• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit kost de nieuwe Audi Q8

Auteur: RubenPriest, gepost 19 juli 2018 om 09:51 – 55 Reacties

Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8Afbeelding Dit kost de nieuwe Audi Q8

Q8
Die coupé daklijn komt met een prijskaartje.

Over een maandje staat ‘ie bij de dealer en vanaf vandaag zijn de orderboeken geopend voor de nieuwe Audi Q8. Om maar meteen met de deur in huis te vallen: de Q8 is geen voordelige SUV. Prijzen beginnen bij 109.155 euro voor de Q8 50 TDI. Dat is ruim 25.000 euro duurder dan de goedkoopste Q7. Het motorengamma zal echter in de toekomst verder worden uitgebreid, met ook een verwachte lagere instapprijs.

Met de 50 TDI beschik je over een 3.0 dieselmotor met 286 pk en 600 Nm koppel. De diesel-Q8 accelereert in 6,3 seconden naar 100 km/u en de topsnelheid bedraagt 245 km/u. Inderdaad, meer dan een ton op tafel gooien voor een Audi en nog geen begrensde top van 250 kunnen halen. Geen linkerbaan praktijken op de autobahn voor de Q8 50 TDI dus.

Wie geen 50 TDI wenst moet nog even geduld hebben. Pas volgend jaar krijgt de Q8 er twee motoren bij. Een nieuwe instapper, in de vorm van de Q8 45 TDI (231 pk) en een voorlopig topmodel. De Q8 55 TFSI met 340 pk.

De prijs van 109 mille kan eenvoudig naar een volgend niveau worden gebracht. Denk aan het luxe optionele Pro Line (S) pakket of de optionele 22-inch wielen. De nieuwe Q8 staat vanaf 16 augustus bij de dealer. Een video die we maakten met de nieuwe SUV check je hier.

Ook interessant!

  • YouTuber koopt duurste Audi Q8 van Nederland
  • Kan de vernieuwde Audi A8 weer een vuist maken tegen de S-klasse?
  • Q8
    ABT geeft je Audi Q8 hybride een heleboel peekaatjes extra
  • Video: nieuwe Audi RS3 gespot
    Video: nieuwe Audi RS3 gespot

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

Audi, geld, q8, SUV

Vorig bericht: « Officieel: Renault Mégane R.S. Trophy met 300 pk!
Volgend bericht: Honkballer wint 461 pk Chevy, geeft weg aan zijn moeder »

Lees Interacties

Reacties

  1. honeyhanger zegt

    19 juli 2018 om 10:03

    Dubbel en dwars waard! Prachtige auto.

    Login om te reageren
    • alfaroleo zegt

      19 juli 2018 om 10:07

      Wanstaltig. Onpraktisch. Niet cool. Wat een onnodige kolos. Waarom?

      Disclaimer: Mening.

      Login om te reageren
    • str8six zegt

      19 juli 2018 om 10:08

      @honeyhanger: hahah, bedankt voor het lachen

      Login om te reageren
    • tvr1974 zegt

      19 juli 2018 om 11:38

      @honeyhanger: Gelukkig smaken verschillen. Voorkant en achterkant zien er niet uit. Een lelijk grijs vlak tussen motorkap en voorspoiler.. En de achterkant met zo’n doorlopende reflector uit de eighties en 4 rare ribbels(waarom???, t is geen badmobiel)… en dan lager weer dat grijs en weer van die rrrrrriiibbbellsss.. gvr.
      Audi maakte ooit mooie auto’s en van binnen zien ze er nog steeds leuk uit maar dit mag van mij zo weer terug naar de tekentafel.

      Login om te reageren
    • terazino zegt

      19 juli 2018 om 11:41

      @honeyhanger: In het echt nog mooier dan op de foto. Prachtig, een verademing in vergelijk met de X6

      Login om te reageren
    • rufctr01 zegt

      19 juli 2018 om 14:42

      @honeyhanger: hahaha, 250.000 gulden (of meer) voor een Audi!
      Sorry, het is en blijft maar een Audi met een wanstaltig design!

