• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit is de Nissan 370Z

Auteur: Wouter, gepost 29 oktober 2008 om 12:28 – 82 Reacties

Nissan 370Z
De lang verwachte opvolger van de 350Z is nu eindelijk in normale foto’s te bewonderen. De Cayman, TT en Z4 (opvolger) kunnen hun borst nat maken.

De auto deelt veel met concerngenoot Infiniti G37. Zo gebruiken ze dezelfde 3.7 liter V6 motor, die in de Infiniti 320 pk levert. Voor de 370Z zal de V6 iets niet gekieteld worden en dus dezelfde 320 pk (330 US pk’s) en 360 nm leveren. Ten opzichte van de 350Z lijkt de 370Z kleiner te worden. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. In november zal Nissan de 370Z op de Los Angeles Auto Show officieel onthullen.

Ook interessant!

  • Video: vlam uit de pijp niet altijd zonder gevolgen
    Video: vlam uit de pijp niet altijd zonder gevolgen
  • Nissan doet toekomstplannen uit de doeken
    Nissan doet toekomstplannen uit de doeken
  • Video: Nissan GT-R rijdt pionnen omver
  • Gelekte Nissan 400Z oogt best lekker

Nieuwste artikelen

  • Video: De slechtste vrachtwagenchauffeur
  • Dit verandert er aan jouw Tesla na de grote Kerstmis-update
  • Mercedes geeft eerste beelden van vernieuwde S-Klasse prijs
  • Gespot – V10-legendes ontmoeten elkaar in Nederland!
FacebookTweetPinLinkedIn

350z, 370z, Nissan

Vorig bericht: « DKR Tuning Audi RS6: 660 pk
Volgend bericht: Gespot: Nog eens klassiekers. Of… Oldtimers? »

Lees Interacties

Reacties

  1. michel zegt

    29 oktober 2008 om 12:32

    Ziet er wel leuk uit :)

    Login om te reageren
  2. STJ zegt

    29 oktober 2008 om 12:32

    Er is niks aangepast aan de 3.7 V6 want in de US en Japan levert hij gewoon 330PK. Alleen in de EU is het 320PK.

    Login om te reageren
  3. Stephan zegt

    29 oktober 2008 om 12:33

    Erg mooi en zal zeker heel goed rijden, alleen die koplamp/spatbord aan de voorkant vind ik wat minder fraai. Wouter schrijft normale foto’s, maar dit zijn nog renderings of wordt dit de definitieve versie?

    Login om te reageren
  4. Nic zegt

    29 oktober 2008 om 12:33

    Nou ja, ‘normale’ foto’s. Ik vind hem eerlijk gezegd niet zo heel fantastisch. Doe mij de 350Z maar. :P

    Login om te reageren
  5. RS zegt

    29 oktober 2008 om 12:34

    Hij is in ieder geval een stuk knapper dan zijn concurrenten, ookal is dat niet zo heel moeilijk. Hopelijk kun je er ook een interieur van Infiniti in krijgen.

    Login om te reageren
  6. RenesisHP zegt

    29 oktober 2008 om 12:38

    Die daklijn en kont doen mij nog het meeste aan een schijtende hond denken.

    Login om te reageren
  7. cheetacars zegt

    29 oktober 2008 om 12:38

    Niet echt mooi, de 350 was een stuk mooier. Ik zou nu eerder gaan voor een Z4 of TT

    Login om te reageren
  8. èrcé zegt

    29 oktober 2008 om 12:40

    van de zijkant lijkt de lijn vooral achter een beetje op een wiesmann. nu ja, we zullen zien. nu maar hopen dat ze wat betere materialen gebruiken voor de binnenkant

    Login om te reageren
  9. Mikeee zegt

    29 oktober 2008 om 12:40

    we vallen in de herhaling :P na 1 keer is het ook wel duidelijk
    on topic: vind hem niet echt geslaagt maar de concurentie is ook lelijk. Dus mischien kan het nog wat worden.

    Login om te reageren
  10. Mikeee zegt

    29 oktober 2008 om 12:42

    edit: me zelf
    de wielbasis is nu dus 30 cm korter :P

    Login om te reageren
  11. Onehp zegt

    29 oktober 2008 om 12:43

    @wouter:
    “Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. ”

    Ja, ja. Ben je’t zeker?

