• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Wederom een Audi RS4 ingezet na plofkraak bij Breda [updated]

Auteur: Author, gepost 23 februari 2015 om 11:53 – 37 Reacties

Audi RS4 plofkraak


Het is weer tijd voor uw wekelijkse ‘diefstal met behulp van een Audi RS#‘-update.

In het Belgische Oud-Turnhout wordt momenteel jacht gemaakt op een stel zwaarbewapende mannen die eerder in Breda een plofkraak hebben gepleegd op een filiaal van ING. Belgische media spreken van drie daders, die met explosieven de bewuste pinautomaat uit de muur knalden. Vervolgens vluchtte het drietal richting Antwerpen, alwaar het tot een vuurgevecht met de politie kwam.

Dat ’t hierbij niet om kleine jongens gaat moge duidelijk zijn, want het drietal gebruikte hierbij AK-47’s. Hierna zette de Audi koers richting Turnhout, waar-ie bij Oud-Turnhout over spijkermatten reed en crashte. De drie daders vervolgden hun weg met de benenwagen, maar intussen zijn twee van hen opgepakt. Naar de derde verdachte wordt nog gezocht.

Foto via: twitter

Update: in tegenstelling tot eerdere berichtgeving blijkt van een derde verdachte geen sprake. Allebei de verdachten waren al opgepakt, dus in- en omwonenden van Oud-Turnhout kunnen weer met gerust hart de deur uit.

Ook interessant!

  • Audi RS Nogaro Editions
    Audi RS Nogaro Editions geven hoedtik aan RS2
  • Mijn Auto: Audi RS4 B8 Avant van Ralf
    Mijn Auto: Audi RS4 B8 Avant van Ralf
  • Nieuwe generatie Audi A4
    Nieuwe generatie Audi A4: 'zowel EV als S4 TDI'
  • Audi dealerschap onder water

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

a4, Audi, avant, b8, belgie, diefstal, plofkraak, politie, RS4, station, zwart

Vorig bericht: « Video: Volvo XC90 T8 van 0-200 km/u
Volgend bericht: Tijd over voor een projectje? Deze Porsche limo is ‘bijna’ af »

Lees Interacties

Reacties

  1. granlusso zegt

    23 februari 2015 om 11:54

    Die idioten crashen ook altijd, zal vast door de spanning komen. Maar vooral daarom vind ik het jammer dat er RS4’s gebruikt worden :(

    Login om te reageren
    • TDI-goeroe zegt

      23 februari 2015 om 12:00

      @granlusso: een spijkermatje helpt ook niet echt bij het veilig aan de kant zetten natuurlijk…Maar goed, blij dat ze er 2 te pakken hebben: foei, nooit meer doen he!

      Login om te reageren
      • granlusso zegt

        23 februari 2015 om 14:47

        @TDI-goeroe: Het feit dat het al zo ver komt dat die arme RS’jes over een spijkermat gereden worden gaat me al te fur.

        Login om te reageren
        • xiran zegt

          23 februari 2015 om 22:34

          @granlusso: liever een spijkermat dan een fakkel.

          Login om te reageren
  2. gtwillem zegt

    23 februari 2015 om 12:00

    Ook niet eens zo’n slimme keuze, zo’n RS4. Tuurlijk, het is een stationwagon. Maar wel een hele dikke. De meeste zien heus wel dat een RS4 of RS6 best serieuze auto’s zijn.

    Als ik een crimineel was, zou ik als vluchtauto kiezen. Niet zozeer voor de bodemspeling,bijtelling of het feit dat je er ruim in zit met zijn vijven en je complete buit, maar vooral omdat je compleet opgaat in het verkeer. Vinden ze je nog moeilijker. Dan moet je niet naar het buitenland rijden, want dan val je gelijk op.

    Login om te reageren
    • gtwillem zegt

      23 februari 2015 om 12:02

      @gtwillem: Dat is apart, ik schreef Mitsubishi Outlander PHEV, maar dat haalt AB dus automatisch weg… Klasse!

      Login om te reageren
      • dutchneon zegt

        23 februari 2015 om 12:58

        @gtwillem: Tuurlijk geen Outlander, sta je om de paar straten aan de pomp als je een beetje doorrijd….

