
Zie jij de verschillen met de reguliere AMG GT?
Oké, we helpen een handje. De voor- en achterbumper zijn licht gewijzigd, de sideskirts zijn anders, maar het opmerkelijkst is uiteraard de gefixeerde achterspoiler op zijn derrière. Binnenin vind je nog een Edition 1-embleem op het stuur, evenals rode accenten. Het vermogen van de 4,0-liter biturbo-V8 is niet gewijzigd, dat ligt op 462 pk/510 pk.
Lees hier alles over de Mercedes AMG GT.
Uw fotograaf van dienst legde Mercedes’ concurrent voor de JaguPorsche F911 Roadsterbrio op de gevoelige plaat vast. BEELD!





Serieus sexy auto! Die spoiler maakt hem echt wel mooier.
Jup, ik heb goed opgelet tijdens het filmpje. Hele artikel op de frontpage trouwens..
Ai, wat jammer, hebben ze niet de spoiler-loze meegenomen? Die spoiler whats-in-a-name verpest het wat mij betreft een beetje
Ik ben nog geen fan van de AMG GT, hij is te gestroomlijnd en te modern vind ik. Ik heb liever de brute voorkant van de SLS AMG, en dan met die vleugeldeuren… dat is perfect
@autospottertluuk8: Voor mij werkt hetzelfde effect precies andersom. Sinds ik de GT gezien heb vind ik opeens de SLS er verouderd uit zien.
Mooi detail dat AMG logo in de koplamp!
Zijn die rood tegenwoordig @gieltj:?
@gieltj: Skoda heeft dat al heel lang zo.
Verschil of niet, maar wát een auto!
Hm, 911, F-type of dit? Het wordt wel moeilijker. Ik denk dat de 911 afvalt.
Mooi man