
Hebben Duitsers dan helemaal geen smaak?
Hier durf je met goed fatsoen toch niet in gezien te worden? Gele velgen onder je rode Corvette, ach dat is excentriek. Maar WTF is dat voor taartschep achterop? En wat is het nu van al die chromen biezen, strepen en vlakken. Ik ben geen grote fan van Amerikaanse auto’s, maar dit gaat mij zelf te ver. Ik krijg spontaan medelijden met deze zielige Corvette. Zo versjonnificeer je een auto toch niet?
Zullen we een reddingsactie opstarten? Of vinden jullie het misschien mooi zo?
Klik HIERRR voor de rest van de foto’s (als je durft).
duitsers hebben meer smaak dan nederlanders vind ik
laat iedereen lekker in z,n waarde , ook al vinden we het niet mooi toch?
Prachtig die jappen spoiler.
nope!
ja hij is lelijk, ieder zijn eigen smaak. Wel zonde van de auto want ik vind hem
origineel zelfs mooier dan op deze foto’s.
hallo .. tis maar een paar micron kleurmeuk ..
en gays trek je er niet mee aan .. helemaal niemand eigenlijk ..
en het is ook niet mijn bezit ..
perfecte auto dus ..
Kun je een lelijke auto nog lelijker maken? Hierbij in ieder geval een ambitieuze poging daartoe
Toch knap dat je zo’n auto kan omtoveren, naar een veredelde en snelle Opel Calibra.
LOL@ 4 uitlaten.
LOL@Huin: Die zijn standaard! LOL
die 4 uitlaten heeft hij er niet opgestoken, die zitten op elke C6
de velgen versta ik nog ergens nog… de camaro GS R heeft ook gele velgen maar waarom geen mooie velgen kopen inplaats van de stock velgen geel te spuiten. en what the hell moeten die chroom strepen voorstellen, dit is een nachtmerrie voor mij
om nog van die ricer spoiler te zwijgen, van welke Honda, Nissan of mitsubitsi heeft hij dat gestolen?
gelieve deze post te verwijderen of te sencureren
(je weet nooit sat er kinderen kijken)
Chevrolet Corvette Sjonnie edition is een pleonasme.
Of tautologie, zo je wilt….
Gadver,
Dooooodzonde
weet niet waarom jullie moeilijk doen. toch handig z’n aandruk spoiler? en die wielen zijn eigenlijk net als de reflector bij fietsbanden zo zien ze je van ver aankomen hehehe
Nu die spoiler er zit moet die ook nog eens ontzettend veel moeite doen om de kofferbak open te doen. Die bestaat namelijk alleen uit de glazen achterruit.
nope, duitsers hebben echt geen smaak
“auf LPG”:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...
Ik zie persoonlijk ook liever een opgesjonniede Bimmer of Benz, daar hoef je tenminste geen mooie auto voor te verpesten!
Ik ken 1 duitser met goede smaak. En da’s m’n vrouw
@ Klassiekerrally
Ik hoop dat je dan spreekt over een Duitse en niet over een Duitser mbt je vrouw!
Nuja tegenwoordig ..
@ tom: Je hebt uiteraard helemaal gelijk. Ze is op en top vrouw! (maar dat schrijf ik ook omdat ik bang ben dat ze me slaat)
@klassiekerrally: Goede keus! Jammer genoeg hebben sommige Duitsers nog nooit gehoord van stijl, vandaar dat de nieuwe mode lijkt vleugels nu ook op Cayennes en Q5s te zetten..
mooie spoiler , verkeerde auto
Jezus dit ziet er wel heel slecht uit. Trouwens die 4 uitlaten zoals ze nu zijn, zijn toch echt niet de originele volgens mij hoor. Dan ziet het er nog meer uit als 2x 2 uitlaten met iets meer ruimte in het midden. 4 uitlaten met evenveel ruimte ertussen ziet er echt niet uit.
Even off-topic maar Corvette is toch al een tijdje een aparte brand naast Chevrolet. Zeker nu GM Chevrolet als budgetmerk gepositioneerd heeft door Daewoo’s als Chevy’s te verkopen.
Afzonderlijk zijn de, hm..”opsmuikingen” nog wel te verdedigen…maar samengevoegd is het een heel raar gezicht. Alles beetje door elkaar gemixt.
Oerlelijk.
@ivanadrive
in europa ja, in de VS is een corvette nog steets een model van chevrolet, op de europeese corvettes staat trouwens nog ook chevrolet enz het is enkel in europa en enkel op papier
Ik heb dit hok wel eens zien rijden in Enschede….
