• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Video: Fietsendrager heeft er geen zin meer in

Auteur: RubenPriest, gepost 19 september 2024 om 13:31 – 13 Reacties

De fietsendrager zegt: dit is een mooie plekje om te gaan fietsen!

Een goede bevestiging is het halve werk zeg ik altijd. Als het niet goed vastzit kom je daar vanzelf achter. Zoals hier het geval is. Volgende keer toch even beter opletten.

Bekijk ook deze video: aso in RAM verzint eigen regels

Ook interessant!

  • Video: Volkswagen-rijder gebruikt netjes het knipperlicht
  • Video: altijd weer die Golf-rijders
  • Video: Wie is hier fout?
  • Video: Vuilcontainer op je trekhaak, waarom ook niet

Nieuwste artikelen

  • Voilà, dit is jouw nieuwe leasebak met M Performance Parts!
  • Chinese AUDI gespot in het vleesch
  • Koenigsegg monteert bijzondere nieuwe uitlaat voor recordpoging
  • Niemand wil een elektrische Maybach, dus je krijgt 50.000 korting!1!!
FacebookTweetPinLinkedIn

dashcam, fiets, Video

Vorig bericht: « Koop het rijtjeshuis van Robert Doornbos voor 3 miljoen
Volgend bericht: ABT gaat voor de volledige Mansory-behandeling »

Lees Interacties

Reacties

  1. jerone zegt

    19 september 2024 om 13:41

    En daarom probeer ik altijd te vermijden achter een fietsendrager of aanhanger te rijden waar mogelijk. Je moet er op vertrouwen dat de persoon het solide heeft vastgemaakt, dat vertrouwen heb ik niet.

    Login om te reageren
    • Steven zegt

      19 september 2024 om 13:52

      Of laten we 2 zware elektrische fietsen op een fietsdrager zetten, op een trekhaak die daar niet op berekend is.

      Login om te reageren
      • mashell zegt

        19 september 2024 om 22:03

        Als de trekhaak een caravan van 1000 kilo kan trekken is die van twee fietsen van 40 kilo samen toch niet zo onder de indruk?

        Login om te reageren
        • melcon zegt

          20 september 2024 om 08:34

          mashell… Een caravan zorgt niet voor 1000 kg kogeldruk, afhankelijk van de auto ligt dat ergens tussen de 50 en 100 kg (mits je caravan goed beladen is maar dat is een ander verhaal). Een fietsenrek (tussen 8 en 23 kg afhankelijk van materiaalkeuze en of ze geschikt zijn voor een e-bike) met 2 elektrische fietsen ( Afhankelijk van onder andere het materiaal, weegt een gewone fiets tussen de 16 en 21 kg. Zonder accu weegt een e-bike zo rond de 24 kilo, want een motor weegt natuurlijk niet niks. Met accu komt daar nog eens 2,5 tot 3,5 kg bij, afhankelijk van welk type accu je hebt. Bron: batavus.nl) is al een goed eind op weg richting 50-75 kg, er zullen dus auto’s zijn waarbij je over de maximale kogeldruk heen gaat.

          Die 1000 kg (of meer) is longitudinaal en beperkt lateraal als je een bocht omgaat. Ik ben het overigens verder wel met je eens dat een trekhaak echt niet onder de indruk gaat zijn van 75 kg aan fietsendrager + fietsen, die kogeldruk gaat voornamelijk over rijgedrag en niet zo zeer dat als je zeg 250 kg neerwaartse druk uit oefent dat je trekhaak gelijk van de auto af dondert.

          Login om te reageren
    • 3246cm252kw zegt

      19 september 2024 om 15:46

      Precies wat je zegt!

      Login om te reageren
  2. julian06 zegt

    19 september 2024 om 14:43

    Mijn opa had dat vroeger een keer met de fiets van mijn broertje. Die fiets zat alleen nog vast met de standaard. Gelukkig wees een motorrijder ons erop.

    Login om te reageren
  3. 't Peugje zegt

    19 september 2024 om 15:07

    Mijn vader is een keer ingehaald door zijn eigen fiets op de snelweg. Gestopt op de vluchtstrook, fiets weer goed gemonteerd en door.. Toen het nog rustig was op de weg in Nederland, lang lang geleden.

    Login om te reageren
  4. okdoei zegt

    19 september 2024 om 15:32

    Collega maakt ze om die reden altijd vast op t dak, alleen jammer dat hij ooit een wat lagere tunnel in reed en niet doorhad dat zijn voertuig ineens te hoog was.

    Login om te reageren
  5. baserace zegt

    19 september 2024 om 16:37

    Zelf een keer meegemaakt met door ex-schoonvader bevestigde demontabele trekhaak… op A7 in bocht bij Purmerend vloog drager met onze 2 racefietsen erop van de auto af… mooie vonkenregen! Leek allemaal zonder schade te zijn afgelopen maar kwam er week erop helaas achter dat bracket van fiets zo beschadigd was dat frame vervangen moest worden :-(

    Login om te reageren
  6. harleytijn zegt

    19 september 2024 om 17:32

    Poeh, heb dit ook een keer meegemaakt op de A20 bij Rotterdam Centrum. Reed op de linkerhand en op de middelste een auto met fietsendrager. Zag ze al heel erg onrustig bewegen toen ze plots op exact dezelfde manier als in dit filmpje los kwamen. Leek wel een slomotion film. Stuiterde eerst recht achter de auto en toen, gelukkig voor mij, op de meest linkerbaan, vol onder een busje dat daar reed. Kan je vertellen dat mijn hart echt ff oversloeg. Gelukkig verder geen gewonden en weinig schade….. Sindsdien altijd snel aan voorbij, en er zeker niet achter blijven rijden.

    Login om te reageren
    • pa045 zegt

      19 september 2024 om 18:44

      Ik rij altijd snel kruisingen voorbij. Liefst zonder te kijken. Want ik heb daar al eens een vreselijk ongeluk zien gebeuren.

      Login om te reageren
    • mashell zegt

      19 september 2024 om 22:18

      De chauffeur van dat busje belt zijn baas.
      C: baas, ik heb een fiets aangereden.
      B: een fietser bedoel je?
      C: nee een fiets.
      B: waar?
      C: op de snelweg!
      B: huh? Hoe is het met de fietser?
      C: geschrokken natuurlijk maar niet gewond, had gelukkig de gordel om.
      B: huh? Wat gebeurde er?
      C: de fiets viel gewoon en lag opeens op de linker rijstrook van de snelweg en ik kon deze niet meer ontwijken.
      B: dat klinkt allemaal heel verward. Blijf jij eerst maar eens een weekje thuis om bij te komen.
      C hun? OK!

      Login om te reageren
  7. Peerke zegt

    19 september 2024 om 22:35

    Dit zal bij de meeste A merk fietsendragers (welke een beetje onderhouden worden) toch niet snel gebeuren. Heb half Europa doorgereden met een (thule) fietsendrager, nooit een probleem gehad.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North