        Login om te reageren
        • gtwillem zegt

          24 februari 2015 om 08:20

          @dutchneon: voordeel is dat je tussen 6 andere staat bij de pomp en je dus niet opvalt.

          Login om te reageren
    • donvincenzo zegt

      23 februari 2015 om 12:04

      @gtwillem: Welnee, het gros van de mensen ziet helemaal niks bijzonders aan een RS4 of RS6. Politie en autoliefhebbers zien het, de rest van Nederland boeit het niet.

      En volgens mij ben je vergeten te vermelden wat jij dan zou kiezen.

      Login om te reageren
      • fmgarcia zegt

        23 februari 2015 om 13:52

        @donvincenzo: volgens mij is het juist de politie die je voor de gek moet houden;). Zou een e63s gebruiken met een bord om mn dak. En schuilen op het leidseplein.

        Login om te reageren
    • marussia zegt

      23 februari 2015 om 12:14

      @gtwillem: meeste mensen denken een gewone A4 te zien, vooral bij de vorige generaties…..

      Login om te reageren
      • gtwillem zegt

        23 februari 2015 om 12:25

        @marussia: Bij de vorige generaties geldt dat meer. Iets andere velgen, iets andere bumpers, twee kleine pijpjes voor de RS4.

        Tegenwoordig vallen ze echt wel wat meer op. behoorlijk verlaagd, verbreed, jetsers van wielen. Het is niet je standaard spaardiesel, dat valt niet alleen op bij de ‘echte kenners’ en agenten.

        Login om te reageren
        • crackdavid zegt

          23 februari 2015 om 13:23

          @gtwillem: Een pinautomaat opblazen valt ook op, ze willen gewoon snel wegkomen….

          Login om te reageren
          • dawwg zegt

            23 februari 2015 om 14:19

            @crackdavid: Inderdaad, pinautomaat met explosieven uit de muur blazen, inclusief AK-47s, nee die waren duidelijk niet in stealth-modus bezig :)

            Login om te reageren
        • s62b50 zegt

          23 februari 2015 om 14:35

          @gtwillem: maar wat zou je wel kiezen? Verwacht n m550d touring oid? Grote actieradius en AWD. Zou ik doen dan

          Login om te reageren
          • gtwillem zegt

            24 februari 2015 om 08:26

            @s62b50: het is niet dat mijn brein in crimineel zeer ontwikkeld is, maar alle snelle opties lijken mij erg dom.

            Ik zou een Ford Transit, Kia Cee’d Sporty Wagon, Outlander, Octavia Estate of Toyota Auris Hybrid kiezen ofzo. Een zo nieuwe mogelijk, om storingen uit te sluiten (daarom ook geen Franse, Italiaanse of Britse auto’s).

            Kijk, het moment dat je in een achtervolging zit ga je het toch wel afleggen. Hoe snel je auto ook tijdelijk kan zijn, afschudden is erg lastig op snelheid.

            Dus denk ik dat je beter op kunt gaan in het verkeer. In een auto waar er al zat van rondrijden. Lijkt mij als agent lastiger te achterhalen.

            Login om te reageren
    • nvn1993 zegt

      23 februari 2015 om 14:58

      @gtwillem: ik zou een rs4 van de vorige generatie gebruiken en hier een paar standaart bumpers en velgen opzetten. Niemand die het dan door zou hebben. In theorie dan.

      Login om te reageren
      • driver28 zegt

        23 februari 2015 om 19:29

        @nvn1993: ja dat is idd het eerste wat een crimineel denkt

        Login om te reageren
  3. donvincenzo zegt

    23 februari 2015 om 12:01

    Crimineel goede auto’s, die Audi’s…

    Login om te reageren
  4. morderchai zegt

    23 februari 2015 om 12:03

    dit soort onzin zou mij ervan weerhouden een RS te kopen.. op dit moment is dat nog mijn saldo..

    Login om te reageren
    • jochempie zegt

      23 februari 2015 om 12:57

      @morderchai: Ik denk als je een rooie of een gele koopt dat je nooit problemen zult hebben.. En ik las ergens dat slechts 2% van alle RS’en wordt gestolen..

