
Auto Motor und Sport heeft wat nieuwtjes over de tweede generatie BMW X5, die eind 2006 naar de US komt en begin 2007 naar Europa. De vernieuwde X5 zal ongeveer 10 cm langer zijn dan de huidige versie (4,67m) waardoor de wagen bijna dezelfde lengte heeft als de Mercedes ML (4.78m). Belangrijkste reden voor de groei is de ruimte achterin en de optionele derde zitrij.
Verbeteringen zitten onder andere in de elektronische controle van het X-drive systeem en de vering van de zevenzitter. Ook schrijven de Duitsers dat er waarschijnlijk een turbo V8 komt met meer dan 400pk (X5M of X5 4.8is ?)… Meer info op auto-motor-und-sport.de (via autoblog.it).
de scoops die ik eerst zag, zagen er niet uit, maar dit ziet er wel goed uit hoor!
Tja het ziet er nou niet echt vernieuwend uit. Ben toch bang dat ik deze keer de ML mooier ga vinden.
er is niet echt iets veranderd
zelf ben ik niet zo gek van de x
maar de x6 ziet er goed uit
Mooi..:D
ik denk dat die gewoon een show model is maar dat de echt X5 zeker wel vernieuwd zal zij en ik kijk zeker uit naar die moter een echte Turbo V8 met 400Pk dat noem ik nog is lijp. en als der ook nog een M komt zijn ze hele maal goed bezig.
Ik vind de huidige X5 een van de mooiste auto’s en had naar mijn mening nog een aantal jaren mee gekund. Ook de nieuwe X5 ziet er te gek uit. Gewoon een klasse auto. De mooiste SUV voor mij.
Weet iemand iets over de prijzen en de leveringen in Nederland
@henk: er is verder nog weinig bekend…
Hier wel een filmpje: http://www.channel4.com/player/playerwindow.html?id=2140&vert=4car