
Wat klopt er niet in dit plaatje?
TT staat natuurlijk voor Twin Turbo. Een glimmend duo, gemonteerd door Underground Racing in één van de 185 Lamborghini Gallardo Nera’s. Zoals te zien in de video gaat het hier om numero 3. Misschien niet de meest voor de hand liggende Gallardo om te tunen, aan de andere kant is de Nera ook gewoon een vrij standaard Gallardo.
Om even terug te gaan naar de openingsvraag: hij heeft dus achterwielaandrijving. No-way dat UGR met een awd zo’n burnout klaarspeelt. Na de Texas-Mile crash lag het ‘uitbouwen’ van de awd misschien niet heel erg voor de hand, jammer dan. Moet er volgende keer maar een betere chauffeur achter het stuur van deze Gallardo gaan zitten.
Er zijn helaas nog geen specificaties opgegeven. Kijkend naar andere projecten zouden we hier echter zomaar met een 1500+ pk rwd machine te maken kunnen hebben. Genoeg om deze Ferrari F430 stevig billenkoek te geven. Bekijk de video op autojunk.nl.
Ik vind ‘m een beetje overdreven. D’r lijkt ook het een en ander aan plastic los te komen op de video. Maargoed, wel kicken natuurlijk.
Dat achterste paneel lijkt wel helemaal los te komen bij het accelereren. Dat ziet er toch niet gezond uit…
@trigger565: Dat paneel komt niet los. Dat is waarschijnlijk plexiglas ofzo en dat gaat op en neer. En de weerspiegeling van de spoiler wordt daardoor vreemd gebroken.
Voorwielen draaien niet, op het plaatje
België is beter dan Nederland.
-=edit: volgens welk statistisch bureau?=-
@Apache: dat stuurloze staatje onder NL?
@Apache: Das waar.
Groeten,
Een Belg
@SimonMc: Kan iemand deze reactie verwijderen?Ik dacht dat er stond “Nederland is beter dan België” ( het begint al laat te worden )
@SimonMc: tsss… jij ‘domme Belg’. ;)
Dit is gewoon te bruut.
Wat er niet klopt?Alleen de achterwielen draaien?
Laat maar, ik had alleen maar de titel gelezen :D
Hard gaattie wel, maar het ‘nut’ voor de mensheid ontgaat me TOTAAL als ik zulke projecten bekijk ! Wielspin tot aan de 5e versnelling ?
Paraguay is beter dan Bangladesh.
@donzobar:
Maar Uruguay is dan wel weer beter dan Paraguay.
Waarom lukt het deze jongens om zoveel (rijdbaar) vermogen uit dit blok te halen terwijl je dezelfde moeite moet doen om uit een LS9 blok iets meer dan 1000 pk te peuren? Heeft Lamborghini zulke sterke blokken gebouwd?
Misschien is deze Gallardo van Jonah. Zwart en 1500 pk met race-brandstof.
http://www.undergroundracing.com/videos/dyno-runs/88-co2fdkhm-c.html
eieieieieieieieieieieieindelijk
geen bose reclame mee :D
Ik hoor een mooi stukje turbo-gesis en een heerlijk snel in toeren klimmende motor! En dan die burnout? Genieten!!