      Login om te reageren
      • bartsmit zegt

        19 juli 2018 om 18:16

        @rufctr01: ga jij ff lekker terug onder je stoeptegel. Het is 2018 gast.

        Login om te reageren
  2. toyotafortuner zegt

    19 juli 2018 om 10:05

    Meh.. Doe maar een X6

    Login om te reageren
    • mikje90 zegt

      19 juli 2018 om 11:35

      @toyotafortuner: jij bent echt een stripfiguur

      Login om te reageren
  3. lekkaah zegt

    19 juli 2018 om 10:11

    Het is zó klinisch dat die gozer letterlijk schoenhoezen aan heeft.. manmanmanman..

    Login om te reageren
    • pindakoning zegt

      19 juli 2018 om 12:47

      @lekkaah: haha prachtig

      Login om te reageren
  4. MoeWat zegt

    19 juli 2018 om 10:11

    Daklijn en se vorm van de auto is heel mooi en modern.
    Maar de voor front en achterkant is zo afschuwelijk lelijk. Kan het gewoon niet geloven, lijkt nog op een concept zo.

    Login om te reageren
    • circlestorm69 zegt

      19 juli 2018 om 11:26

      @moewat: Ik heb ook foto’s gezien waar dat grote grijze stuk voor in de lakkleur was gespoten. Dat geeft hem een heel ander front en maakt hem een stuk mooier. Ik ben vooral benieuwd hoe de Q8 er in het echt uitziet.

      Maar zelfs zo vind ik hem vele malen mooier dan een X6 en helemaal t.o.v. de GLE.

      Login om te reageren
    • jerry zegt

      19 juli 2018 om 12:23

      @moewat: het lijkt er nu net op alsof ie met een noodvaart een BBQ heeft aangereden…

      Login om te reageren
  5. tenaci zegt

    19 juli 2018 om 10:15

    Bah bah, wat wordt dat Audi-design toch druk. Lijken wel Hyundai’s. Maar dan lelijker. En dan is het ook nog zo’n wanstaltige SUV-met-onpraktische-coupelijn….

    Login om te reageren
  6. baklava zegt

    19 juli 2018 om 10:15

    Urus, bentayga en nu dit. Eenheidsworst.

    Login om te reageren
  7. jeffreyvanbaal zegt

    19 juli 2018 om 10:19

    Snap niet dat ze met een diesel beginnen. Leren ze dat dan nooit! Hieraan merk je dat audi ver achter loopt op de concurrentie en dat noemen ze voorsprong door techniek?

    Login om te reageren
    • tenaci zegt

      19 juli 2018 om 10:33

      @jeffreyvanbaal: ach ja bij een ontwerp (en segment) dat rechtstreeks uit de hel lijkt te komen is het niet gek dat het rijdt op het sap van satan….

      Login om te reageren
    • eklasse zegt

      19 juli 2018 om 10:57

      @jeffreyvanbaal: Audi e-tron, nog 3 maanden wachten.

      Login om te reageren
    • lithiumion zegt

      19 juli 2018 om 14:34

      @jeffreyvanbaal: Eenvoudig; door de huidige demonisering van zelfontbrander/dieselmotoren, keldert deze markt ‘vrije val’ in elkaar. Ze moeten zsm door voorraad dieselblokken heen en eventueel de ooit in het verleden gemaakte ontwikkelkosten proberen er uit te slepen. Dan hebben ze die tenminste verkocht en met een beetje geluk, draaien ze daar minder verlies op

      Login om te reageren
    • wimof zegt

      20 juli 2018 om 21:09

      @jeffreyvanbaal: Een Diesel heeft nog veel te melden.

      Login om te reageren
  8. keeper1 zegt

    19 juli 2018 om 10:21

    Kan iemand mij 1 keer goed uitleggen hoe dat werkt met de nieuwe motorenaanduidingen? Ik snap er echt niets meer van

    Login om te reageren
    • kapiteiniglo zegt

      19 juli 2018 om 10:42

      @keeper1: Google is your best friend ??‍♂️

      Login om te reageren
      • keeper1 zegt

        19 juli 2018 om 10:45

        @kapiteiniglo: da’s geen waar.