    Login om te reageren
  12. Timmah zegt

    29 oktober 2008 om 12:43

    @ RS,

    Kijkende naar het navigatiescherm en dergelijke , lijkt het me hetzelfde als bij de infiniti 37 , op die extra klokjes na.

    Login om te reageren
  13. miniSPetrol-inefficient zegt

    29 oktober 2008 om 12:45

    uhmmmm lelijk

    Login om te reageren
  14. Autofans.be zegt

    29 oktober 2008 om 12:47

    Ben benieuwd wanneer hij zich op Europese markten zal wagen.

    Login om te reageren
  15. Waxweazel zegt

    29 oktober 2008 om 12:47

    En niemand die merkt dat de achterlichten practisch dezelfde zijn als die van de nieuwe Renault Megane ? :p

    (nu wacht ik vol spanning af wie de eerst zal zijn die reageert in de zin van : Ja die achterlichten zijn van Renault, dus die 370Z MOET onbetrouwbaar zijn ..) :D

    Login om te reageren
  16. Volvo_440_turbo zegt

    29 oktober 2008 om 12:50

    Bekijk die auto als kunst, hoe langer er je naar kijkt hoe mooier ie wordt… had ik indertijd met de mercedes c-klasse coupe ook. In het begin vond ik die zoooo lelijk. Nu vind ik dit een van de mooiste coupés…

    Login om te reageren
  17. ColinZ3 zegt

    29 oktober 2008 om 12:51

    ik vind de 350Z coupe een hele mooie auto, maar de cabrio absoluut niet.. hoe moet ik de cabrio versie van de 370Z dan wel niet vinden als ik de coupe nog niet eens mooi vind :?

    Login om te reageren
  18. RS zegt

    29 oktober 2008 om 12:53

    @ Timmah
    Dat viel mij inderdaad ook op. Maar het geheel oogt nog wel net zo plastiekerig uit als bij de 350.

    Ik ben benieuwd of het geluid nog mooier is dan van de 350 (kan dat?) anders is het net dezelfde auto in een ander jasje.

    Login om te reageren
  19. Maximus-GTR zegt

    29 oktober 2008 om 12:58

    Nissan kan het de concurrenten alleen moeilijk maken als ze ook daadwerkelijk het interieur een upgrade geven en een automaat aanbieden.

    Login om te reageren
  20. thijs zegt

    29 oktober 2008 om 12:58

    Ik vindt het een mooie auto, niet zo verrassend als de 350, maar dat kan ook niet, want die was toen nieuw, dit is een vervolg.

    Login om te reageren
  21. Venom zegt

    29 oktober 2008 om 13:01

    vind de daklijn (in ieder geval de lijn van de ruiten boven en onder) en de lichten echt ho-pe-loos. Qua geluid zal ie wel t zelfde zijn, omdat het hetzelfde blok blijft. Vind zelf de 350Z net wat mooier……

    Login om te reageren
  22. Marc van der Haak zegt

    29 oktober 2008 om 13:04

    Foto’s ? Zijn dit geen renders van het exterieur?

    Login om te reageren
  23. OverSoft zegt

    29 oktober 2008 om 13:06

    Lijkt wel alsof ze aan het ver-TVR-en zijn (3x woordwaarde). De 350Z was veel mooier (was ook niet de mooiste wagen die rond reed, maar mooier als deze iig).
    Ik vind em schuin van voor wel iets van een TVR weg hebben (wat ik afschuwelijk lelijk pisbakken vind). Het interieur is wel beter als de 350Z, maar dat was niet zo heel moeilijk.

    Nee, sorry, dit is niets.

    Login om te reageren
  24. Marc van der Haak zegt

    29 oktober 2008 om 13:06

    @ Onehp: nee… er gaat zelfs 30cm vanaf.. Dan krijgt ie de draaicirkel van een steekwagen :lol:

    Login om te reageren
  25. Vespuci zegt

    29 oktober 2008 om 13:08

    Na de discussie over het al dan niet sneller zijn op de Nordschleife met de GT-R heeft Nissan het definitief op PORSCHE gemund.

    Die achterlichten “breed trekken” waardoor de 370Z heupen krijgt is echt too much! De daklijn doet sterk aan een mislukte imitatie van een 911 denken.

