
Iemand is vanochtend z’n tabletje vergeten.
Drie geparkeerde VW Golf Plusjes in politietenue zijn vanavond beschoten bij een politiebureau in Breda. Gelukkig raakte niemand gewond bij de rare daad, de auto’s zijn uiteraard wel beschadigd. Heel lang hoefde de popo niet te zoeken, want de verdachte stond vanmiddag nog bij een ander politiebureau te Breda op de stoep.
Wat de inmiddels aangehouden 26-jarige man uit Etten-Leur/Sletten-Geur/Etten-Sleur precies dwarszat weten we niet, de politie wil helaas niet zeggen of hij zich eerder vandaag (verbaal) agressief gedroeg. De forensische recherche doet momenteel onderzoek naar het incident.
Zo blijkt maar weer dat de ruiten van politiebusjes en Brabanders niet heel lekker samengaan.
Update 17-03 [Smoke] – Inmiddels is duidelijk waarom de schietmeneer deed wat hij deed. Zijn vriendin was eerder op de dag aangehouden voor winkeldiefstal en hij eiste dat ze vrijgelaten werd. De kogelregen was, zeg maar, een aansporing voor de politie.
Foto via twitter
Wat een sukkel
-edit: thanks! Is aangepast-
Verder goed dat ze hem hebben, het kon slechter aflopen als ze er inzayen
Hekel aan Politie of aan VAG?
@norge: allebei denk ik
@norge: Iemand kreeg verschijnselen van extreme agressie jegens VAG nadat hij al voor de 24e keer naar de DSG-Dokter moest…
Beter een paar geparkeerde auto’s, dan de flikken erin…
Haha Sletten-Geur :’)
Maar een beetje vreemde actie is het wel, zal wel een paar bonnen hebben gehad, dat is de schuld van de politie uiteraard..
Mooi man!
Hij dacht zeker dat het nu wel kon, ze staken toch? ;-)
@donvincenzo: kan best toch, bij kleine lichte overtredingen delen ze geen bekeuringen uit..
Ik stond erbij en keek er naar.
Karakakaa!
Mijn tabletje ligt keurig aan de oplader. Hoezo?
Wat heb je toch rare mensen.
tja etten leur. Grootste drugs dorp ter wereld
@1audi1: nee, dat ligt er naast, st. Willebrord…
@draadloos: Daar wil je nog niet dood gevonden worden.
@draadloos: En al wat daar uit komt gaat door de neuzen van etten sleurders
@1audi1: valt best mee in E-L hoor.. Theike daarentegen is drama
Doe je dat thuis ook? Mafkees!
@philipf:
Nee, daar staan geen Volkswagens..
Gekke shit daar in Braboland. Er gebeurt daar zoveel raars, het is dat ze dezelfde taal spreken, maar anders zou ik niet zeggen dat het ook Nederland is.
@gop1: Tja brabanders zijn nou eenmaal gemiddeld wat slimmer en gezelliger dan in de rest van nederland. ik identificeer me ook liever met de bourgondische belgen dan met de Norse noord hollanders, zuid holland waar niemand hollands en de rest van nederland dat gereformeerd is.
@1audi1: Jeetje wat een hoop Brabo’s op deze Rotterdamse website.
@1audi1: Amen.
Altijd fijn als je hometown weer in het nieuws komt. Krijg je zo’n trots gevoel van.
Hij was ’t vast niet eens met die onoogelijke bejaarden bakken waar de politie zich in verplaatst.
Etter-sleur?
@bmwalpina: Ja politie gaat nu met die Etter Sleuren…
Ze kunnen hem in elk geval veroordelen voor verboden wapenbezit.
“Vriendin aangehouden voor winkeldiefstal, politie aansporen om haar vrij te laten” Ik hoor het al de schade word betaald door de belasting betaler.