        Login om te reageren
    • mashell zegt

      20 juli 2018 om 07:43

      @keeper1: heel simpel. Het werkt precies als bij BMW en Mercedes, het getal heeft geen directe relatie met het aantal cilinders, de cilinderinhoud of het afgegeven vermogen. Bij een groter getal is de auto vlotter. duurder en verbruikt deze ook meer. Zo simpel is het.
      Maar om het niet al te simpel te houden is er een uitzondering. Wordt het aantal decimalen kleiner en komt er een letter(s) bij of veranderen de letters dan gaat om een duur en sportief model.

      Login om te reageren
      • keeper1 zegt

        20 juli 2018 om 08:05

        @mashell: zo ver was ik. Waar bij BMW de oorsprong nog lag bij de inhoud van de blokken, hebben ze hier gewoon willekeurige cijfers gekozen? Het moet toch ergens op gebaseerd zijn?

        Login om te reageren
        • mashell zegt

          20 juli 2018 om 12:49

          @keeper1: De regel is groter getal is sneller, duurder en onzuiniger. BMW en Mercedes hebben de relatie met motorinhoud ook al zo’n 20 jaar los gelaten. En met goede reden, het zegt niet zoveel meer. Een 1.6 turbo kan een 2.0 zonder turbo compleet zoek rijden en nog zuiniger zijn ook. BMW en Mercedes zijn eigenlijk nog vreemder bezig, zij hergebruiken getallen die vroeger een betekenis hadden nu voor iets anders. Audi gebruikt gewoon fantasiegetallen die je meteen als dusdanig herkent.

          Login om te reageren
          • keeper1 zegt

            20 juli 2018 om 16:18

            @mashell: Hmm gekke mensen die Duitsers

            Login om te reageren
  9. viezefreddyw zegt

    19 juli 2018 om 10:21

    Het uiterlijk was al niet voor de poes, komen ze nog eens met zo’n vraagprijs. Kolere zeg.

    Login om te reageren
  10. kennone zegt

    19 juli 2018 om 10:33

    Hier moet een V8 in!!

    Login om te reageren
  11. weijs zegt

    19 juli 2018 om 10:34

    Schàààànd!

    Login om te reageren
  12. eirmakk zegt

    19 juli 2018 om 10:36

    Ik begrijp niet hoe mensen zoveel geld neer willen zetten voor zo een auto. Audi, Porsche, Lamborghini, Vw en dan noem ik Skoda en Seat nog net niet. Zelfde auto’s andere uiterlijk.

    Login om te reageren
  13. Robert zegt

    19 juli 2018 om 10:47

    Een penisverlenging is goedkoper, denk ik. Je krijgt er alleen niet zo’n coole sleutelhanger bij.

    Login om te reageren
    • karhengst zegt

      19 juli 2018 om 20:29

      @RRRobert: Laat je er toch gelijk een cockring inzetten, als je dan toch bezig bent.

      Login om te reageren
  14. sanderp zegt

    19 juli 2018 om 10:50

    Nee. Nee. Nee. Lelijk ding. Van de zijkant is het een bentayga en dat is het mooiste stuk van de auto. Achterkant is urus maar dan 3x lelijker en die voorkant… Interieur is wel mooi maar krijg je ook in een a7 die er wel mooi uitziet.

    Login om te reageren
  15. eklasse zegt

    19 juli 2018 om 10:59

    Bij auto’s die ik niet kan betalen ben ik eigenlijk alleen geïnteresseerd in wat ze bij onze buren (Dld/Be) kosten.

    Login om te reageren
  16. JagID3Merc zegt

    19 juli 2018 om 11:15

    Heb de auto in het echt mogen zien tijdens een preview bij Van den Udenhout in Eindhoven. Werkelijk een prachtige auto. De daklijn loopt iets af, maar lang niet zo sterk als bij een X6 of een GLE. De auto oogt daarmee spotiever dan de Q7, die wat mij betreft toch het meest weg heeft van een opgehoogde A6.

