
Dat dragracers met hun neus van de grond komen is niks nieuws, maar gisteren heeft Jere Etheridge met zijn Mustang wel iets heel bizars gedaan. Hij ging namelijk verticaal over de dragstrip, oftewel met zijn neus recht omhoog.
Dat soort dingetjes hebben we wel eens vaker gezien (ook met een Mustang), maar dan liep het meestal desastreus uit. In dit geval komt zowel de bestuurder als de auto er ongeschonden vanaf. Werkelijk bizar.
In de twee video’s kan je de run van Etherigde tijdens het Lights Out 4 evenement vanaf 2 verschillende kanten zien. Klik HIER voor de beelden achteren en HIER voor de beelden van de voorkant.





Die cheat gebruikte ik ook altijd in Gran Turismo 3 op de High Speed Oval!
Up, up, up and away. Let’s fly to the moon!
AB: Ik ben lekker naar bangshift.com gegaan en heb de video gewoon via YouTube gekeken.
@MLTB: Je wilt niet weten hoeveel moeite het kost een youtube filmpje te embedden, het is veel makkelijker om mensen een half uur te laten zoeken naar een in link in de tekst om vervolgens weer verder te zoeken naar een fatsoenlijke bron, alles voor de gebruiker!
@jerone: :D
@MLTB: idem! Wat is er nu zo lastig aan het embedden van YT filmpjes? djeezes
@technopatat: Elke keer dat wij doorklikken naar Autojunk is dat denk ik een extra view voor de site. Levert natuurlijk reclame-inkomsten e.d. op… Vervelend is het wel inderdaad!
@MLTB: idee ; de eerste die een comment wil plaatsen plaatst direct ook de youtube link.
@MLTB: Het is inderdaad best lomp om beelden van een hele andere site te plukken en het vervolgens op je eigen autojunk te mikken met advertenties er voor.
Dat de servers ook moeten draaien dat snap ik, maar dit is wel erg schaamteloos.
Misschien dat een wheeliebar een leuke accessoire zou zijn :P
@vali1992nl: Mwa, ik weet t zo nog net niet;)
@vali1992nl:
Volgens mij staat ie op een gegevn oment gewoon recht op de achterkant van de wheeliebar hoor
‘Whatever happens, keep your foot in it…’
Bitch please:
http://www.youtube.com/watch?v=LEblqOqMZcI
doet me een beetje denken aan die wheelie die max biaggi ooit deed!
@lambo4all: Ja die was nog een beetje extremer! http://youtu.be/PEg5ZTw0fzM
‘To infinity and beyond!’