
Vanwege hun uiterlijk, prestaties, en exclusiviteit worden Koenigsegg en Pagani door vriend en vijand bewonderd. Wanneer je dus een auto uit Lego nabouwt is een van deze modellen een logische keuze.
De Zonda werd al eens eerder gedaan door een Lego-hobbyist, in de vorm van de C12 S. Wat dit bouwsel precies is weten we niet, maar dat wijten we aan de grote hoeveelheid speciale Zonda-edities, en niet aan de capaciteiten van deze Lego-klusPool. Aan de achterkant wordt het je helemaal duidelijk. (via Ridelust)
Check het gemotoriseerde wagentje, met vering en alles er op en er aan, op autojunk!
Je moet wel een enorme bak fantasie hebben om hier zonder hulp een Zonda in te zien.
@Donstil: maar met zie je t wel
wat hebben die mensen toch geduld!
ik ga het hen niet nadoen.
Voor alle heren zonder cash, zonder computer en zonder vriendin.
lego is anders best duur @mannetje
@betonstaal: hahhaha ongetwijfeld!
@betonstaal: Maar niet zo duur als een pagani ;)
@mannetje: Lego is duur en BLIJFT ook duur, en deze eigen creaties worden vaak op de PC uitgeprobeerd voordat ze in het echt worden gebouwd, via enkele bekende Lego ontwerp programmaatjes.
@HDM: O, ik wist niet dat er serieus mensen zijn die daar tijd voor hebben.
@mannetje: Die tijd houden ze over door niet op topics over lego-auto’s op autofora te reageren ;)
Spre-kend…
@Svenska_Aeroplan_AB:
Nee dat nog net niet.
Over een jaar staan dezelfde foto’s weer op de internets, maar dan met de mededeling dat het om een Ferrari gaat.
Als een kind dit gebouwd heeft chapeau, als een volwassene dit gebouwd heeft nuja het is beter dan uren op facebook of autoblog zitten maar toch.
All wheel drive? Blasphemy !
ik had een 599 sa aperta.
Best leuk, maar hoewel het open koetswerk typisch lego is, is dat denk ik het probleem om hier een zonda in te zien. Ik denk dat er toch wat meer lego panelen nodig zijn aan de buitenzijde in plaats van enkel de flexibele stangetjes. Kijk maar naar Supercar II 8448.
Die Bugatti van technische lego was toch wel vele malen vetter dan deze creatie.
Des al niet te min respect voor het doorzetten van zo’n project, wan volgens mij gaat dit niet in 1 zondag middag gebouwd worden.
Ik ben niet onder de indruk. Er zijn wel mooiere lego autootjes op internet te vinden.