• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

2007 Fiat Bravo update

Auteur: autoblogger, gepost 18 oktober 2006 om 20:53 – 21 Reacties

Fiat Bravo


Volgens bepaalde bronnen staat de Fiat Bravo volgend jaar zomer in de showroom. De hatchback is de vervanger van de Stilo en zal alleen in die variant op de markt komen. Tijdens een presentatie voor investeerders heeft Fiat in Parijs een tweetal impressies van de Bravo vrijgegeven.

Dat schrijft italiaspeed vandaag. Het vermogen zal komen uit een 1,4 turbo en een 1,6 diesel, en volgens autoexpress (check ook extra afbeeldingen via die link) gaat het om 95 tot max 170 pk. Qua uitstraling zal de Bravo vooral aan de Punto doen denken.

Fiat Bravo

De Bravo zal waarschijnlijk voor het eerst te zien zijn op de Autosalon van Genève in 2007. We verwachten daarbij wederom een schrik-effect vergelijkbaar met de neus van de Delta, want ook op deze impressies is de zijkant niet goed zichtbaar…

PS: ik refereeer graag nog even aan de eerder getoonde afbeelding:

Fiat Bravo

Ook interessant!

  • Fiat SUV
    Bedenk een naam voor deze Fiat SUV
  • Video - Fiat Qubo zoekt ruzie met vrachtwagen
  • Video: met een Fiat Panda heb je altijd lol
    Video: met een Fiat Panda heb je altijd lol
  • Fiat Pulse
    Fiat Pulse is een nieuwe stoere crossover

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

bravo, Fiat

Vorig bericht: « TVR soap: vaarwel Engeland
Volgend bericht: Budget MPV: Kia Carens »

Lees Interacties

Reacties

  1. JANUS zegt

    18 oktober 2006 om 21:00

    Impressies zien er spannender uit dan het eindprodukt gaat worden ben ik bang….

    Login om te reageren
  2. ]M[ zegt

    18 oktober 2006 om 21:21

    hm… ben bang dat Janus gelijk krijgt… de grande punto zal mooier blijven…
    maar maar blijven hopen, misschien komt er ooit nog ’s een autoproducent op ’t fantastische idee auto’s níet voordat ze in productie gaan van alle leuke details en agressieve lijnen te ontdoen…

    Login om te reageren
  3. w0o0dy zegt

    18 oktober 2006 om 21:24

    nog wat foto’s….. (geshopt?) via http://www.autopareri.com

    Login om te reageren
  4. JANUS zegt

    18 oktober 2006 om 21:29

    @WOoOdy.
    Kleine Croma dus.

    Login om te reageren
  5. Rick dos zegt

    18 oktober 2006 om 21:31

    He dat is vreemd op de bovenste impressie heeft de achterdeur een handgreep en op de 2e impressie niet………hmmm begin je gelijk aan een samenzwering te denken……….

    Login om te reageren
  6. Stefan zegt

    18 oktober 2006 om 21:40

    1.4 turbo en 1.6 diesel? Dit is toch een concurrent van de Golf, Focus enz… Waarom zulke kleine motoren?

    Login om te reageren
  7. rjb zegt

    18 oktober 2006 om 21:46

    1.4 Turbo is er in twee versies: 8V met 120 pk en een 16V met 150 pk.
    De 1.6 diesel is er ook in twee versies: 105 pk & 120 pk

    Later zullen er meer motoren leverbaar worden. Denk dat de 1.4 met 95 er ook in komt. Wss komt er ook nog een 1.8 met turbo, maar dat zijn speculaties.

    Login om te reageren
  8. bmw zegt

    18 oktober 2006 om 22:02

    die impressie is zeker wel mooier dan de echte foto de echte is veel minder mooi

    Login om te reageren
  9. J. zegt

    18 oktober 2006 om 22:10

    Ik denk niet dat ze de Stilo zullen gaan overtreffen, jammer eigenlijk, want aan het design daarvan was nog genoeg te verbeteren.

    De achterkant van de Stilo vond ik prachtig (3 deur versie, de achterkant van de 5deurs is ronduit smerig), alleen de voorkant hadden ze nog veel mooier kunnen maken.

    Login om te reageren
  10. JANUS zegt

    18 oktober 2006 om 22:38

    @J.

    Absoluut gelijk. Heel bizar verschil tussen de 3 deurs en de 5 deurs Stilo.
    3 Deurs is geweldig.
    5 Deurs is een ramp.

    Login om te reageren
  11. smaakversterker zegt

    18 oktober 2006 om 22:44

    heeft een beetje weg van badkuip brera

    Login om te reageren
  12. Mr. R zegt

    18 oktober 2006 om 23:19

    @Stefan: kleinere motoren met turbo’s leveren grotere prestaties met een lager brandstofverbruik. Check: http://photos1.blogger.com/blogger/4965/683/1600/Carscoop%20Fiat%20Group%201.jpg

    Het is trwns maar net wat je met dat kontje doet:

    Dat ziet er toch niet verkeerd uit!

    Ik denk dat Fiat echt goed op weg is. Ze begonnen te voorzichtig met de Croma; meer durf had die auto echt goed gedaan. Maar de Grande Punto is erg fraai, mooier en, in veel tests, beter dan de Clio, 207 en Fiesta! De Bravo ziet er nu al mooier uit dan een Focus. Dat móet toch aanslaan?

