Dit valt nog mee met hoe de cancel cultuur is los gegaan op Bianca Bustamante. Zijn rijdt in de W series namens McLaren en had wat tweets geliked waarin lance stroll van autisme werd bejegend en alleen in F1 zat vanwege de vader en dat zelfs Bianca het beter zou doen. Omdat zij dat geliked heeft, wordt haar toegewezen dat zij ook vindt dat stroll Autisme heeft en dat zij beter is dan hem. Wordt meteen gezegd dat haar carrière voorbij is, ze niks meer verdient, dat stroll dit niet verdiend en zij alleen maar om haar social media influence aangenomen is door McLaren.

    Login om te reageren
    • Edge zegt

      11 januari 2024 om 14:04

      Sorry, maar heb je al eens naar het CV van Bianca Bustamante gekeken? Het enige kampioenschap waarin ze geen compleet modderfiguur sloeg was F1 Academy vorig jaar, maar de meeste coureurs daar zijn van zo’n bedenkelijk niveau dat dat ook geen prestatie van formaat is.

      Het is toch ook hartstikke evident dat ze niet vanwege haar talent bij McLaren zit? Coureurs met haar CV worden normaal gesproken niet eens gescout door een F1 team, laat staan dat ze daadwerkelijk zo’n shirtje mogen dragen. De enige reden dat ze bij McLaren zit is dat de F1 teams hebben afgesproken om allemaal één F1 Academy coureur te “adopteren”. Als je dan de middenmoter met het knappe koppie en met afstand de meeste volgers verkiest boven de betere coureurs, dan is het ook wel duidelijk dat die social media influence echt wel een rol heeft gespeeld.

      Login om te reageren
      • Richmond zegt

        11 januari 2024 om 16:34

        Dat ontken ik ook niet, maar voor het tweet gedoe was het geen probleem en kreeg ze steun van iedereen en nu is alles slecht en dat is de andere kant van social media en dat zou niet moeten.

        Login om te reageren
      • lekkaah zegt

        11 januari 2024 om 16:48

        Well said!

        Login om te reageren
  9. iphonistvongates zegt

    10 januari 2024 om 16:08

    Summer Glau 3.0. geactiveerd om John Conner jr. te beschermen tegen Sky(Sport)Net? Dit zal Red Queen niet leuk vinden. IT will be back 😎

    Login om te reageren
  10. MR zegt

    10 januari 2024 om 17:20

    Ach dan wordt er tenminste weer eens gepraat over Formula E. ;)

    En dit is toch helemaal niet zo nieuw of wel dan? (Wijst vinger naar BMW’s marketing machine)

    MR

    Login om te reageren
  11. potver7 zegt

    11 januari 2024 om 13:13

    Jammer, ik zat me al te verheugen op een aflevering van Drive to Survive rondom deze dame… ;)

    Login om te reageren
  12. harrie zegt

    11 januari 2024 om 15:15

    ‘Jullie comments zijn van onschatbare waarde’
    Lees: er waren drie anonieme zeikerds dus de Brand Safey Manager hing meteen aan de lijn om de stekker eruit te trekken.

    Login om te reageren
  13. iphonistvongates zegt

    11 januari 2024 om 17:00

    Ava = Terminated 😎
    Mankind +1
    Sky(Sport)Net 0
    Balance = Restored

    Login om te reageren
  14. tenaci zegt

    11 januari 2024 om 18:31

    Hey joh, @willeme does nie zo lelijk over je zus! Heerlijke tekst verder kerel! 😂😂😂

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North