    Dit bewijst wederom de kansloze imitatiedrang van de Aziaten/Chinezen. Best jammer als je bedenkt dat de 350Z een goed begin was.

    Hopelijk is het geluid van de 3,7 liter V6 wel hetzelfde geblezen en hebben ze er geen mp3-speler ingehangen die een Porsche-boxermotor nabaatst…..

    Login om te reageren
  26. Apache zegt

    29 oktober 2008 om 13:10

    De vorige was DA shizzle, vooral in goudkleur langs de Zuid Afrikaanse riviera

    Deze is gewoon Kitsch… net zoals de TT altijd al geweest is… de dood van een icoon als je het mij vraagt… zalfde is gebeurd met de Murano… Nissan wordt plots erg saai…

    Login om te reageren
  27. Tomalabomba zegt

    29 oktober 2008 om 13:10

    maar de wielbasis word wel kleiner:P

    Login om te reageren
  28. Erwin zegt

    29 oktober 2008 om 13:12

    En toch blijft de 300 ZX mooier, de 350 ging nog wel, maar dit, Bah, bah en nog eens bah. Maaaaaarrrrrrrrr ik wacht wel tot ik hem in real life zie voordat ik mijn definitieve oordeel vel.

    Login om te reageren
  29. Erwin zegt

    29 oktober 2008 om 13:17

    Deze dus :)

    Login om te reageren
  30. kowalsk zegt

    29 oktober 2008 om 13:20

    Stoere raampartij, verder niet veel soeps.

    Login om te reageren
  31. Oxymoron zegt

    29 oktober 2008 om 13:23

    Iemand enig idee waar dat inzetstuk in de bestuurdersstoel voor dient? Airbag voor de edele delen?

    Login om te reageren
  32. r2rule zegt

    29 oktober 2008 om 13:26

    Hij heeft de daklijn van de GT-R..

    Login om te reageren
  33. Stephan Tast zegt

    29 oktober 2008 om 13:26

    @Maximus-GTR: het interieur doet minder hard plastiek aan dan het oude model (ik vind het er op het plaatje zeer fraai uitzien!) en een 7-traps automaat met schakelflippers wordt ook een optie.

    Login om te reageren
  34. Arnoud zegt

    29 oktober 2008 om 13:32

    En weer een auto die in de basis vorm op HET icoon allertijden lijkt. De Porsche 911. Doet me denken aan een uitspraak van Will Smith in Bad Boys I:

    “Everybody wants to be like Mike”

    In dit geval dus: Every car wants to be like a Porsche 911.

    En geef ze eens ongelijk.

    Login om te reageren
  35. Apache zegt

    29 oktober 2008 om 13:41

    gaat hier niet boven:

    Login om te reageren
  36. STJ zegt

    29 oktober 2008 om 13:44

    @Vespuci

    het geld voor jou en ieder ander die de dak lijn op een 911 vind lijken. Kijk maar eest naar de 240Z uit de jaren 70 en dan praat verder.

    Het iriteert me gewoon dat er hier zo veel van die domme duitse fanboys rond hangen die geen bal weten van iets.

    Login om te reageren
  37. Apache zegt

    29 oktober 2008 om 13:48

    gelukkig is er deze nog:

    maar vanaf 2010 gaan de Japanners ook deze verkloten :( 2003-2008 was de beste periode voor Japanse coupés als je het mij vraagt :(

    Login om te reageren
  38. The Honda Spirit zegt

    29 oktober 2008 om 13:55

    doe mij maar gewoon een NSX of een ouwe prelude

    Login om te reageren
  39. Nick_BE zegt

    29 oktober 2008 om 13:55

    Kleinere auto, dikkere motor, mooi zo.

    Nu maar hopen dat hij even geweldig klinkt als de 350Z.

    Login om te reageren
  40. dekster zegt

    29 oktober 2008 om 14:05

    “Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger”

    1keer zeggen dat de wielbasis 15cm korter wordt is meer dan genoeg hoor ;)

    Login om te reageren
  41. DAT zegt

    29 oktober 2008 om 14:06

    @mx5/rx8owner
    Ik vind die “schijtende hond” positie wel lekker. Alsof hij elk moment uit de startblokken wil.
    Die ingewikkelde koplampen hadden wel achterwege kunnen blijven.