Toen waren de velgen nog niet in deze kleur (gelukkig), maar ook toen was ie al in een ver stadium gepimped…..
Niet mijn smaak!
Geloof me, in het echt is het nog erger…
Maar ach, als de eigenaar er maar happy mee is.
@ Jansen: ‘ST’ op het kenteken… Steinfurt, dicht bij Münster… Niet ver van Enschede…
Dus de kans bestaat dat je ‘m nog vaker gaat zien?
Walgelijk…:(
Deze rijdt regelmatig rond in enschede
Eigenaar heeft volgens mij een döner kebab zaak net over de grens.
heeft al een paar keer bij de spuiter gestaan bij ons in de buurt wegens schade en blijf me verbazen hoe hij deze auto steeds weer een beetje bij beetje verkracht.
begon met de spoiler toen de chrome lijstjes rondom nu ook de motorkap dus en de verschrikkelijke kleur op de velgen.
Amai, going wrong.
Zo’n corvette kan je toch op heel wa andere manieren fatsoenlijk tunen hoor
ik weet zeker dat me buurjonge dit fet vind. Die heeft een hele tijd met zo een vleugel rond gereden op een 100nx
je staat erop roel!
weetje wat, ik vind dat chroom op de moterkap wel okee, die spoiler is egt kleine kindjes achtig(need for speed enzo).
en die uitlaten zijn zonde, hou ze mooi rond, staat beter en rustiger en scheel wss een flinke duit.
desalnietemin loop ik liever de laatste kilometer dan dat ik daarmee wordt afgezet bij een feest ofsow:P
Whehe.. en dan is zijn nummerbord “stai”… no no! Please don’t stay! Gadver!
dat ziet erg toch niet uit:(
heb je zo auto en dan je hem zo verkloten:S
Laat hem maar. Dan hebben we nog iets om hard over te lachen!
Ik ken dat ding. Er is een connectie met Nederland. Deze auto is volgens mij van een stel turkse autohandelaren in Enschede. Als ik deze weer zie zal ik ff een foto maken. In het echt is hij nog treuriger dan op de foto.
@CarWasher: uitlaten van een gewone C5 zijn ovaalvormig, niet rond.
Iedereen heeft zijn eigen smaak, en sommige mensen hebben er geen. Dit is er een typisch voorbeeld van.
Die uitlaten zijn er ook bij gezet!
@ wessee,
we hebben het hier ook over een C6, dus wat is precies je punt?
@ Iedereen: beter dan turkse tuning of dat tupperware geval
@bananaflip
dat is een corvette wannabe, geen idee wat het origineel is.
@ realhustler, weetje,
door al die troep er op valt me dat nou pas op..
dr missen 2 uitlaten, de daklijn is ruk, de wielkes zitten wat raar in de kasten, maar door de verschrikkelijke spoiler/body valt dat niet eens op…
dat zal ook precies het enige doel van de kit zijn..
@ Neptukker;
hij rijdt inderdaad wel eens in Enschede (heb hem ook een keer bij G de Leeuw zien staan). Echt een afschuwelijk lelijk ding.
Hahaa, zeker Sjonnie Edition, hou zoiets lekker origineel, zoals een Ferrari
Hier staat dezelfde in de winter zonder koplamp en uitlaat ![]()
http://spots.autogespot.com/viewimages.p...
@BananaFlip
Wat doe je me aan!!
OT: Ziet er niet uit, standaard issie al bijna om te gruwen, met die spoiler + velgen is dit gewoon een auto voor mensen met een midlife-crisis..
Toch??
@C6_R
Ach gut, je zal ook een keer geen vergelijk trekken met een BMW of een Mercedes. Dit soort auto’s moet je gewoon standaard laten, ook Benzen dus..
(Brabus en maybe Vaeth even daargelaten want die hebben altijd lekker veel power, veel koppel, hoge topsnelheid en bescheiden bodykitts die ook wel degelijk functioneel zijn..)
Je vind het zeker nog mooi ook zo’n Sjonnie Edition?
@bakkerst: ja, ik zat toen naar dat grijze gedrocht te kijken. Foutje moet kunnen.
@ Benz: Ik kon me niet inhouden nee! Heb je je ook zo geërgerd aan Rick Dos die het niet kon laten om Corvette aan Sjonnie gelijk te stellen? Nee vast niet… Ik ook niet hoor, maar ik heb mezelf wel toegestaan om er op te reageren, leuk hè vrijheid van meningsuiting?
En nee, ik heb niets met de sjonnie/kamper look!
@C6_R
Zeker leuk vrijheid van meningsuiting, echt een vrij gevoel!d
Je las het op zo’n manier dat je dacht dat ik me er aan erger..
