• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurken

Auteur: JordyS, gepost 27 januari 2015 om 22:17 – 30 Reacties

Afbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurkenAfbeelding Bentley Mulsanne Majestic: voor mannen in witte jurken

Bentley Mulsanne Majestic
Of zwarte, als je maar over de nodige oliedollars beschikt, want Bentley verscheept de Mulsanne Majestic alleen naar Doha, Saudi-Arabië en de Verenigde Arabische Emiraten.

Overigens is het zelfs als je daar woont nog maar de vraag of je de gelimiteerde Bentley kunt kopen, want de Britten bouwen er in totaal slechts vijftien. Elke oliestaat krijgt er exact vijf, dus dat wordt ongetwijfeld knokken om deze exemplaren. Er werd er vandaag alvast eentje neergezet in Doha, waar ook de Continental GT3-R te zien was.

De naam van deze slee doet het al vermoeden, maar het gaat erom dat de eigenaar zich op de achterbank zo koninklijk mogelijk voelt. Zo krijgt de auto de Special Ivory-lak, 21-inch velgen van Mulliner en Majestic-badges op alle denkbare plekken. Het interieur is grondig onder handen genomen en is bijvoorbeeld voorzien van een luxe tapijtje, terwijl je de gordijnen even dicht kunt doen als je even privacy nodig hebt.

Het zal ook geen verrassing zijn dat de lijst met opties langer is dan de Mulsanne zelf. Zo kunnen de tafeltjes voorzien worden van iPads, kan ook de bekerhouder voorzien worden van een Majestic-badge en is het mogelijk om twee kussentjes op de achterbank te laten leggen. Inderdaad: een beetje Bentley kan natuurlijk niet zonder.

Ook interessant!

  • Nog iemand interesse in dé ultieme Bentley?
  • https://www.autoblog.nl/nieuws/twaalfcilinder-limousines-door-de-jaren-heen-894390
    Bentley Flying Spur Mulliner moet Mulsanne doen vergeten
  • Bentley lanceert een betaalbare driewieler
  • Bentley Bentayga Hybrid rijtest video
    Bentley Bentayga Hybrid rijtest video

Nieuwste artikelen

  • De stationwagon van Dacia komt eraan: dit weten we tot nu toe
  • Video: Achtervolging politie vs Porsche Macan
  • Laadprijzen in Nederland: dit zijn de duurste en goedkoopste tarieven in jouw gemeente
  • De Bentley van Ali B is verkocht: zoveel leverde hij op!
FacebookTweetPinLinkedIn

Bentley, mulsanne, saoedi-arabie

Vorig bericht: « Man haalt Porsche 918 en LaFerrari op in z’n McLaren P1
Volgend bericht: Investeerder: ‘Die SUV van Aston Martin gaat er komen’ »

Lees Interacties

Reacties

  1. gerjan zegt

    27 januari 2015 om 22:24

    Wat toch een super gave auto. vele malen mooier als die andere Engelse. Gewoon super mooi. Dit is gewoon appert klasse. ik kocht mij 1 als ik het geld had.

    Login om te reageren
    • e1000bmw zegt

      27 januari 2015 om 22:28

      @gerjan:
      Super gaaf: ja
      Mooier dan de Phantom: betrekkelijk. Vele malen en super mooi is wat overdreven, maar qua uiterlijk idd beter dan de Rolls.
      Klasse apart: nou nee…

      Login om te reageren
      • rolov zegt

        27 januari 2015 om 23:20

        @e1000bmw523i: vele malen mooier dan de continental. En zeker wel een klasse apart.

        Login om te reageren
      • gerjan zegt

        27 januari 2015 om 23:41

        @e1000bmw523i: zo veel auto’s zijn er toch niet in deze klasse. De 7 de a8 en s klasse vind ik persoonlijk een klasse lager. Daarbij heb ik de phantom nog nooit een mooie auto gevonden. Komt misschien ook om dat al die muziek makers er in rijden en hem verneuken. Doe mij maar een mulsanne.

        Login om te reageren
    • jassenroover zegt

      27 januari 2015 om 22:35

      @gerjan: , en in het midden-oosten woonde.. ; )

      Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      27 januari 2015 om 23:06

      @gerjan: Je hebt toch 20% van je zinnen goed weten te schrijven. Bravo.

      Login om te reageren
    • MaartenD zegt

      27 januari 2015 om 23:19

      @gerjan: vind je die koplampen ook super gaaf en mooi? Past totaal niet bij de rest vd vorm.vd auto

      Login om te reageren
      • gerjan zegt

        28 januari 2015 om 00:24

        @maarten020: ja vind ik ook mooi. mulsanne is echt gave auto.

        Login om te reageren
      • rolov zegt

        28 januari 2015 om 05:04

        @maarten020: ik vind die koplampen er wel bij passen. Ze zijn apart maar als We alles maar het zelfde zouden houden konden ze net zo goed allemaal pheatons kopen.

        Login om te reageren
  2. fromtheg zegt

    27 januari 2015 om 22:26

    Imposante auto, maar het front van de Mulsanne kan me nog steeds niet bekoren.

