
De Oostenrijkse tuner Schubert heeft z’n best gedaan met de nieuwe Audi TT. Alhoewel de voorbumper mij wat déjà-vu gevoelens geeft.
Schubert heeft naast de enorme luchtinlaten ook andere onderdelen toegevoegd, zoals twee dubbele uitlaten en een diffuser. De voorbumper kost 750 euro, de achterkant is 700 euro en de dikkere sportuitlaat komt op 980 euro.
Uiteraard is de motor ook aangepakt, de 2,0-liter TFSI gaat naar 245 pk en 355 Nm (standaard 200 pk en 280 Nm). De 3,2-liter zescilinder wordt getuned naar 335 pk en 425 Nm (standaard 250 pk en 320 Nm).


(via auto-motor-und-sport.de)





het gaat goed vandaag weer een audi verziekt
de 3.2 kan de audi nu goed gebruiken
Ik mis een mislukte spoiler want dit ziet er helemaal niet uit!
Klasse man egt wel beter!!
Vooral die Uitlaten zijn COOL!!
Deze (lelijke) TT is voor mensen die de R8 net niet kunnen financieren. het is toch duidelijk dat Schubert naar de R8 heeft gekeken voor zijn aanpassingen.
Hoor ik daar Audi R8?
Tuner PPI (ja die van die lelijke Q7) heeft bij de vorige TT ook al van die luchtroosters onder de achterlichten geplaatst, zij hebben het alleen wat beter aangepakt.
zie: http://www.motorpasion.com/archivos/images/audi-tt-orange.jpg
Ja, ik hoor ook een R8. Er is niets mis met je gehoor
ik zeg maar een ding oncool
Da achterkant loopt te abrupt naar beneden, niet mooi gewoon. Ik ben het helemaal met m5 eens…
achterkant kan er mee door, voorkant is helemaal niks.
Had iemand al R8 gezegd?
Het is inderdaad de R8-stijl, ik zat met een widebody pakketje in m’n hoofd…
@ M5
Hoezo weer een Audi verziekt?
Lang geleden dat ik een auto gezien heb die door een bedrijfje getuned is en ook nog is gelukt.
Misschien hadden ze de achterkant iets aan kunnen veranderen door bijvoorbeeld de diffuser te verlengen.
paint ;-)
Zo vind ik het er wel beter uit zien.
Ik vind het een verbetering…
Nou ja zeg! Echt niemand hier die hier een R8 in ziet?! Of ben ik nou de enige……….. :)
Als je de 2e foto zo bekijkt dan lijkt het wel of ie in een bankschroef is gezet.
Wat is eigenlijk de voornaam van deze Schubert?! Sjonnie ofzo?! ;)
Het is het allemaal weer net niet. Die grote luchthappers aan de voorzijde, beetje groot uitgevallen. Die strepen op de achterkant, ook weer kantje boord. die uitlaten aan de zijkanten…nee.
Dan maar het orgineel, nooit een echte TT fan geweest, maar deze mag er wezen. Alleen wanneer ik naar het zij aanzicht kijk, kloppen de verhoudingen niet echt. Een hoop plaatwerk, met een klein raampje er bovenop
ik wil wel maar ik kan niet
jaaaaaaaaa deze is mooiiii !!!! :D:D
ergg vet hoor!
maakt me dag weer goed na die ver***kte Q7
Krijg je geld toe ofso als je deze tot eigendom gebombadeerd krijgt?
Heb al in de TT gereden met 200 pk, 2.0 en 2 wielaandrijving dus de minst sterke motor en deze trok al aardig op hoor !!! Dus veel meer dan die quattro met 250 pk moet er niet zijn. En hem tunen vindt ik al helemaal overbodig !!!
PS: zal begin 2008 exclusief in de R8 mogen MEEREIDEN !!!
MEEREIDEN…. Bewijst maar weer dat… Nee, laat ook maar…
Lelijk ding deze Audi, de enige echt knappe Audi vind ik de vorige A8 reeks, de rest : veel te kil, absoluut geen emotie of wat dan ook..
