
Nu we de meest hete presentatie van Subaru gehad hebben kunnen we verder met de modale bakken. In Tokyo presenteert Subaru zijn visie op de stationwagon van de toekomst, de Exiga. Het lijkt alsof de Impreza, Forester, Legacy Touring en Tribeca in de blender zijn gegooid en het resultaat is overgoten met een Subaru-styling sausje.
Het accent ligt bij deze zevenzitter op comfort en een optimaal zicht. In de stoelen zijn klaptafeltjes verwerkt, zodat de stewardess haar warme maaltijden kwijt kan. Opvallend is ook het enorme panorama-dak dat helemaal tot achteraan de auto doorloopt. Verder is er speciale nachtverlichting aanwezig, waardoor er ook in de late uurtjes ‘in een sfeervolle ambiance’ gereden kan worden. Het geheel komt een beetje voor als vliegen op wielen.
De A-stijl is dusdanig vormgegeven dat het zicht van de bestuurder minimaal wordt belemmerd. Hiernaast is de auto voorzien van LED-verlichting en maar liefst 8 camera’s, die er voor moeten zorgen dat de inzittenden alles meekrijgen wat er om hun heen gebeurt. Zoals te zien is aan de afbeeldingen zijn spiegels met al deze ondersteuning niet meer nodig.
In het vooronder ligt de welbekende Subaru boxer-motor, in dit geval een 2-liter met turbo. Uiteraard is ook dit model uitgerust met vierwielaandrijving.




Verder heeft Subaru ook een plaatje van een dikkere Exiga bijgevoegd, waarover verder in de informatie met geen woord wordt gerept. Dit is het witte exemplaar bij de afbeeldingen. Ondanks dat deze afbeelding er zomaar tussengedrukt lijkt willen we hem jullie toch niet onthouden, aangezien hij er een tikje agressiever uitziet als de rode variant:

Nieuwste artikelen
-
Goed nieuws: EV’s zijn net zo dodelijk als benzineauto’s – hybrides zijn veel gevaarlijker
-
Lolbroek rijdt expres te hard langs politie en vraagt agenten om geinige flitsfoto
-
Volkswagen heeft goed nieuws voor de Polo met verbrandingsmotor!
-
Premium sedans verkopen voor geen meter in Europa, op deze EV na





Ik zie de toekomst van de Legacy e.d. wel zonnig tegemoet!!
ja bruut ding maar ik vind de oude legacy mooier. weet niet wat ze daar aan het doen zijn bij subaru maar echt erop vooruit gaat het niet.
doet me toch wel denken aan zo’n japans getunede bus met teveel vleugels.
Beter dan die nieuwe modellen van Subaru als de nieuwe impreza. Kopen! :-D
..door de achterbumper bij de rode vooral. die witte is nog wel te pruimen. alleen zit er wel teveel gedoe aan..
Ja ja.. Legacy is en blijft gewoon mooi!!!
Alleen die grill hebben ze gejat van de concept Honda Accord Tourer
Verder istie leuk !
Waren ramen nog wel nodig dan met al die camera’s?
Het is toch duidelijk dat de witte de digitale versie is, en de rode het uiteindelijke resultaat?!
Hoe dan ook, het lijkt alsof ze een Legacy uit het jaar 1993 als basis hebben genomen. Volledig achterhaald uiterlijk, IMHO. Het interieur daarentegen kan me weer wel bekoren.
@wimbers: rijdt je dan zelf in zo’n japanse tunig bus? heh, lol…
on topic: vindt de exiga maar niks
Weer eens wat anders ….
@ wimbers
ooh nee…en hij is nog wit ook!
btw ik vind hem wel zeeeeeer stoer, minstens zo stoer als een RS6!
De Subaru Exiga…..
weer eens wat anders dan de Lotus Exige…..
Jammergenoeg ziet ‘ie er behoorlijk productierijp uit. Hopelijk ziet Subaru in dat de huidige Legacy er stukken beter uit ziet…
Een lelijk ding! De vormgeving is te onsamenhangend. Ik vind het meer een
lachwekkend voertuig maar ja ieder zijn ding.
Lijkt een beetje op een Saab. Alleen het neusje aanpassen. GM gaat toch niet weer dezelfde fout maken als met de 9-2X