Nee, gemiste kans
Hij doet me van achteren denken aan een knuffel-hert met een pluchen gewei achterop..
Duitsers houden wel van een spoilertje. Bij Duitse auto’s zijn ze standaard, bij import moet je zelf nachrüsten.


Die spoiler
Verkrachting! Klaag de eigenaar aaan Corvette!
schoon
Login als gebruiker, of meld je aan!
Login meld je aan
ik liep langs een steegje, en zag iets groots en roods met gele velgen. en ...
Brute rs6 en bij die 599 ging het alarm af toen een gt3 rs wegreed :p
Beetje overbelicht, er was helaas een erg fel zonnetje.
Reed zeer snel voorbij :)
ik dacht een c6 maar weet het niet zeker, stond op de parkeerplaats bij de ...
Combo!
Gespot in Knokke
Kwam op de computer deze fotos nog tegen die ik bij de afgelopen ChampCar r...
Ik had vandaag een shoot met een gele en een zwarte C6 Z06, onder andere di...
http://www.autoblog.nl/archive/2009/02/07/wat-rijden-de-bners-eigenlijk ...
Chevrolet Corvette C5 automaat.
Koop nu voor slechts 35.500,00
CHEVROLET SSR 6.0L V8 Automaat Nr 46 vd 100 In.
Koop nu voor slechts 34.950,00
Chevrolet SSR.
Koop nu voor slechts 34.900,00
Chevrolet Corvette C5 automaat.
Koop nu voor slechts 33.950,00
Chevrolet Corvette C5 convertible.
Koop nu voor slechts 32.500,00
Chevrolet Corvette C5 Z06.
Koop nu voor slechts 32.045,00
De Chevrolet Corvette is een geliefd object voor tuners. En aan dat rijtje kunnen we nu ook INNOT...
De Duitse tuner Geiger heeft het nodig gevonden om de Corvette ZR1 een beetje onder handen te nem...
Dan weet je tenminste zeker dat geen enkele Porsche je meer kan bijhouden! "too much hors...
Kijk, in Europa worden er een heleboel verfijnde supercars gemaakt met nauwkeurig afgestelde mo...
Ons uitgebrande sportauto dossier begint steeds dikker te worden. Eerst leek het erop dat alleen ...
De doelgroep is mij niet helemaal duidelijk voor deze auto. Wel is duidelijk dat Karvajal Designs...
Dit is het resultaat: de Camaro HPE700. Onder de kap de 6,2 liter grote LS9 V8 waaruit maar lie...
Als afsluiter van de retro-avond op autoblog gaan we nog een keer overzees. Dit keer voor een Cor...
De Amerikaanse tuner Lingenfelter heeft Clarksons favoriete auto van 2008 onder handen genomen ...
SMS Supercars is een van de weinige tuners die het echt geen moer kan schelen wat voor merk er ...
Als professioneel coureur heb je natuurlijk een uitmuntende smaak in auto's. Dat blijkt wel wanne...
De welbekende Porsche-tuner heeft een nieuw smaakje van de Cayenne. We zagen al eens de matzw...
We kunnen er lang of kort over praten, maar dé automobiele wanprestatie van de laatste j...
Zomaar in een hoekje van de beurs staat een van de geilste Vettes van dit moment. Leuk nieuwtje o...
BlakRoc is de naam van de muzikale samenwerking tussen The Black Keys (een blank Amerikaans blues...
De Corvette van Obama. LOMA Performance heeft zich laten inspireren door het Amerikaanse rege...
Maakt me geen donder uit of je denkt dat ze alleen maar rechtdoor kunnen, in Amerika worden mooie...
Heel leuk natuurlijk al die getunede Camaro's, Mustang's en Hyundai's, maar deze Chevrolet Capric...
Vandaag openen de poorten van tuningshow SEMA in Las Vegas en uiteraard kan Chevrolet dan niet on...
Onlangs zagen we de schetsen al voorbij komen, maar nu is het tijd voor the real deal! GM mag Pon...
Een bruut uiterlijk is immers niks waard als je het niet met passende prestaties kan onderstrepen...
De witte Mercedes SLR Volcano van Hamann kennen we inmiddels wel, maar nu hebben ze blijkbaar ook...
Het is alweer veel te lang geleden dat mijn favoriete supercar hier langskwam, dus ik grijp gra...
Wie? Yenko, de eigenwijze Chevrolet-dealer die in de jaren '60 de grootste motoren in de kleins...
Als GM zelf geen cabrio van de Camaro maakt, dan moet iemand anders het doen. Het Amerikaanse Dro...