    Login om te reageren
  42. dotternetta zegt

    29 oktober 2008 om 14:08

    Gadver, volgens mij heeft renault hier te veel invloed op gehad. Dit ziet er niet echt uit als een spannende auto

    Login om te reageren
  43. Jos zegt

    29 oktober 2008 om 14:09

    doe mij maar ze oude broertje! 350Z is koning

    Login om te reageren
  44. MFX zegt

    29 oktober 2008 om 14:13

    Hé Porsche…..hoe snel is ie op de Ring ;)

    Login om te reageren
  45. Maximus-GTR zegt

    29 oktober 2008 om 14:13

    @ Stephan Tast: Die automaat zal een absolute vereiste zijn om misschien wel de grootste groep kopers te overhalen; Vrouwen. Grote reden voor mijn vrouw om een TT te nemen was de automaat.
    Een interier upgrade was nodig ook om meer ‘premium’ te worden.

    Het design hint inderdaad veel te veel naar Porsche. Een bewuste keuze, aangezien Nissan er openlijk voor uitkomt dat ze de grootste sportwagen producent van Europa wil worden.

    Login om te reageren
  46. Stijn zegt

    29 oktober 2008 om 14:19

    Denk eveneens dat het 320 pk’s (US) moet zijn en 330 pk in Europa

    Login om te reageren
  47. STJ zegt

    29 oktober 2008 om 14:31

    @Stijn

    Nee niet dat maar de VQ37VHR levert minder PK’s in de EU. Japan en Amerika is het 330pk en bij ons volgens mij door een andere ECU 320PK.

    Maar dat is bij de skylne/G37 de 370Z krijgt wel gewoon 330PK net als bij de Amerikanen.

    Login om te reageren
  48. Waxweazel zegt

    29 oktober 2008 om 14:33

    @ Apache
    Die eclipse is eigenlijk een gedrocht als je die vergelijkt met zijn voorganger die van 1995-1999, de GSX versie. Dat was nog een echte coupé

    Login om te reageren
  49. MLTB zegt

    29 oktober 2008 om 14:54

    @ Waxweazle

    Jij begrijpt ‘m!

    Login om te reageren
  50. RenesisHP zegt

    29 oktober 2008 om 14:57

    @DAT.

    Fijn als hij daarna gelijk naar je strot vliegt. :?

    Login om te reageren
  51. Zeen zegt

    29 oktober 2008 om 15:06

    Lijkt hij niet op een porsche?

    Login om te reageren
  52. Apache zegt

    29 oktober 2008 om 15:10

    @ Waxweasel

    de 1995-1999 was een pokkelelijk gedrocht… een johnny tuner mobiel… een the Fast and the Furious wannabe bak

    Met de huidige durf ik nog rondrijden terwijl de mensen je toch wat smaak toezeggen… en hij kost maar hooguit 25 000 als je hem importeert…

    Login om te reageren
  53. SPK zegt

    29 oktober 2008 om 15:16

    Deze auto lijkt iets meer op de Amerikaanse/Japanse smaak gemaakt te zijn met al die welvingen en vreemd gevormde lampen. Hij past eigenlijk beter tussen de andere Infinitis dan tussen de Nissans. De 350z was strakker en meer Europeser en naar mijn smaak mooier.

    Login om te reageren
  54. Thelis zegt

    29 oktober 2008 om 15:23

    @Oxymoron

    Dat inzetstuk is om het genot te verhogen……eh… van het autorijden natuurlijk.

    @Apache

    het front van die Mitsubishi vindt ik dan weer erg tegen vallen en “amerikaans”. Maar ja, ieder zijn smaak.

    En veder zie ik de Porsche (dak)lijn ook wel.

    Login om te reageren
  55. Willem zegt

    29 oktober 2008 om 15:38

    “Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger” leuke fout

    Login om te reageren
  56. Porsche Fan zegt

    29 oktober 2008 om 15:48

    wat een afschuwlijk interieur

    Login om te reageren
  57. wg zegt

    29 oktober 2008 om 15:55

    nep Z4 coupe.

