De rest van het verkeer reed gevaarlijk langzaam, daarentegen. Geniet eventjes van de ‘voor’ en ‘na’ beelden.
Lees Interacties
Reacties
Geef een reactie
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Auteur: willeme, gepost om – 69 Reacties
De rest van het verkeer reed gevaarlijk langzaam, daarentegen. Geniet eventjes van de ‘voor’ en ‘na’ beelden.
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Als dat een auto is van één zijn klanten dan denk dat Rick binnenkort z’n bedrijf kan opdoeken (no pun intended).
@Rick-dos: hij heeft er zelf 1, dus die zal wel van hem zelf zijn.
@tfsi: Nee, hij had er 1 😂
Als er één zo voorbij komt en dan even later dusdanig aan de kant staat lijkt mij enig leedvermaak volkomen gerechtvaardigd.
Die is dus niet meer zo fabrieksnieuw….
Zal wel weer 1 of andere bejaarde niet hebben opgelet met het opschuiven van baan (doet bijna niemand in nl valt mij elke keer weer op als je wat harder rijdt)
Eenvoudig te voorkomen door niet als een bezetene langs het overige verkeer te razen.
Er is wat sneller rijden maar dit viel duidelijk in een andere categorie, één waar andere weggebruikers zich niet aan (of aan hoeven) te verwachten.
Als je een goede bestuurder bent, houd je rekening met alles, en kijk je dus altijd minimaal 2x zo niet 3x in je spiegel voordat je opschuift, puur zodat je kan zien hoe snel die auto(‘s) ingelopen zijn, beetje gezond verstand noem ik zoiets, als je dat niet doet, vraag ik mij af wat je sowieso op de openbare weg doet.
Overigens kwam die nou ook weer niet als een bezetene langs in dat filmpje waar die nog reed, jij bent goed in overdrijven dat zeker :)
@petroldrinker: een goede bestuurder houd ook rekening met de feit dat niet elke andere bestuurder dit doet…..
Als jij je als bestuurder afwijkend van de rest van het verkeer gedraagt (lees: veel harder rijdt), dan mag van JOU als die bestuurder verwacht worden dat JIJ rekening houdt met alles wat er om je heen gebeurt.
Niet andersom.
Dus als dit jouw opvatting is, kan ik jou helaas niet in de categorie ‘goede bestuurders’ plaatsen, maar leg jij alle verantwoordelijkheid buiten jezelf.
Als jij als bestuurder niet in staat bent om te anticiperen op het (onverwachte) gedrag van anderen, dan rij jij duidelijk harder dan jouw rij- en spacial-awareness kwaliteiten aankunnen.
Maar goed… zal vast aan dovemansoren gericht zijn 🤷🏻♂️
@petroldrinker: Aardige aanname (ook al heb je met je opmerking wel in een hele grote hoeveelheid gevallen gelijk), de bestuurder kan ook door een gebrek aan skills zelf de macht over het stuur zijn verloren. Wat me bij dit kaliber auto’s en de rijvaardigheid kennende van de gemiddelde Nederlander ook niet zou verbazen
Als ik kijk naar de meeste “bijna ongelukken” die ik veel op de snelweg ziet, worden ze zo goed als altijd (ik gok zo een 9999 vd 10000 x) veroorzaakt door mensen die zonder richtingaanwijzer of wat dan ook gewoon lekker een baan opschuiven terwijl ze kunnen zien dat er iemand met een hoger tempo aankomt, zodoende dat ik die aanname doe gezien dit op de snelweg gebeurt is.
@petroldrinker: Juist daarom geef ik je ook voor de hele grote meerderheid van de gevallen volkomen gelijk, ik zie hetzelfde gebeuren
eigenlijk geef je zelf alle argumenten waarom die Lambo eigenaar slecht verkeers inzicht heeft.
Als je weet dat, jouw woorden, 9999 van de 10000 keer iemand zomaar een baan opschuift dan moet je niet zo hard langs anderen rijden als er geen lege baan tussenzit.
Afgezien daarvan, gezien de lengte van de spin heeft de bestuurder echt niet alleen last gehad van iemand die zomaar opschuift maar gewoon geen controle over zijn/haar snelle voertuig..
