
Dat heeft hij vast vaker gedaan…
Je herkent zo’n situatie vast wel. Je bent een straat ingereden met eenrichtingsverkeer, maar je bedenkt dat je verkeerd gereden bent. Omkeren mag niet, dus dan maar even in z’n achteruit. Snel een stevige trap op het gaspedaal, want als er al een andere auto’s achter je rijdt, kunt je dat wel vergeten.
Met zo’n snelheid kan een klein stuurfoutje behoorlijk wat gekreukeld metaal opleveren, dus ik doe het ‘m liever niet na. Al helemaal niet in een auto met een gewicht van 2,5 ton. De beste man had hier wel de andere kant op mogen rijden, maar vond het gemakkelijker om het op deze manier op te lossen.





Hele artikel staat op de voorpagina :D
Lijkt mij nou niet bepaald een veilig idee om snoeihard achteruit te rijden.
@RickB: Ik zag het inderdaad. Het is aangepast.
ik zie alleen maar vette auto’s in die straat
@mo112: volkswagen beetle cabrio JWZ
Been there done that :)
Redelijke skills, maar bizar… nee.
Een DAF kan harder achteruit…
Ik zie meerdere auto’s die in die richting rijden.
Het lijkt er verdacht veel op dat het doorgespoeld is, kijk maar naar het verkeer op de achtergrond, dat lijkt veel te snel te gaan, vooral die fietser.
@marbre: Zo’n extreme snelheid is dat niet hoor, jij bent zeker een fietser op oma-snelheid? Of gewoon geen fietser. ;)
De voetgangers lopen met gewoon tempo, dus ik denk dat het wel echt is.
@marbre: its real…heb het een paar x bekeken. Die fietser gaat gewoon stapvoets..
@marbre: Ja inderdaad. Fietser fietst op normale snelheid, mensen lopen hetzelfde..
Doet ie netjes
Heel speciaal :/
De geparkeerde auto’s staan allen kanten op, eenrichtingsverkeer? Ik denk niet dat hij dit deed omdat het anders niet mocht (dit mag geloof ik ook niet), maar gewoon omdat dit makkelijker en sneller is dan dat hele ding om te draaien.
zoals het hoort, uiteraard
Check niet alleen die Bentley die hele straat staat vol dikke auto’s!!!
Dat doet hij lang niet slecht! Ik zou het niet riskeren met zo een wagen, ik rijd wel 5minuten langer rond, don’t mind in that thing.;)Per 10 mensen die dit proberen zonder de juiste rijervaring bewegen er 8 met hun stuur en vliegen ze tegen de geparkeerde auto’s aan. :D
@As_long_as_it_is_fast: Ik zie niets bijzonders, arm klem achter de stoel ter stabilisatie en een klein beetje gas. Hoogstens enigszins onverantwoord gezien de omstandigheden, maar reed zelf van de week nog harder achteruit, peanuts :P
Engeland, waar de bankiers nog gewoon doorroven……….
@desjonnies: nou hier ook hoor.
Wauw wat een nieuws ;)
Hij gaat sneller achteruit dan vooruit. Iets misgegaan in de rij opleiding?
@marbre
Het is niet zomaar een fietser, het is een wielrenner, is normaal dat ie zo hard gaat :P
het is gewoon 2 richtings verkeer op deze weg
een ouderwetse J turn was vetter geweest
@mrbones:
Een J turn? Wat hebbie daar nou aan?
Dan sta je dwars! Ook niet echt handig zijn bijv. de L-turn, de O-turn en de B-turn
Deze kerel doet waarschijnlijk de return.
@ary777: lol
Dit is een nieuwe rage onder rijken in GB. Eigen is het de bedoeling om dan ook nog een fles champagne in een keer achterover te slaan, te laten weten dat je schijt hebt aan alles en iedereen en (omdat het kan) een paar aandelen spyker te kopen.
het lijkt er meer op dat hij opzoek was naar een parkeerplek zo ver mogelijk naar voren, op het eind zie je hem namelijk “inparkeren”..
@Zjonnie: Die gedachte had ik ook al. En hij denkt ff snel terug voordat dat plekkie ook weg is :)
Tja, in Belgravia, daar wil het wel met de dikke auto’s
http://maps.google.nl/maps?hl=nl&safe=off&ie=UTF8&q=valentino&fb=1&gl=nl&t=h&sll=51.499261,-0.159777&sspn=0.001144,0.002457&rq=1&ev=zi&split=1&radius=0.06&hq=valentino&hnear=&ll=51.499127,-0.160326&spn=0.001144,0.002937&z=19&layer=c&cbll=51.499108,-0.160527&panoid=y5Y2bm7DbZckeFahmBZSXw&cbp=12,294.79,,0,0.2
Hij laat gewoon de camera weer achteruit lopen! :lol: Lekker met omgedraait hoofd rijden.
Dure wijk zo te zien
Kom op zeg, zo doe ik dat altijd.
Ik heb trouwens wel een leuke vraag, als ik achteruit rij ben ik geen bestuurder, als ik met 60kmh achteruit zou gaan in een 30 kmh zone krijg je dan een boete voor te hard rijden?
@Northwestern:
hoezo ben je dan geen bestuurder?
@timberleek: Geen verkeersdeelnemer. Aangezien je iedereen voor moet laten gaan.
alleen maar dure auto’s en dan in een keer een vw beetle
Ziet er wel stoer uit. Waarom kunnen auto’s niet schakelen als ze in de achteruit staan zodat ze ook ruim 300 achteruit kunnen?
@philipzuidijk:
in plaats van 5/6/7/8/9/10 versnellingen vooruit en 1 achteruit gewoon 5/6/7/8/9/10 versnellingen en een aparte optie voor voor en achteruit.
probeer het eens zou ik zeggen.
als is het wel, 300kmh met gedraaide nek… :-(
Tja…. Heb ook al eens iets gelijkaardigs gedaan op een parking…
Hier zou ik het wel niet gedaan hebben… Zeker niet omdat er daar een draai is en je veel kans hebt dat er een luxueuze wagen vanachter het hoekje komt… ;-)
Jammer dat er niet opeens een arme sloeber de straat op liep!