
Waar houdt de groengezinde petrolhead zich mee bezig?
Tesla nieuwtjes, updates over de bijtelling en technische artikelen. Dat zijn zaken die konden rekenen op veel aandacht bij onze buurman. Net zoals in 2011 geven de muesli-boys een overzicht van de 10 best gelezen berichten van het jaar. Op welke artikelen werd het meeste geklikt?
- Video: Tesla Model S sprint sneller dan een BMW M5
- Top 10: De duurste viercilinders
- Deze auto’s behouden 14% bijtelling na 1 juli
- Tesla Model S prijs en optielijst is bekend
- Cella Energy biedt goedkope en veilige waterstof
- Nieuwe motortechniek: de radiale bi-rotatie motor
- Top 10: Deze elektrische auto’s werden het meest verkocht
- De 10 meest verkochte 14% bijtellers: Peugeot & Renault scoren goed
- 24 Uur van Le Mans – livestream
- Rotatiemotor van Doyle is zuinig en compact
PS: net zoals wij hebben ze een lijstje met de vetste conceptcars van 2012 gemaakt, maar dan elektrisch. Verzin zelf eens iets!
Model S sneller dan M5. Fail.
@kapiteinaudi: sprint sneller.
@kapiteinaudi: Dan ben ik toch liever wat langzamer, terwijl ik een jankende V8 hoor, dan dat ik in slaap val tijdens het accellereren.
Groengezinde petrolhead. Bestaat dat?
@rubenpriest: blijkbaar wel…
@rubenpriest: Nee. Net als dat groen7 niet bestaat en daarvan ook nooit berichten op petrolhead-minded autoblog staan.
In een perfecte wereld..
@rubenpriest: “Groengezinde petrolhead” = “Mueslihead”
@rubenpriest:
Eigenlijk moet het Electrohead zijn, alleen geen hond die dat met auto’s associeerd in 2012….
In 2032 zou dat best eens een ingeburgerde term kunnen zijn.
Aan deze artikels te zien is het niet groen-zeven maar groen-zever.
Wat is groen7?
@pjp911: een neven site van autoblog, geschreven door hippie redacteuren die te veel wiet ophebben en niet beseffen dat ze eigenlijk van dikke benzine/diesel gestookte olie houden, maar toch enigzins positief proberen te schrijven over elektirsche
speelgoedauto’s en niet eens het lef / kennis hebben om te reageren op je reactie als je een normale vraag hebt over zo’n elektrische barrelbegrijp me niet verkeerd, ik heb niks tegen elektrische auto’s hoor. ik vind de tesla model S een geweldige wagen en vind de fisker karma een sublieme wagen. ik zou er zelf geen kopen, omdat die auto’s niet in mijn kopers-klasse vallen. die elektrische wagens verkeren zich momenteel ‘in de eerste stappen van de duizend mijl’ om het maar zo te zeggen. die dingen worden natuurlijk wel de toekomst, maar niet de nabije toekomst. ik heb eerlijk gezegd niets met elektrisch of semi elektrische auto’s, maar als het er 1tje moet zijn, dan de karma (of de model S ).
*olie-> auto’s
@bigcar: Ahzo, dat wist ik niet… *sarcasme*
Een echte petrolhead kijkt toch ook naar de 24h van le mans?? Dat er nou hybrides mee rijden interesseert mee niet, maar de Porsches, Corvettes en ferraris wel.
lol, heb die site nooit bekeken, kan me nix schelen of een auto schoon is of nieet, het liefst zie ik dikke rookpluimen uit diesels komen bijvoorbeeld, f*ck het millieu :)
@spykerboy: laat me raden, jij bent een zolder kamer held van amper 14 / 15 jaar oud? juist..
@bigcar:
En hij droomt vast van een “klassieke” 190D….
@bigcar: Daarnaast is het aanbod in elektrische scooters ook vrij minimaal.
@bigcar: helaas man, 19 jaar met meerdere auto’s waaronder geen enkele meer dan 10km/l komt fuck het millieu (en me portomonee)
@spykerboy: ow en nee allemaal benzine, dat diesel pluim was een voorbeeld van lekkere vervuiling als een middelvinger naar green peace etc
@spykerboy: kijk jij bent het voorbeeld van iemand die domweg gewoon geen hersens hebt. Dom genoeg om iig niet in te kunnen zien dat je gedrag onjuist is…
als je elke keer met de teller in de toerenbegrenzer bij het stoplicht als eerste weg wilt komen, dan moet je niet verwachten dat je veel km maakt op 1 tank.
@ dennisr is gelukkig wel slim één van de slimmere mensen hier. ;)
@spykerboy: kijk jij bent het voorbeeld van iemand die domweg gewoon geen hersens hebt. Dom genoeg om iig niet in te kunnen zien dat je gedrag onjuist is…
als je elke keer met de teller in de toerenbegrenzer bij het stoplicht als eerste weg wilt komen, dan moet je niet verwachten dat je veel km maakt op 1 tank.
@ dennisr is gelukkig wel slim één van de slimmere mensen hier. ;)
*@dennisr
*laatste regel moet die eerste ‘slim’ weg..
@spykerboy: Zoveel respect voor jou.. echt.. ongekend..
@spykerboy: haha inderdaad.
En bijna geen 1 artikel van Groen7 heeft een reactie. Ik denk dat ze die website beter stoppen.
@fkbmw: onzin. soms staan er wel eens reacties bij (*uche* ik *uche* ) maar het probleem is:
1-) je krijgt meestal geen reactie van de redactie als je een vraag in de comments aan hun stelt.
2-) de redactie van groen7 spoort niet, hun journalistiek is echt van baggerkwaliteit
vb= http://www.groen7.nl/nuon-schrapt-abonnementskosten-voor-opladen-elektrische-auto/
er staat dat vaste verbruikskosten verdwijnen, maar de journalist is niet helemaal 100 genoeg om in te zien dat die kosten elders worden doorberekend. ofwel: gewoon knip plak werk, tsja kind kan de was doen..
8 van de 10 gaan over sparen en milieu….En hoe gaat het Groen 7, al bezoekers? Lijkt me dat er iets fout gaat daar.
-edit: nutteloze bijdrage-
Vrijwel allemaal artikelen die doorgelinkt zijn via het immens populère websaitje autoblog.nl. Nou gij weer…