Dit dus. Rijden is anticiperen, vooral als je er voor kiest een stuk sneller te rijden dan de rest van het verkeer en toegestaan.
@petroldrinker: ik irriteer mij daar ook aan, maar NL is geen Duitsland waar de linker baan gebruikt wordt voor no speed limit verkeer (daar waar het mag). In NL verwacht men dat gewoon niet
…en zal in DLD de hoge-snelheids rijder per definitie in eerste instantie als verantwoordelijke worden aangemerkt. Daarom rijden er veel automobilisten met een dashcam om aan te kunnen tonen dat een andere weggebruiker werkelijk roekeloos van rijstrook wisselde bijv… daar zijn genoeg voorbeelden van en ik ken ze uit de praktijk.
Ik hoop dat jij nog niet beschikt over een rijbewijs. Voor het besturen van een motorvoertuig is toch behoorlijk wat verantwoordelijkheidsgevoel nodig. Dit komt, zeker bij mannen vaak wat later. Maar ze worden uiteindelijk volwassen. Gezien jouw reactie, heb jij volwassenheid nog lang niet bereikt.
@pa045: Waarom? petrol heeft simpelweg gelijk. Je hoeft niet eens een snelheidslimiet te breken om met het benoemde fenomeen in aanraking te komen. Bij de meeste opritten zie je het al, men komt gewoon zonder te kijken en zonder knipperlicht gelijk 3 of 4 banen naar links terwijl ze nog 70 rijden. Leuk als je daar al met 130 rijdt en er komt even iemand voor met 70
Ja en? Daar houd je dus als goede bestuurder rekening mee als er invoegers aankomen. Het gebeurt regelmatig, het is gevaarlijk, totaalidioot en irritant, maar je weet het. Dus je anticipeert erop. En dat doe je niet door gas te geven. Een schade kost jou uiteindelijk ook een hoop tijd en andere ellende.
@petroldrinker: geen een ander maar de schuld.volgens mij heeft de gene die te hard rijd 💯% schuld.rijdt hij normale snelheid dan ziet hij alles aan komen en andersom ook
https://youtu.be/sxTsoR5C704
Zo te zien is hij na de crash nog 3 hectometerpaaltjes verder getold. Dat doe je niet met 120. Op zo’n snelheid anticipeert niemand in Nederland.
Hahaha! Ik vind die rick altijd zo ’n sukkel met z’n rtl4 hoofd en te dure poetsbeurt… Kijken of ie nou net zo’n dik filmpje maakt over een verrotte aventador die hij heeft opgefrommeld. Hij kan beter blijven poetsen… Maakt ie tenminste niks stuk… 🤣
@718s: jaloezie is een ziekte.
@mijnporsche: ben niet jaloers op Rick, maar deel wel de mening van 718s. Mag dat?
@mijnporsche: maar echt😂😂 dat je een mening hebt over hem prima maar hij is wel ontzettend jaloers
@mijnporsche: Jaloezie is geen ziekte, maar afgunst wel. Daarnaast bedoelde 718s kort gezegd dat een gewone gladde autopoetser niet moet denken dat hij Max Verstappen is.
Ik had jouw graag in een vergelijkbare situatie in dezelfde auto zien rijden. Iets met beste stuurlui staan aan wal. Hij is één van de weinige Youtubers die ik wel mag. Komt over als iemand die hard heeft gewerkt voor z’n centen en een mooi bedrijf opgebouwd heeft. Niet “des Nederlands” maar zoiets mag je trots op zijn en wat mij betreft prima om te late zien door middel van van (commerciële) filmpjes.
@gertjan2012 check z’n Google reviews ook even. Meneer verdient vooral bakken met geld met het verkopen van Ali Express B-kwaliteit producten voor premium prijzen gecombineerd met waardeloze klantenservice zodra je er wat van zegt. Met zulke misleiding behoor je je te schamen ipv trots te zijn.
@Pascal: prima spul en dito service!
