Kudo’s dat de eigenaar zijn wagen gebruikte, pittig dat ook aan deze lol een eind moest komen.
Ok, het was even tieren en razen maar eenmaal voorbij de eerste verontwaardiging blijkt dit vooral een treurig ongeluk. The Enzo died in action. Deze door Edo Competition getunede FXX-alike reed met Zahir Rana (eigenaar ZR Auto) achter het stuur ZR Auto mee in de Targa Newfoundland rally. Een ruim 2.000 km lang rally/racefestijn. Op een gegeven moment beet de auto toch wat onverwacht hard terug. In een dergelijk fel afgestelde Ferrari Enzo moet je er dan héél snel bij zijn om niet het naastgelegen meer in te rijden.
Vóór zijn sollicitatie naar Yellow Submarine had deze Ferrari Enzo Edo Competition 800 pk en 780 Nm (0-100 km/u in 3,2 seconden). Volgens de laatste update was het vermogen zelfs tot 840 pk opgetrokken.
Geen willekeurige plons in een meertje, lullige aanvaring met een stoeprand of kinderachtige streetrace dus. Deze Enzo kwam aan zijn einde terwijl hij deed wat iedere supercar zou moeten doen: legaal hard rijden. En hij kwam niet zomaar in het water terecht, maar in de Atlantische Oceaan. Een voorzichtige voorspelling dat Zahir Rana zijn Enzo weer gewoon opnieuw op gaat bouwen lijkt bovendien wel op zijn plaats. (bron: jalopnik.com)
Vroeger :(
“tunert molt Ferrari”
What else is new… ?
@Esprit_de_Flandre: en het is niet eens een tuner ;) ZR Auto is een handelaar en geen tuner.
@robbie: Aha. Titel is ondertussen ook al daarnaar aangepast zie ik…
@Esprit_de_Flandre: 1x raden wie dat gedaan heeft ;)
@robbie: Knutselsmurf?
elke Canadees rijdt in een supercar ..
kindertjes in Aston Martins en volwassenen in dit soort meuk ..
en bij een elk partijtje ijshockey steken ze ritueel een BMW M5 in de fik ..
http://www.youtube.com/watch?v=ZjZ8Kpt1hSk
wegens de mooie yellow supmarine opmerking :P
Tunert is zonder t. Spelfouten zijn niet grappig, ze komen alleen dom over.
@driftkicker: tunerd dan, of spraak nerd?
@norge: Tunerd is al net zo fout als Tunert, da’s net zoiets als bakkerd of bakkert, maar volgens mij is het toch gewoon bakker en tuner, heeft niks met spraaknerd te maken maar alles met goed of “voudt”
@driftkicker: en drifkicker is ook zonder t…
@integralechubasco: +1! :D
@driftkicker:
Je snapt het niet echt, hè?
@driftkicker: Jij snapt hem ook echt niet. Tunert is inderdaad geen officieel woord nee. So what? Dondermedelding is ook geen woord toch? Het wordt in Friesland toch gebruikt voor wat wij een helicopter noemen. Zo wordt ’tunert’ ook gebruikt. Lekker puh.
@240sx: Dondermedelding? Zelfs Google kent dat woord niet ;)
http://www.google.nl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Dondermedelding
@240sx: daarom staat er ook altijd ondertiteling onder als er een fries aan het woord is :P
… en is het ook autoblog.nl en geen autoblog.fl
@240sx: donderdeldoekje :D
@driftkicker -.-‘
tja zonde.
Dit exemplaar zal in ieder geval niet meer in de fik vliegen.
@robbie: wacht maar Tot ze hem gaan drogen met een haardroger :oops:
Jammer. Echt een fantastisch mooie auto!
Geef maar die Enzo vleugels.
Zahir Rana staat triest toe te kijken hoe zijn Enzo op het droge wordt getakeld:
@robbie: Even snel geshopt? Toch?
En who the f’ is Zahir Rana???
@Esprit_de_Flandre: Zahir Rana = eigenaar van ZR Auto = eigenaar van deze auto = bestuurder tijdens de crash
Is geen shop volgens mij. Kan me namelijk best voorstellen dat Zahir in zijn gebruikelijk overall rijdt tijdens een rally.
@robbie:
tabaks-reclame +1 ..
Om ma Flodder maar ff te quoten:
“Zet ‘m maar in de zon, dan ken-ie drogen”
@jack_abarth:
Joh, Zahir, denk maar zo. Carbon roest niet, dus dat komt wel goed :) :)
Blub blub is ho?
Hier is er nog een filpmje van.
http://www.youtube.com/watch?v=qaMkT1Dk6xQ&feature=player_embedded
Via autogespot.com
@Burdy: bedankt voor het posten! :D