• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen

Auteur: RubenPriest, gepost 5 december 2025 om 09:54 – 11 Reacties

Of nachtmerrie. Het is maar net hoe je de Tesla Model 3 Standard ziet.

In een wereld waar alles duurder lijkt te worden is het best verfrissend dat Tesla met een goedkopere variant van de Model 3 Standard komt. Niet heel verrassend, want de Model Y kreeg al eerder deze behandeling. Je krijgt minder, voor minder. Ja, das logisch. Behalve bij een Porsche GT-product. Dan betaal je weer meer voor minder luxe. Enfin.

De prijs van de Tesla Model 3 Standard was al bekend: 36.990 euro. Maar nu staat deze droomauto (kuch) ook in de configurator van het Amerikaanse merk. Gaan we toch even koekeloeren wat er allemaal mogelijk is.

Kaal is ook echt kaal

Wil je ‘m zo goedkoop mogelijk houden, kies dan voor Pearl White Multi-Coat, met de 18” Prismata-velgen. Laat alle aanvullende opties zoals een luxere versie van Autopilot achterwege en je mag inderdaad voor die net geen 37k jezelf eigenaar noemen van een Tesla Model 3 Standard.

Kies je wel een kleurtje op je Tesla Model 3 Standard en de optie voor FSD, dan kom je uit op een prijs van 45.790 euro. Maar dat schiet z’n doel een beetje voorbij. Als je voor kaal kiest, ga dan ook echt voor een kale.

Nog geen 300 euro per maand

Middels de huurkoop optie rij je een Model 3 Standard voor 299 euro per maand. Dat is wel op basis van 60 maanden met een aanbetaling van 8.550 euro. Ook heb je te maken met een slottermijn van 12.577 euro. Hop, allemaal naar de configurator. Of ga gewoon door met je dag. Dat kan natuurlijk ook.

De goedkoopste Model 3 heeft een rijbereik van 534 km en accelereert in 6,2 sec van 0 naar 100 km/u. Het interieur is voorzien van stoelen van textiel, maar ze zijn wel elektrisch verstelbaar en verwarmd. De stoelverwarming voor achterpassagiers is verdwenen met deze kale uitvoering. Wel prima: een USB-C-poort voorin zit en twee achterin. Die achterste poorten leveren bovendien 65 watt, dus je kunt er een laptop mee opladen.

Groot verschil met Premium

Het prijsverschil met de Premium is best fors. De eerstvolgende goedkoopste Model 3 kost minimaal 45.990 euro. Daarmee is de oude variant van 42k-euro verdwenen. Oftewel: kies voor kaal of kies voor prijzig, want een prijsverschil van 9 mille is fors te noemen.

Leveringen van de Tesla Model 3 Standard beginnen in januari 2026.

Ook interessant!

  • De laagste prijs voor een Tesla: Model 3 Standard
  • Tesla Model Y goedkoper dan Model 3
  • Komen de Tesla Model 3 en Model Y Standard naar Europa?
  • Dit is het tegenovergestelde van de Model Y Standard

Nieuwste artikelen

  • Politie neemt RS3 van hardleerse eigenaar in beslag
  • Deze Porsche met vierpitter moet extreem veel geld opbrengen
  • Jaguar kiest bijzondere tactiek om Taycan-achtige afschrijving te voorkomen
  • Een Lambo is nu minder exclusief dan ooit
FacebookTweetPinLinkedIn

geld, model-3, Standard, Tesla

Vorig bericht: « Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
Volgend bericht: Lexus LFA is terug als gelikte coupé »

Lees Interacties

Reacties

  1. Johanneke zegt

    5 december 2025 om 11:27

    Oh nee, je kan niet eens een kleur kiezen. Wit, zwart, of vrij zwart. Dat is echt armoede. Auto’s hebben weer kleur nodig. Het is zo’n saaie grijswitzwarte bende nu op de weg. Vooral grijs zie je nu veel. Wat is er mis met blauw. Of rood. In mijn dorp heeft iemand een RS6 is een soort mat grijs met zwarte velgen. Bijzonder hoe je zo’n dikke dure auto er zo goedkoop uit kan laten zien.

    Login om te reageren
    • b00st zegt

      5 december 2025 om 11:56

      Helemaal eens. Blijkbaar kan er pas echt voor kleur gekozen worden vanaf de “Premium”.

      Login om te reageren
      • mashell zegt

        5 december 2025 om 12:15

        Premium merken zoals Audi en BMW verstoppen kleur ook graag in dure individual opties.

        Login om te reageren
    • Hubert zegt

      5 december 2025 om 12:54

      Wrapje erom en je kunt de kleur van je dromen kiezen.

      Login om te reageren
    • Flutterbear zegt

      6 december 2025 om 16:34

      Ze hebben er alles aan gedaan om deze auto niet te verkopen. Financieer je hem dan kost de premium waarschijnlijk hetzelfde.

      Login om te reageren
  2. werf76 zegt

    5 december 2025 om 11:50

    Dromen van een Tesla? Doe eens normaal.

    Login om te reageren
  3. Flatsix zegt

    5 december 2025 om 12:05

    Het concept is gekopieerd van het merk Slate wat tegen lage prijzen ‘kale’ electrische auto’s levert, én hier succesvol in is.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      5 december 2025 om 12:18

      Weet je dat zeker? Want het concept van kaal basis model met een lage prijs om klanten te lokken bestaat al minstens vijftig jaar. En van State heb ik nog nooit gehoord, het merk Tesla heeft iemand al wel eens eerder genoemd.

      Login om te reageren
    • Flutterbear zegt

      6 december 2025 om 16:35

      Succesvol hoe? Ze willen deze gewoon niet verkopen, de aanbieding voor de premium is veel beter.

      Login om te reageren
  4. vaakbenjetebang zegt

    5 december 2025 om 13:31

    Zo lelijk en oninteressant als ik de Model 3 vind, ben ik toch best onder de indruk van wat je hier voor je goede geld krijgt. Hoe je het wendt of keert, 37k voor een nieuwe, volwaardige gezinsauto die ook nog eens heel behoorlijk van de plek wil is gewoon een messcherpe aanbieding. Daarmee ren ik nog niet spoorslags naar de dichtstbijzijnde hypothetische Tesla-dealer, maar ik ben dan ook niet de doelgroep.

    Login om te reageren
    • minimoke1984 zegt

      6 december 2025 om 11:56

      Dat dus. Als je naar een BMW i4, Mercedes CLA oid kijkt dan krijg je die standaard ook net zo kaal als deze. Ook geen leer.. een scherm op achterbank was er al niet, kleur standaard is wit, electrische stoelen is bijbetalen, enz enz. En die beginnen bij dik boven de 50. Dus dit is gewoon echt een sterke prijs.. Weinig opties? Klopt maar er zit standaard nog steeds een hoop op..

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2026 Autoblog · Powered by Truer than North