    Login om te reageren
  3. janmetdelangeachternaam zegt

    27 januari 2015 om 22:30

    ik raak daar toch zo moe van hea…al die speciale edities die uitsluitend naar China en het Midden-Oosten gaan

    Login om te reageren
    • e1000bmw zegt

      27 januari 2015 om 23:00

      @janmetdelangeachternaam: tja, wij Europeanen kopen alleen eenheidsworsten…

      Login om te reageren
  4. henkhupelschoten zegt

    27 januari 2015 om 22:30

    Maken ze een speciale versie zit het er alsnog niet uit….. Achja past goed bij de smaak van arabieren

    Login om te reageren
  5. marikoelolo zegt

    27 januari 2015 om 22:32

    Ik googlde even om te kijken of er ook een mulsanne van 2005 was, en jullie raden nooit wat voor afbeelding ik op mn netvliezen gedrukt kreeg..

    Login om te reageren
    • SimonMc zegt

      27 januari 2015 om 23:24

      @marikoelolo: Een auto met kloten.

      Login om te reageren
  6. Tonnie zegt

    27 januari 2015 om 22:33

    Van voren lijkt t echt nergens op valt me nu op. Verder vind ik t altijd wel een mooie bak!

    Login om te reageren
  7. gtwillem zegt

    27 januari 2015 om 22:34

    Geld staat niet gelijk aan smaak, blijkt maar weer. War een kitscherige uitvoering. Ongetwijfeld topkwaliteit, en logisch dat Bentley zich richt op de arabische markten waar dure artikelen erg populair zijn. Nu nog een foute Mansory bodykit erover heen en carbon velgen.

    Login om te reageren
  8. Daniel073 zegt

    27 januari 2015 om 22:41

    Vind hem een best wel hoge Rolls Royce factor hebben zo

    Login om te reageren
  9. mrrallycross zegt

    27 januari 2015 om 22:52

    Mooi, jammer van die jurken

    Login om te reageren
  10. camber24 zegt

    27 januari 2015 om 23:47

    Waarom dragen die mensen daar eigenlijk die jurken? Hitte kan geen argument meer zijn; alles airco. Geloof? Cultuur? Kan me het zo moeilijk voorstellen… Wij lopen toch ook niet meer in klederdrachten hier?
    OT; hee, een auto

    Login om te reageren
    • sydney zegt

      27 januari 2015 om 23:55

      @camber24: Lees eens wat vaker een krant.

      Login om te reageren
      • camber24 zegt

        28 januari 2015 om 07:51

        @sydney: Ik lees elke dag het FD. Denk niet dat je je zorgen hoeft te maken over hoe belezen ik ben. In plaats van bijdehand te doen had je ook gewoon antwoord kunnen geven. Maar goed, stukje bekrompenheid is blijkbaar niet iedereen vreemd.

        Login om te reageren
    • rolov zegt

      28 januari 2015 om 05:06

      @camber24: of beter verdiep je eens in andere culturen. De krant Is ook niet alles.

      Login om te reageren
      • camber24 zegt

        28 januari 2015 om 07:52

        @rolov: Deze cultuur heeft over het algemeen inderdaad mijn minste interesse. Maar goed, van jou word ik ook niet wijzer dus.

        Login om te reageren
  11. sydney zegt

    27 januari 2015 om 23:54

    Buiten de centen zou ik deze auto laten staan om z’n koplampen.De rest van de auto is werkelijk prachtig, maar zo moet de Mulsanne samen met de Morgan Aeromax en de tweede Scorpio wel in de top drie van ‘schele’ auto’s staan.Valt me nog mee dat er geen one-off bestaat die esthetisch wél klopt.Of ik ben zelf bijziend,en heb ‘m nog niet gezien.

    Login om te reageren
  12. jaapiyo zegt

    28 januari 2015 om 01:49

    De Mulsanne is een van de weinige VAG producten die ik echt top vind…misschien wel omdat het ook een van de weinige is die voor de verandering eens geen platforms of motoren deelt met andere VAG producten. Dat MMI gebeuren uit de A8 kan ik wel door de vingers zien.

    Juist het front wat door velen bekritiseerd wordt kan mij wel bekoren, maar wat ik vooral tof vind zijn details -nerd alert- zoals de dichtgelaste panel gaps tussen het dak en de achtersteven. Normaal zit daar een naad tussen de verschillende panelen maar bij de Mulsanne lassen ze die dus naadloos aan elkaar waardoor je een subtiele ‘uit een stuk’ indruk krijgt. Dat soort oog voor detail daar zou ik wel een paar ton voor over hebben (als ik die had dan), die gun je dan de producent ook meer op een of andere manier. Eigenlijk het tegenovergestelde van dat platform deel gebeuren; dat wil je dus niet als je veel geld neerlegt, alles moet dan de hoogste standaard hebben IMO en dat heeft deze Mulsanne wat mij betreft wel.

    Login om te reageren
    • e1000bmw zegt

      28 januari 2015 om 09:42

      @jaapiyo: ik keek toevallig ff naar hetzelfde punt bij mijn eigen wagen (E39), maar daar is de naad ook niet te bespeuren, al vermoed ik dat hij net boven de taillelijn of erop zit.

      Login om te reageren
  13. kwakmare zegt

    28 januari 2015 om 08:09

    Praalwagen……

    Login om te reageren
  14. zonnekoning zegt

    28 januari 2015 om 14:53

    Om Nederlandse kopers te lokken zit de showroom in hetzelfde gebouw als het NL consulaat hier in Dubai.

    Login om te reageren
  15. exclusieviteitsfreak zegt

    28 januari 2015 om 15:28

    Dat het Midden-Oosten van Bentley zoveel aandacht krijgt, is niet ver te zoeken, tot 1970 was Engeland namelijk baas over de regio, en heeft het hedendaags nog aandelen met BP.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North