    Login om te reageren
  58. Citrofiel zegt

    29 oktober 2008 om 17:02

    Iew… Klein… De 350Z oogde juist zo elegant door zijn lengte. Dit zal wel sportiever zijn, maar het uiterlijk gaat er niet op vooruit.

    @ autoblog; Wanneer let er nu eens iemand op en haalt die dubbele zin uit het artikel? Over de wielbasis?

    Login om te reageren
  59. DennieFR zegt

    29 oktober 2008 om 17:10

    Dat belooft idd heel wat,gezien de 350Z ook een nogal rap dingetje is.
    Die 10pk verschil (US-EUR) komt dat dan door het octane 110 in de US en de octane 98 (Neem aan dat je hierin geen 95 gooit) in NL?

    Login om te reageren
  60. robbie zegt

    29 oktober 2008 om 17:11

    Wordt de wielbasis 2x 15 centimeter korter gemaakt?

    Login om te reageren
  61. Bramzel zegt

    29 oktober 2008 om 17:19

    +1 voor de poepende hond, ik vind hem echt lelijk. Die kortere wielbasis was een slechte keus, jammer de pammer. Doe mijn de 350Z maar…

    Login om te reageren
  62. victor zegt

    29 oktober 2008 om 17:56

    zou deze een stalen klapdak krijgen als cabrio?? de Z4 geloof ik niet aangezien ik vlakbij inzell(duitsland) een gecamoufleerde Z4 zag die een stoffen dak had als ik het goed zag..

    Login om te reageren
  63. jasper zegt

    29 oktober 2008 om 18:10

    ieeelll, die zijruit! Daar hadden ze echt wel wat mooiers van kunne maken hoor…

    Login om te reageren
  64. JzAero zegt

    29 oktober 2008 om 18:18

    Niks 911, dit is puur nissan ;)

    Login om te reageren
  65. pp zegt

    29 oktober 2008 om 18:25

    Vind ‘m vet! Chapeau Nissan!

    Login om te reageren
  66. Nick zegt

    29 oktober 2008 om 18:45

    @DennieFR: Amerikaanse benzine is meestal 91 RON, ze verkopen wel 101 RON als race benzine maar als je dat in je Camaro of Trans-Am gooit dan denk ik niet dat je ver komt…

    Die 101 RON is voornamelijk voor geimporteerde auto’s of Volkswagens Rabbits (Golf) of Toyota Camry’s.

    Login om te reageren
  67. michel 350z zegt

    29 oktober 2008 om 19:01

    gatverdamme wat lelijk niet te geloven hoe kunnen ze zoiets maken
    die achterlichten en de koplampen :S WTF wie heb dat bedacht
    en de knik in het dak wat ze van de GTR weg hebben ziet er ook niet uit op de Z het is net een crossfire :S ik hou het maar lekker bij me 350Z

    Login om te reageren
  68. VonStroke zegt

    29 oktober 2008 om 19:06

    Op de spy-pics vond ik het wel wat hebben, maar nu ben ik heel wat minder overtuigd. Sterker, ronduit mislukt. De 350 was toch wel mooier.

    Login om te reageren
  69. michel 350z zegt

    29 oktober 2008 om 19:11

    @Arnoud

    Dat meen je tog niet echt he Kever 911 ? die al 40 jaar precies hetzelfde is gebleven bij kever hebben ze de meest luie ontwerpers lopen joh :D
    kom eens met wat nieuws en waar de motor op de goede plek zit

    Midlifecrisis ? Kaal ?

    Login om te reageren
  70. phantom zegt

    29 oktober 2008 om 19:17

    alles is eigenlijk goed alleen die voor en achter units zijn net iets TE, ff veranderen dus..

    Login om te reageren
  71. bozewolf zegt

    29 oktober 2008 om 20:00

    Hij is minder mooi dan de 350z, maar oogt zeker agressiver.

    Ook kudos voor Nissan om een keer een kleinere auto dan de voorganger op de markt te brengen! Ze moeten toch wel rare dingen doen wel deze ook nog zwaarder zijn dan de 350z (wat geen vedergewichtje is).

    Login om te reageren
  72. alpitlum zegt

    29 oktober 2008 om 21:05

    De auto heeft vanaf de B-stijl inderdaad erg veel weg van de 911.

