Speciaal gemaakt voor de Masterpiece London 2011-show. Een eenmalige versie van de Phantom Drophead Coupé voor de miljonair die altijd al een ingebouwde juwelenkluis had willen hebben.
Het succes van een eerdere Bespoke Drophead smaakt blijkbaar naar meer. Deze rijkemensenslee is namelijk voorzien van een Asprey-kluisje met opbergruimte voor je ringen, manchetknopen, kabouterpost en oorbellen, allemaal keurig weggewerkt in het dashboardkastje. Verder is de auto voorzien van een teakhouten achterdek, RR-logo’s in de hoofdsteunen, parelwitte bekleding -dezelfde kleur als het instrumentenpaneel- en een vierdelige kofferset. Volgens de PR-afdeling hebben we hier dus te maken met weekendvervoer bij uitstek.
Alsof dat nog niet genoeg exclusieve tierelantijnen zijn in één auto, dan heeft deze dakloze Phantom nog iets om over op te scheppen: voor deze uitgave hebben ze een Goodwood een nieuwe kleur bekokstooft, en ze noemen het Mazarine Blue. Geen interesse in deze unieke Rollert? Vreesch niet, het luxemerk heeft nog tal van andere opties voor een beetje onderscheidend vervoer in hun bespoke-collectie.





Juist, een voor mijn vrouw graag.
Eigenlijk vind ik die RR helemaal niet meer mooi.. Wat een Amerikaanse poenerige bak is dat geworden… Mist echt de Engelse klasse..
@stefstuntpiloot: mee eens! In een bentley (alle modellen behalve de continental) zit nog wel de engelse klasse.
mooi wagen, waar is mijn chauffeur?
Prachtige kleur voor een Roller!
@raoulkroes: mijn Toledo uit 1999 had ook deze kleur. Mooi is het wel maar heel über premium is het niet.
@mashell: Dat zegt hij toch ook niet? Zwart/wit/zilver is ook niet Premium en daar zie ik ze ook zat in rijden.
Mazarine? De dochter van Fran,cois Mitterand?
Dit ding had Hans Breukhoven destijds moeten hebben! Kon hij zijn waardevolle spulletjes gewoon meenemen, ver van zijn rovende dochter :-)
Kabouterpost, lig dubbel hier :)
deze kleur is wel oke maar ik heb tog liever een ander kleurtje