Nah, Audi’s rijden dan misschien wel ongelooflijk goed (eerlijk is eerlijk) maar ik zou er nooit geld aan geven.
vind je de TT S dan ook zonde en als er dan een RS van komt ook zonde ik zou zeggen koop hem maar alleen met een S line pakketje en laat dan je motor maar tunen maar niet zo verklote als deze zonde.
@ KVK
ja MEEREIDEN, heb wel vééél geluk !
Er is familie van mij die in een AUDI-garage werkt en ze hebben 1 van de 50 R8’s voor België besteld en alle werknemers mogen er 1 dag mee rijden. Hij weet dat ik een autofanaat ben dus wou hij wel eens langskomen … met de R8 natuurlijk. De R8 komt wel pas begin 2008 in de showroom. Dus begin 2008 in hooglede, België of in volkswagengarage R. Maes te Roeselare. Sorry van al dat stoefen maar ik kon het niet laten van het erbij te schrijven nu ik vond dat die TT goed op de R8 lijkt.
Trouwens er zit veel meer ‘emotie’ in de nieuwe audi-reeks dan in de oude. Zeker in de A8 !!!
Uhm Maserati wat doe je dan precies als je aan het meerEIden bent?!
Ik kan wel met KVK meerIJden in deze….. ;)
Ik vind t meer R7
Tis namelijk net niet R8, daar is ie te lame voor
Ziet er wel leuk uit eigenlijk…. Alleen ik ben (nog steeds) niet gewend aan wit.
Zonde dat die voorkant zo gigantisch vernaaid is, die luchtinlaten maken het gebruik van een bumper in principe totaal overbodig. De achterkant vind ik mooi!
uhhmmm een m5 is ook mooi
@ TomRS6:
De diffuser is wel beschadigt op jouw foto.. :p
@ Maserati : ben blij voor je, eerlijk waar, wil er ook wel eens een toertje in doen… :)
@ Rick Dos : waarschijnlijk een boekje lezen met als titel “spellingsregels van de Nederlandse taal” of iets in die trant… (sorry Maserati, kon het echt niet laten… :P)
Die voorkant is nog wel vet met die spoilers. Wat maakt het uit dat ze die van de R8 af hebben gekeken, het ziet er goed uit. De achterkant is ronduit lelijk, heeft geen enkele functie. Die upgrade van het motorvermogen is natuurlijk altijd mooi meegenomen…
Wou er nog wel ff aan toevoegen dat ik de TT in standaard livrei dan weer wel behoorlijk aangenaam op het nevlies vind liggen.
ik wil niks zeggen maar als je de vinnen wegdenkt, vind ik de bumpers toch nog wel behoorlijk geslaagd. Vooral de positionering van de uitlaat (zo tegen het uiteinde) vind ik behoorlijk geslaagd.
P.S
Lijkt wel of iedereen hier tegen aftermarket spullen is. Vergeet niet dat de meeste autofabrikanten volop ideeen van deze heren tuners overnemen!
wow, is dat nou een R8 of een TT? :)
@ pannekoek
Tsjah, Paint he ;)
in een woord GATVERDAMME
leo ik weet wie je bent en waar je woont ik ga … want dit mag jij niet zeggen. dit “geval” is gewoon verneukt
Smaken verschillen, maar deze TT uitvoering is in ieder geval niet mijn smaak, net zomin als de R8. Doe maar een sportwagen met meer emotie en dat is dus geen Audi in mijn geval. Ze lijken al zo erg op elkaar dat je de ene A niet van de andere A kunt onderscheiden tegenwoordig. En deze tuner kan daar helaas niets aan veranderen.
de voorkant lijkt wel heel veel op een ford focus als je hem van de zijkant bekijkt!
maar verder echt een hele gave auto!!
“Schubert heeft z’n best gedaan met de nieuwe Audi TT”
Ik zou zo zeggen…blijve probere jonge, waar is de zijkit…en poiler…en het interieur moest ook ni? srry ma kheb er al beter gezien ze =P
heel veel mensen hier houden alleen maar van standaard auto’s merk ik…
ik vind hem echt mooi trouwens!