• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dieven hebben het gemunt op de Mercedes A-klasse en CLA

Auteur: RubenPriest, gepost 17 januari 2022 om 09:03 – 20 Reacties

Dieven hebben het gemunt op de Mercedes A-klasse en CLA

Toch even spannende tijden als je bezitter bent van een Mercedes A-klasse of CLA, want diefstal ligt op de loer.

Al jaren zijn dieven allang niet meer geïnteresseerd in een complete auto. Tenzij het een Audi RS6 is. De diefstal van een voertuig is veel gedoe met een groter risico. Op bestelling onderdelen pikken van een auto heeft het overgenomen van een complete diefstal. Maar ook dit is niet zonder risico. Recent kwam een boef te overlijden nadat een Toyota Prius op hem viel, terwijl hij bezig was de katalysator te pikken.

Mercedes A-klasse en CLA diefstal

Voor dit nieuws schakelen we over naar het Diemen van Lange Frans (niet alleen Zuid) en Amsterdam Duivendrecht. De politie waarschuwt op Facebook in het gebied voor een opvallende toename als het gaat om de diefstal van onderdelen in het geval van een Mercedes A-klasse en CLA. Dieven hebben het gemunt op het stuur van de Mercedes-modellen. Bij meerdere exemplaren en op meerdere nachten vorige week zijn er sturen ontvreemd. De politie denkt dat herhaling mogelijk is en waarschuwt hiervoor. Het vermoeden bestaat dat de daders nog actief zijn.

Bij dit soort diefstallen werken de boeven op bestelling. In de nacht slaan ze toe bij meerdere auto’s met vaak hetzelfde doel. Soms is dat het stuurwiel, soms het infotainmentsysteem en in extreme gevallen trekken ze het hele interieur er vakkundig uit. De eigenaar is altijd de gebeten hond, die de volgende ochtend stomverbaasd bij zijn of haar auto staat. De schade loopt gauw in de duizenden euro’s. Het zure is dat een dief soms na een paar weken terugkeert om bij de dan inmiddels gerepareerde auto opnieuw toe te slaan.

In het geval van de diefstallen in Diemen en Duivendrecht sloegen de dieven toe in de nacht van vorige week zondag op maandag en dan donderdag op vrijdag. Wie iets gezien of gehoord heeft wordt gevraagd contact op te nemen met de politie.

Ook interessant!

  • Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
    Video: nieuwe Mercedes S-klasse doet de elandtest
  • Extreme luxe op de achterbank van de Mercedes S-klasse
    Extreme luxe op de achterbank van de Mercedes S-klasse
  • Mercedes-Benz C-klasse (2021) rijtest
    Mercedes-Benz C-klasse (2021) rijtest
  • Video: automobilist in Mercedes E-klasse doet vervelend
    Video: automobilist in Mercedes E-klasse doet vervelend

Nieuwste artikelen

  • Gespot – De 992 GT3 R rennsport wordt uitgelaten in Maastricht
  • Overheid weigert pro-EV-onderzoek te publiceren
  • 782 pk en de BESTE! Bentley Flying Spur Mulliner #test
  • Een van de dikste SUV’s van dit moment wordt binnenkort goedkoper!
FacebookTweetPinLinkedIn

a-klasse, cla, diefstal, interieur, Mercedes, politie

Vorig bericht: « Porsche Cayenne Platinum Edition: voor de grijze muis met geld
Volgend bericht: Kopen er nog mensen een nieuwe Alpine? »

Lees Interacties

Reacties

  1. e36thuglife zegt

    17 januari 2022 om 09:36

    Ja misschien willen de gangsters die AMG stuurtje wel in een echte Benz met RWD stoppen. Want echt sturen gaat je toch niet lukken in zo een neppe FWD fokboi “Merrie”.

    Login om te reageren
    • sleurhut zegt

      17 januari 2022 om 11:55

      @e36thuglife: je hebt er vast al veel mee gereden zie ik. Een A rijdt veel en veel beter dan de nieuwe (FWD, dus volgens jou ook een neppe BMW) 1 Serie.

      Login om te reageren
      • e36thuglife zegt

        17 januari 2022 om 12:53

        Ja vriend BMW F40 is ook nep. F20 is de laatste 1 serie die wel echt Bimma is.
        Verschil is dat A klasse altijd al nep was en 1 serie is pas nep geworden toen Bimma niet anders kon omdat alle wannabe’s goedkopere A klasse en A3 gingen kopen. Maar nep is nep.