@Pascal: klopt heb ik zelf meegemaakt
@gertjan2012: jou, niet ‘jouw’. Je doet je dubbele naam zo geen eer aan :-)
Leuk filmpje voor de verzekering
Ik vind die Rick ook een apart figuur, maar dit vind ik wel goedkoop scoren zo.
Goedkoop? Deze wagen repareren gaat toch wel serieus geld kosten.
@autoblog redactie, jullie houden je wel altijd aan de Max snelheid? Beetje hypocriet niet? Of snel mijn reactie verwijderen / niet plaatsten?
@mijnporsche: Nee dat doen zij ook niet altijd, maar zij houden tot noch toe wel de auto’s heel 😜
hij kan zn bedrijfsnaam beter omdopen in tipping point
@willemb: Of naar Rick van Striptent BV “Wij strippen auto’s snel en hard”
@willemb: Rick van Slip-pend
Dit is wel waar je een Lambo voor koopt toch, voor idioot hard gaan?
Waar heb je anders een sportauto met 600pk voor nodig op de openbare weg.
Niet. Die heb je niet nodig. Ik zou een trackday auto kopen en lessen nemen als ik zoveel geld had. Beginnen met een mr2 of mx5 met 200pk ofzo eerst goed leren rijden, dan steeds iets snellers. Voor de openbare weg ‘gewoon’ een E segment met een dik blok, comfort en in een seconde of 5 op de 100, snel zat. Zo’n lambo is niet praktisch, niet comfortabel, en niet handig om te hebben. Enkel en alleen voor je ego is het goed, mocht je zo zijn, dat je dat nodig hebt.
Wat een afgunst, het leven is te kort om in een Mitsubishi te hebben als einddoel in het leven..
En een MX-5 is ook iets te traag om überhaupt een glimlach van te krijgen 😬
Wat een zielige comment zeg. Ik ben 28, zieke studieschuld maar wel een universitair diploma, + 3 kinderen en een koophuis welke nog niet af is. Nu nog geen geld voor een dikke bak. Ik geniet van mijn Galant ja die ik uit oostenrijk geïmporteerd heb. Maar jij hebt alles vast veel beter voor elkaar, en daarom vind je mij zielig met mijn Galant.
@Johanneke: Mwah, een Galant hebben vind ik ook niet zielig inderdaad, maar drie kinderen… Pffff, sterkte.
Jaloers murch, daarbij is een mx5 zo traag als dikke stront door een trechter, en ja ik heb er 1 gehad en de dag erna meteen de deur uit getrapt om hoe langzaam ze zijn.
Overigens duidelijk dat je geen ervaring heb in dit soort autos als je meteen roept dat ze oncomfortabel zijn, want dat zijn ze al jaren niet meer XD
Revven op de boulevard todat ie in de fik vliegt?
Helaas is hij het niet, dit is een andere…
Weer een trouwfeest verpest
Sorry hoor maar dit filmpje zegt helemaal niks. Iedereen geeft weleens gas.
Er zal wel een prijsverhoging voor de poetsspulletjes aankomen….al was Corona, de Ever Given en ‘Poetin’ wat meer voor de hand liggend….
@jeroenm83: diezelfde poets spullen koop je op aliexpress voor 70% minder geld, hij verkoopt dezelfde producten met een ander labeltje.
ja daar draait de halve wereld op kerel…. alles word inmiddels in china gemaakt want in europa is er niemand meer te vinden die z’n halve leven in een fabriek wil werken…
Ik lees half uit de reacties dat het om Rick van Stipt gaat? Maar dat zit in Vught, en de A2 naar A28 is via Utrecht nog best een stukje rijden voor een proefrondje.
Maar laten we eens wachten wat er echt gebeurd is in plaats van gelijk dingen aannemen. Ik zag Rick laatst nog in een Rolls Royce rijden, heel netjes trouwens 😉
@rogerzz: Toch lijkt degene in het filmpje die met de agent staat te babbelen wel veel op ons’ Rickert. Platte, brede bips, de neiging de voeten iets naar binnen gedraaid neer te zetten, lengte, jas. Het zou ‘m maar zo kunnen zijn.