    Login om te reageren
  73. Patrick zegt

    29 oktober 2008 om 21:18

    Best leuk wagentje!! Aparte lichtunits…

    Login om te reageren
  74. Rick dos zegt

    29 oktober 2008 om 22:31

    Dit is inderdaad een verwijzing naar oude modellen van Nissan.

    Je weet wel, die tijd toen Japanners alles kopieerde…..

    Login om te reageren
  75. bozewolf zegt

    29 oktober 2008 om 22:58

    Alsof Westerse fabrikanten niet altijd van elkaar afkeken? Je zegt het op een manier waarop je suggereert dat alleen Japanners dat niet mogen doen.

    Login om te reageren
  76. Rick dos zegt

    29 oktober 2008 om 23:09

    Afkijken en kopiëren zijn twee verschillende begrippen.

    En ik suggereer helemaal niet dat Japanners dat niet mogen doen. Ik zeg alleen maar dat we hier niet net moeten gaan doen alsof wat er in het verleden uit Japan kwam origineel was. De Japanners waren vroeger niet anders dan de Chinezen van nu en alles anders beweren is een beetje geschiedvervalsing….

    Login om te reageren
  77. vespuci zegt

    29 oktober 2008 om 23:53

    @ STJ

    Duitse fanboys… ik verlaag me niet naar een dergelijke kwalificatie van jouw (on)kunde maar maak de volgende constatering:

    Gelukkig heb jij wel verstand van zaken met de verwijzing naar de 240Z uit de jaren 70…. Kennelijk is het je enigszins ontgaan dat het concept van de 911 dateert uit de jaren 60. Om nog maar niet te spreken over het Nazi-ontwerp van de Kever waarvan de 911 is afgeleid.

    Niet iedereen kan een rekenwonder zijn…

    Ik verneem graag van je als je me op het gebied van Aziatische ontwerpkunst wilt bijspijkeren op het gebied van originaliteit, on topic that is.

    Login om te reageren
  78. dekster zegt

    30 oktober 2008 om 01:28

    @wouter
    Zie mijn eerdere reactie over de herhaling in het artikel.

    “De auto deelt veel met concerngenoot Infiniti G37. Zo gebruiken ze dezelfde 3.7 liter V6 motor, die in de Infiniti 320 pk levert. Voor de 370Z zal de V6 iets niet gekieteld worden en dus dezelfde 320 pk (330 US pk’s) en 360 nm leveren. Ten opzichte van de 350Z lijkt de 370Z kleiner te worden. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. Zo wordt de wielbasis 15 cm kleiner, waardoor de 370Z wendbaarder moet zijn dan zijn voorganger. In november zal Nissan de 370Z op de Los Angeles Auto Show officieel onthullen.”

    Login om te reageren
  79. Arnoud zegt

    30 oktober 2008 om 08:39

    @ michel 350z:

    Porsche heeft luie ontwerpers??? Helemaal niet. Zij hanteren gewoon een van de allerbeste denkwijzen: Why change a winning team?
    De 911 is de grootste hit allertijden, hij blijft maar verkopen. Dus dikke kans dat ie nog eens 40 jaar mee gaat.
    Het duurt vast niet lang meer voordat andere sportwagen fabrikanten geheel ontdaan de moed opgeven, het licht uit doen en de deur voor het laatst dichttrekken. Die jongens uit Zuffenhausen zijn gewoon niet te kloppen.

    Login om te reageren
  80. bozewolf zegt

    30 oktober 2008 om 12:05

    @ Rick Dos:

    Het verschil tussen afkijken en kopieren in de automobielbusiness is zo’n dikke vage grijze lijn dat ik me daar niet eens aan wil wagen.

    Login om te reageren
  81. Jan zegt

    31 oktober 2008 om 23:41

    Ziet niemand dan dat hij wel een beetje erg veel op een porsche 911 lijkt?

    Login om te reageren
  82. Davidov zegt

    3 november 2008 om 07:10

    Ik vind het geen verbetering geworden, op de een of andere manier is zijn (of is het haar?>Fairlady, lol ) voorganger eleganter.
    Wát een boel taal/spelvauden trouwens bij de reacties :|

    @ dekster:

    Euhm, hoe vaak lees jij het artikel als je je er zo aan irriteert? :P

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North