We bewaren warme herinneringen aan ons uitstapje met de Mercedes CLK DTM AMG. Om die warme gevoelens weer eens boven te laten borrelen, slingeren we vandaag nog wat foto’s uit ons archief de wereld in.
Vetkewl toch zo’n CLK DTM AMG.
Auteur: Wouter, gepost om – 18 Reacties
We bewaren warme herinneringen aan ons uitstapje met de Mercedes CLK DTM AMG. Om die warme gevoelens weer eens boven te laten borrelen, slingeren we vandaag nog wat foto’s uit ons archief de wereld in.
Vetkewl toch zo’n CLK DTM AMG.
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

binnenkort toch maar eens bij ASV gaan kijken denk ik voor een leuke benz…..
hele mooie auto… in hengelo staat er ook een bij toys for boys :) egt strak ding
Ziet er onwijs bruut uit.
Ik vind alleen die vleugel achterop niet fraai.
Op DIT moment staat er ook 1 bij de EMA in Venlo, meer info:
http://www.mercedesforum.nl/forum/viewtopic.php?t=4498
(MODERATORS, ik weet niet of het gewenst is een link te plaatsen, haal hem anders maar weg)
ik heb nog hele goede herinneringen aan deze auto tijdens de droomrit ben ik achter een groepje auto’s aan gereden (SLR,Enzo,F40,F50,CLK DTM AMG)
hier een aantal foto’s daarvan http://www.ferrari-foto-dr06.startje.com/
Ruttchen Tiel heeft ook veel van dat soort konijnen staan. Laatst zag ik 4 Maybachen staan.
Staan daar ook ontzettend veel AMG´s.
En 2 Mercedes SLR´en.
ZWART
ZILVER
@Dennis : Je bent een L vergeten, wallpaper. -edit: Thanks!-
@Mr F.
Nog meer foto’s van de droomrit op de website van een maat van me.:
http://www.dcpixels.eu
@Karel
De vraag van ons bestaan…….
Is het Maybachen of Maybachs ?!
Heel aardige mensen bij ASV! Ik heb in de SLR mogen zitten die op dat moment bij een ander bedrijf stond (werd er met een G-klasse naar toe gereden), in de CLK DTM AMG gezeten en in de CLK DTM AMG Cabrio een stukje meegereden! De CLK DTM AMG’s hadden ze speciaal buiten gezet voor me, echt heel aardige mensen!
Nee , ik doe het niet…… ga deze post niet afbranden… :)
samen met de lp640 mijn droom auto (L)
wat een wagen die clk dtm amg hij is supersnel en bruut .ik zou er ook een willen maar ze zijn al uitverkocht.
nice car
zeker strakke merrie;), alleen ik vind een vleugel op een mercedes niet zo mooi staan, maar dat is mijn mening.
verder echt heel bruut die units van uitlaten eronder!
Deze cabrio doet ’t m hij straalt gewoon vooruitgang uit
Makaveli,
Wil je er echt een kopen? Ik weet wel aan adres waar je hem nog kan kopen.
Verder heb ik zelf wat fotos van de CLK DTM AMG online gegooid: http://www.bouweenpc.nl/kenny/ema_web/
waar kan ik hem bestellen:P:P