Volgens mij is de auto in het begin van het filmpje een compleet andere auto… dit is namelijk geen aventador S
Jawel hoor, kijk maar naar de achterbumper en de luchtinlaten achter de zijruiten
Laat nou die crash aub ook even zien, dan kunnen de situatie een stuk beter beoordelen!
De camera auto kon de Lamborghini niet bijhouden…
Ca 160 kmh rijden met een Lambo moet toch kunnen. Dit filmje zegt niet zoveel vind ik
@jmeverts: Ja die Lambo kan dat wel, maar je dient dan wel goed rekening te houden met al die sukkelende sloompies op de 100km/h snelweg hier in NL
@venividivici: op de video is niets geks te zien, hij rijdt gewoon prima langs het verkeer
Yes, het filmpje in de app werkt!!
We weten nog niet exact de oorzaak was van de crash, maar de openbare weg is nu eenmaal geen circuit dat weten de meesten wel. Anders eigen schuld dikke bult..
Nou had je wellicht nog een V12 kunnen verkopen hebben ze die geblust met een poederblusser 😱
Hier is heel duidelijk te zien dat het niet met 100, ook niet met 200km/u gebeurd is. ;)
https://youtu.be/sxTsoR5C704
Misdrijf en poging tot doodslag, gaarne keihard optreden tegen dit soort aso kl00tjesvolk die denkt boven de wet te staan.
Als je de foto’s/video ziet met het bandenspoor, lijkt het alsof er hoogteverschil ervoor zat. Aanname, het was nogal druk op weg naar Assen, Rick reed wat te hard (ruim 200+, dat is geen enkel probleem met die auto), en over de heuvel werd Rick mogelijk geconfronteerd met nogal wat verkeer, of iemand die invoegt en niet rekent op een Lambo met dubbele snelheid. De verkeerspolitie zal vanzelf wel duidelijkheid geven.
En over Rick kun je van alles vinden. Hij is pedant, lijkt een wat narcistische persoonlijkheid te hebben, maar zo zijn er zoveel. Iedereen ziet dat er enorme marge wordt gemaakt op de producten, want zijn auto collectie (neem aan dat die nog op de BV staan), is inmiddels aanzienlijk. Hij is uitzonderlijk leep en commercieel, houdt van overdrijven en laat (de leek), geloven dat je zelf fantastische resultaten kunt halen. Als je een beetje ervaring hebt met detailen, weet je dat dat echter heel lastig is. En een stuur en stoel weer mat maken is klusje van niets, maar is wat anders dan fabrieksnieuw.
Rick heeft absoluut gevoel voor geld verdienen, heeft zijn poetsen opgewaardeerd naar mooie video’s met ogenschijnlijk nieuwe auto’s, en zag toen de kans om dat als merk te vercommercialiseren. Groot gelijk. Rick is commercieel bijzonder handig, en verdient er echt heel veel geld mee. Maar omdat het hele business model geen rocket science is, is het geen oplichter. Je hoeft het niet te kopen. Ook Mo Bicep en Joel Beukers verdienen gruwelijk veel geld door anderen te laten geloven dat ze spieren kweken met hun eiwit poeder. En ook daarop zitten enorme marges.
Het “fabrieksnieuw” van Wouter zijn auto, was ik vooral verrast over de corrosie aan de bouten etc. Kwam aardig overeen wat de ervaringen van iemand was op Porscheforum.
Wat een ongelooflijke debiel ben je ook als je zo hard gaat rijden terwijl de rest 100 rijdt..gelukkig rijdt mr fabrieksnieuw alleen zijn eigen auto naar de klote en niet een andere weggebruiker.
Lees net z’n verklaring in het AD.
Zou aan een hobbel in de weg hebben gelegen, waardoor er iets is afgebroken in de wielophanging. Met geen woord wordt er gesproken over z’n snelheid, maar dat staat op voldoende video’s.
Ben benieuwd of hij RWS aansprakelijk gaat proberen te stellen ivm de staat van het wegdek, of Lamborghini voor feit dat de wielophanging “afbrak”. Ook benieuwd of z’n verzekering iets uitkeert na het zien van de beelden. Namens je medeweggebruikers die ook premie betalen; bedankt