      Login om te reageren
  5. rolov zegt

    23 februari 2015 om 13:18

    Ze verwachte wel een hele hoop buit. Een rs4 en ak47s. Ik vind het maar een vaag verhaal. Bij die overval op brinks hadden ze hetzelfde. Dat snap ik nog. Op een plofkraakje… Nee

    Login om te reageren
    • trustmeiamanengineer zegt

      23 februari 2015 om 13:35

      @rolov: Auto is natuurlijk ‘gratis’. En als je het goed doet kun je je proppenschieter voor de volgende keer weer gebruiken. Neemt natuurlijk niet weg dat het allemaal bijzonder bruut en lomp is voor een stapeltje bankbiljetten.

      Login om te reageren
      • rolov zegt

        23 februari 2015 om 14:15

        @trustmeiamanengineer: zulke auto’s worden op bestelling gestolen. Dus koste ook geld plus die ak47 was ook niet gratis. Maar blijkbaar verwachte ze problemen. Misschien dat er een politie bureau in de buurt zit.

        Login om te reageren
        • dawwg zegt

          23 februari 2015 om 14:28

          @rolov: Een paar AK47s is de investering niet, meer dan 250 euro per stuk op de zwarte markt kosten die dingen niet (en dat is in Europa !); explosieven (mits je het bij low-tech houd) zijn ook niet zo duur. Gestolen RS4 op bestelling: toch snel een paar K. Maar aangezien de RS modellen in Belgie frequenter verkocht worden, is het daar misschien goedkoper/makkelijker te regelen …

          Conclusie: bende met goede connecties en geen angst om grof geweld/wapens te gebruiken: Oostblok pro’s die bijklussen ?

          Login om te reageren
          • rolov zegt

            23 februari 2015 om 14:53

            @dawwg: nee je kan je klok er op gelijk zetten dat het noord Afrikanen waren. Maar toch een paar ruggen die terug verdient moeten worden.

            Login om te reageren
          • dikdraak zegt

            23 februari 2015 om 17:20

            @dawwg: U hebt ervaring, zie ik?
            (:

            Login om te reageren
  6. Dutchdriftking zegt

    23 februari 2015 om 13:28

    En weer een minder. Zo zonde!

    Login om te reageren
  7. dennisjuh95 zegt

    23 februari 2015 om 13:29

    He, heb ik hem gemist met het spotten :(

    Login om te reageren
  8. trustmeiamanengineer zegt

    23 februari 2015 om 13:37

    Wordt het misschien niet eens tijd voor een goede verfbom in zo’n pinautomaat? Die losstaande hebben dat volgens mij al, maar de ingebouwde blijkbaar niet?! Litertje verf over de biljetten als iemand hem sloopt en dit soort ongein houdt snel op.

    Login om te reageren
  9. dendanny zegt

    23 februari 2015 om 13:53

    Ze hadden runflat banden eronder moeten zetten, amateurs!

    Login om te reageren
  10. philipf zegt

    23 februari 2015 om 14:08

    Het zal weer eens niet…

    Login om te reageren
  11. azenomei zegt

    23 februari 2015 om 15:19

    Grote jongens hoeven het niet meer te zijn met AK’s. Zelfs rtl verslaggevers kopen die rommel. Het wordt wel eens tijd dat de autofabrikanten die OBD stekkers gaan beveiligen. Hoe kunnen die RSjes nu zo makkelijk gejat worden? Of gaan de boeven met AK’s bij de meneer/mevrouw van de RS naar binnen om de sleutels op te halen?

    Login om te reageren
  12. mrrallycross zegt

    23 februari 2015 om 16:23

    Wat kan je er nou aan doen dat ze geen rs en meer gebruiken? Achterwielaandrijving?

    Login om te reageren
  13. ghost zegt

    23 februari 2015 om 18:26

    Waarom geen Tesla P85D met 700peekaa, die mogen van mij allemaal kapot en beschoten worden en ontbranden ook na een aanrijding, wist lekker de sporen uit.

    Login om te reageren
  14. lorddisick zegt

    23 februari 2015 om 19:06

    Ze hadden zeker geen rijbewijs pff

    Login om te reageren
  15. 730ld zegt

    24 februari 2015 om 21:45

    Monkey car

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North