
Nooit gedacht dat de bezitters van campers zulke enorme klagers zouden zijn. Het leken altijd van die lekker vrije geesten.
Nog twee dagen en ook de regio midden heeft zomervakantie. Dat betekent dat de uittocht van vliegtuigen, auto’s, auto’s met caravan en campers pas echt goed op gang gaat komen. Heerlijk, lekker naar het zuiden en de boel in Nederland lekker de boel laten.
Wat valt er dan nog te klagen, denk ik dan. Nou, heel veel, blijkbaar, zeker onder de bezitters van campers. Dat is onderzocht en dan weet je dat het waar is. Meer dan 9000 camperaars hebben hun grootste ergernissen gedeeld met de Nederlandse Kampeerauto Club NKC. En och och och. Ik heb best medelijden met de klagers. Not…
Bezitters van campers zijn enorme klagers
Want wat kwam er nou uit? Een hele rits. De grootste ergernissen waren de volgende.
- 63% stoort zich aan slecht onderhouden voorzieningen
- 56% vindt het jammer als stoelen of een luifel niet buiten mogen staan
- 48% noemt geluidsoverlast als storende factor
Verder vindt 56% het erg vervelend dat ze in de drukke periodes te dicht op hun buren staan geparkeerd en 48% vindt het lastig om in de drukke periodes op de bonnefooi een plekje te vinden.
En ja, daar ga je dus al. Het lijkt erop dat de bezitters van een camper denken dat de hele wereld om hen draait. Zeker als het aankomt om op de bonnefooi een plekje te vinden in het hoogseizoen. Da’s een beetje hetzelfde als ik op 19 juli naar Schiphol ga en kwaad word dat er geen plekje vrij is in het vliegtuig naar Gerona.
Of dat je verwacht dat je op zwarte zaterdag als enige wel gewoon kan doorrijden op de Franse snelwegen. Nee. Je weet toch dat het druk is in de zomervakantie en dat je een plekje moet reserveren? En als je je ergert aan je te dichtbij staande buren, moet je maar een vrijstaande villa huren.
Maar wel even een jaar van tevoren boeken. Anders kom je ook daar voor vervelende verrassingen te staan. Klagers!





Tsja, als je ze vraagt te klagen.. ‘t blijven Nederlanders he!
Als je de ruimte wilt hebben moet je buiten Nederland gaan kijken, en niet met z’n allen op de Veluwe willen kramperen.
Huur je toch twee plekken! Gierig zijn ze dus ook
Wat een gezeik van dat volk dat zich voordoet als “ vrijbuiters “ ! L*l niet zo stroef wanneer de grootste vrijheid bestaat uit in een rijtje staan met andere OAP’s. Ik zou zeggen: Get a f*k*ng life! Oh wacht, foutje in mijn hoofd : Your life is already over !
Allemaal klachten die je kunt voorkomen door een camping uit te zoeken die bij je wensen past.
Mij hoor je niet klagen hoor.
Maar ik heb dan ook geen camper.
Zou er een correlatie zijn? Als je een oude zeurpiet bent dat je dan ook een camper wilt?
Te veel geld, teveel tijd en menen dat zij Nederland na de oorlog weer groot hebben gemaakt en dus overal recht op hebben. Ouwe mensen zeuren overal over want ze hebben teveel tijd om overal op te letten en er wat van te vinden. Generatie dingetje dus. Laat ze lekker in het voor- en naseizoen op pad gaan, en in de zomer lekker onder de airco laten zitten want dan is het toch veel te warm voor ze.
Is duidelijk op de foto te zien… Veel jongeren hebben tegenwoordig een camper(tje).
De Kamper die ik ken klaagt ook nog wel eens over staplekken
En dat ze teveel belasting betalen ook toch?
Of je komt lekker bij mij in de buurt vakantie vieren. Camper mee het bos in en klaar ben je;
-Geen slechte voorzieningen, die zijn er niet
-Geen gedoe met buren, die zijn er niet
-In het bos hoef je niet te reserveren.
Succes ermee
Canada of Groningen:)
Canada, in Groningen is er weinig bos…
Maar in Groningen valt er wel veel te be(le)ven…
Zelfde klachten die ook mensen met een caravan hebben.
Het idee van een Camper is natuurlijk wel dat je je gemakkelijk verplaatst op de bonnefooi.
Maar dat is ons overvolle landje in het vakantie seizoen vrijwel onmogelijk. Dus ga naar een land waar je ook in de natuur mag overnachten.