        Login om te reageren
        • Richmond zegt

          17 januari 2022 om 13:13

          @e36thuglife: jouw taalgebruik is ook niet bepaald echt

          Login om te reageren
        • 3246cm252kw zegt

          17 januari 2022 om 14:11

          @e36thuglife: klopt! Me moeder wilde graag een 1 serie ipv haar 3 dus heb echt gezegd koop een van de laatste F20 en dat heeft ze gelukkig gedaan. Geen 6 cilinder helaas maar heeft ze ook echt niet nodig maar ze heeft gelukkig wel de 4 pitter genomen :-)

          Login om te reageren
        • bmwe46m3balling zegt

          17 januari 2022 om 17:01

          @e36thuglife: hahahahahahaha ik ga stuk

          Login om te reageren
  2. quincy zegt

    17 januari 2022 om 09:47

    In dit geval hoop ik maar altijd dat het interieur van mijn auto niet premium genoeg is om deze moeite voor te doen. Bij mijn vorige auto was ik daar wel zeker van. Bij mijn huidige tot zover ook nog geen verhalen hierover. Blijkbaar niet premium genoeg, wat nu dan dus een pluspunt is ;-)

    Login om te reageren
  3. RutgerK zegt

    17 januari 2022 om 09:53

    De A klasse is natuurlijk ook wel de nieuwe Golf GTI onder jongeren. Een AMG pakketje bij elkaar sprokkelen is noodzakelijk om de 3 cilinder of instapdiesel enige allure te geven.

    Login om te reageren
    • karhengst zegt

      17 januari 2022 om 10:58

      In tegenstelling tot de concurrentie heeft MB zich met dit model tenminste nooit verlaagd tot het punt dat ze de Smart motoren in de A-Klasse hebben gestopt. Maar verder spot-on. Leuk karretje maar het jeugdig maken van het merk heeft wel zo z’n keerzijde.

      Login om te reageren
  4. ukbob zegt

    17 januari 2022 om 10:11

    Heb zo eentje (van de vorige generatie) een tijdje gereden. Mijn God wat een hok, zou in die tijd bijna blij zijn geweest als ze het ding zouden stelen, helemaal of stukjes van het interieur. Dat was namelijk echt om te janken, keihard playmobil plastic, belabberde bediening, kitscherige lampjes en chroom… bleh.

    Lijkt me dat die boefjes echter nu de wat modernere A’s en CLA’s leeg jatten..? Die hebben inderdaad van die kekke stuurtjes, die andere boefjes natuurlijk graag ‘voor weinig’ in hun eigen bak willen schroeven.

    Login om te reageren
    • kniesoor zegt

      17 januari 2022 om 11:13

      Met je eens. Tijdens een van de beurten aan m’n oto eens een eerste generatie A160 meegehad als leenauto. Wat een teleurstelling vond ik dat. Niet eens zozeer vanwege de materialen in het interieur, maar de (te) kleine zijruiten, die het zicht beperken, en de to-taal futloze motor waren afknappers van jewelste. Dus die staat op de ‘no go’-lijst. Met stip.

      Login om te reageren
  5. osmo zegt

    17 januari 2022 om 10:11

    Mercedes willen maar niet kunnen betalen. Dan moet je wel op marktplaats kijken om je instap A-klasse wat meer priemiejum te maken.
    Want ze zouden je maar eens in een Ford Fiesta of Renault Clio moeten zien staan bij de McDrive.

    Login om te reageren
    • Wolflow zegt

      17 januari 2022 om 11:45

      @osmo: door een ander stuurtje verandert a-klasse helaas niet in een S65

      Login om te reageren
  6. kniesoor zegt

    17 januari 2022 om 10:30

    Da’s een vervelend probleem als je je MB niet binnen kan zetten. Dan desnoods maar zo’n stalen ding kopen, dat je om je stuurwiel kan doen (Disklok / Xlock o.i.d.), zodat de steeldieven niet bij de centrale moer van het stuur kunnen komen.

    Login om te reageren
  7. flatsix010 zegt

    17 januari 2022 om 11:29

    Een collega kreeg (ongewild) een A-klasse uit de leasepool. Hierin is 7x! ingebroken en het interieur eruit gesloopt. Toen een kettingslot om het stuur en deur waardoor de inbreker boos werd, probeerde nog meer te slopen, bloed achterliet en obv DNA gepakt kon worden! De ‘merrie’ is inmiddels ingewisseld aangezien je er niet vanuit kon gaan dat er een stuur aanwezig was.

    Login om te reageren
    • e36thuglife zegt

      17 januari 2022 om 11:50

      Had je collega ze Merc alarm? Ik zou nooit een waggi kopen met AMG/M/S pakketje zonder alarm want strippers zitten niet alleen op OnlyFans.

      Login om te reageren
      • flatsix010 zegt

        17 januari 2022 om 15:42

        @e36thuglife: Jazeker wel, dat doet de meest ervaren crimineel echter niet zo veel meer.

        Login om te reageren
        • e36thuglife zegt

          17 januari 2022 om 18:47

          Ja klopt maar een gewone drerrie die loopt verder naar eentje zonder alarm.

          Login om te reageren
  8. goodvibrations zegt

    17 januari 2022 om 19:35

    Tijd voor een paar “lokauto’s” dus…
    Schade is enorm voor enkel een stuur… En daarnaast ook voor Mercedes een nadeel. Was voor mij serieus een reden om audi en Mercedes niet te kiezen en voor Lexus te gaan..
    Naast de betere kwaliteit en betrouwbaarheid..

    Login om te reageren
  9. camber24 zegt

    17 januari 2022 om 21:24

    Wat een heerlijk zure comments hierboven weer.

    Anyway; gaat dit om de oudere A, of om de laatste generatie, @rubenpriest ?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North