    Login om te reageren
  13. w0o0dy zegt

    19 oktober 2006 om 08:19

    ze moeten denk ik maar een inruilwaarde garantie op die dingen gaan geven en ok super interessante leaseprijzen zien te regelen…. anders wordt het in dit segment nooit een echt grote hit…..

    Als je ooit een goedkope ruime tweedehands auto in het kleinere middensgement zoekt…. kijk maar eens naar de Fiats…. de prijzen zijn een stuk lager dan de kwaliteit kan verklaren..

    Login om te reageren
  14. stilo zegt

    19 oktober 2006 om 19:47

    mooije bak
    rij nu nog in de voorganer stilo Abarth maar als deze ook in de abarth uit kom ga ik hem zeker in ruilen.

    Login om te reageren
  15. w0o0dy zegt

    20 oktober 2006 om 09:19

    Autovisie heeft een plaatje van de Fiat Linea (de Bravo met kont) die in Instanbul op de autobeurs wordt gepresenteerd. Bijna alles (behalve de kont) zul je terug zien op de Bravo.

    Login om te reageren
  16. rjb zegt

    21 oktober 2006 om 23:18

    @ W0o0dy: dat bericht klopt dus niet: Linea is op Grande Punto gebaseerd.

    Berichten op Autoweek en Autovisie zijn gewijzigd.

    Login om te reageren
  17. w0o0dy zegt

    22 oktober 2006 om 00:02

    de styling van de Bravo zal vrijwel idenktiek zijn aan deze Linea… ongeacht de technische basis. Meer heb ik niet gezegd…

    Login om te reageren
  18. rjb zegt

    22 oktober 2006 om 00:37

    Deze discussie heb ik dus eerst ook met de redacteuren van Autovisie gevoerd (via e-mail), totdat zij ook tot inkeer kwamen en het bericht wijzigden. Styling is bijna geheel op GP gebaseerd: zie voordeur, ruitje voor de voordeur, voorbumper met hoge grille (Bravo krijgt een grille met een vorm die mede door ronde Fiat logo wordt bepaald), spiegels van GP. Onderstel van GP. Voornamelijk de koplampen van de Linea wijken af van de GP.

    Bravo zal lijken op GP maar toch verschillende afwijkingen hebben; spitsere neus, lijkt platter en centrale gedeelte steekt er echt uit, koplampen zijn anders. Taillelijn vd de Bravo is anders; bij bravo zit er ook een holling in onder de lijn. Spiegels zitten op de “normale” plek.

    Login om te reageren
  19. w0o0dy zegt

    22 oktober 2006 om 10:12

    @rjb: hoe langer ik naar de details van de Linea en de Bravo (laatste foto van het artikeltje en de sphyshots van autopareri) kijk hoe meer ik denk dat je gelijk hebt. De stijl zal wel overeenkomen maar de ontwerpen zijn wel anders. De nieuwe Fiat neus zien we wel duidelijk terug, maar ook die zal dus op details afwijken van de Grande Punto.

    Overigens…. te linea lijkt een hele elegante lijn te hebben die bij de Bravo niet helemaal uit de verf komt….. De Bravo lijkt veel meer een echte compacte Hatch (terwijl de auto fors groter zal zijn dan de Grand Punto).

    De Linea is een fraaie sedan……. als Fiat die uitbrengt en de prijzen dicht bij die van de Grande Punto kan houden dan voorstpel ik een HIT! Of de Bravo net zo succesvol zal worden daar heb ik zo mijn twijfels bij…. grote Fiats doen het zelden goed

    (volkomen onterrecht overigens… Zoek je een goede goedkope tweedehands? Koop een goed onderhouden jonge grote Fiat… Voor een appel en een ei rij je een 2 tot 3 jaar jongere tweedehands t.o.v een tweedehands Megane of 307…. en ik weet welke auto vaker bij de garage of erger… langs de weg stilstaat)

    Login om te reageren
  20. Robby te Booij zegt

    2 november 2006 om 05:53

    Ik vindt hem erg mooi, maar ik weet nog niet of ik mijn 5 drs Stilo er voor in ga ruilen. Naar mijn mening is de stilo en dan vooral de 5 drs een van de meest onderschatte auto’s. Over smaak valt te twisten, maar persoonlijk vind ik dus de 3 drs stilo foei lelijk.

    Login om te reageren
  21. rob zegt

    23 april 2007 om 21:42

    ik heb een fiat marea van bouwjaar 1995 gehad en nu wou ik eigenlijk de nieuwe punto kopen maar was te duur dus ik koop een fortd fiesta bouwjaar 2003 de materiaal is nog slechter en nog rameliger dan me fiat van bouwjaar 1995 echt slecht had ik maar me grande punto gekocht en luister mensen italiaanse auto zijn de mooiste en geen een auto is de beste gaat erom hoe je r om gaat en all auto gaan kapot volkswagen staan ook met pech en bmw ook en mercedes ook sorry hoor elke auto is een auto dus laat je niet afleiden door dat kut gelul italiaanse auto zijn slecht de oudste autos die rijden zijn nog steeds fiat …………………………….

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North