    Login om te reageren
  17. dare2think zegt

    19 juli 2018 om 11:23

    Op foto’s ziet de voorkant er afzichtelijk uit, hoewel dat in het echt vermoedelijk meevalt. Je moet er eerst maar even bij staan. En dat hij duur is? Tja het is een Q8. Wat wil je. Daar moet tov de ‘plebs volkswagens’ een (veel) hogere prijs aan zitten anders schiet Audi zichzelf in de voet… Of het echt duurder is om te maken? Dat is de vraag. Of het ook echt betrouwbaarder is? Dat is ook de vraag. Maar bij premium hoort een prijs.

    Login om te reageren
  18. gregorius zegt

    19 juli 2018 om 11:32

    Uit de tekst kan ik niet uitmaken wat nou de echte opprijs is voor een vergelijkbare versie met dezelfde opties.

    Login om te reageren
  19. bitteeinbit zegt

    19 juli 2018 om 12:13

    Vind het een erg mooie suv. Alleen voor een top model suv van Audi vind ik de huidige motor en aangekondigde motoren op papier wat ondergemotoriseerd overkomen. Als SQ8 een absolute meerwaarde voor het modellengamma van Audi.

    Login om te reageren
  20. SimonMc zegt

    19 juli 2018 om 12:14

    Je krijgt deze keer toch standaard vloermatten achterin, mag ik hopen?

    Login om te reageren
  21. TimoBac zegt

    19 juli 2018 om 12:34

    Als ik een SUV koop wil ik ook een enorm beest. Een Range Rover, misschien een GLS. Check foto 3: zo groot is dit ding niet!

    Login om te reageren
    • drommedaris zegt

      19 juli 2018 om 23:21

      @timobac: eens. Dit is een T-Roc Allspace. Meer niet. Alleen de prijs is 2,5 keer zo hoog

      Login om te reageren
  22. chriscross zegt

    19 juli 2018 om 12:38

    Ik vraag mij weleens af hoe de oldtimer markt met unieke wagens er over pak ‘m beet 50 jaar er uit ziet. Zien we dit soort automobielen dan ook of bestaat het pakket met unieke voertuigen nog steeds uit dezelfde als vandaag de dag? Ik denk dat dit soort voertuigen dan niet gezien worden. Ik mis in dit geval de elegante lijnen.

    Login om te reageren
  23. intimrasiert zegt

    19 juli 2018 om 14:43

    Tel er maar 50K bij op als je hiermee klaar bent:
    https://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/q8/der-neue-q8/pakete.html

    Login om te reageren
  24. alpinafanb10 zegt

    19 juli 2018 om 15:52

    Nederland telt echt niet mee voor Audi en zeker niet voor Diesel monsters als dit. Leuke autootje maar totaal overbodig.

    Login om te reageren
  25. ikleesookoverautos zegt

    19 juli 2018 om 18:06

    Kost een hoop en brengt een hoop.

    Login om te reageren
  26. peurst zegt

    19 juli 2018 om 18:27

    Een donkergroene graag!

    Login om te reageren
  27. jeroenwz zegt

    19 juli 2018 om 20:03

    Wat een gedrocht. En lieve kindertjes, omdat het een Audi is, zal het vast en zeker mogelijk zijn met zorgvuldig gekozen accessoires de vanaf-prijs zomaar “even” te verdubbelen…

    Login om te reageren
    • kareljansen zegt

      19 juli 2018 om 21:08

      @jeroenwz: overdrijven is ook een vak.. het zal vast kunnen, maar met 40k aan opties zit het noodzakelijke er echt wel op hoor. Zal vast niet veel verschillen met een x6 of gle

      Login om te reageren
  28. snellehenkie zegt

    19 juli 2018 om 22:01

    Wat een ontzettend lelijke Audi (weer)!!!!

    Login om te reageren
  29. drommedaris zegt

    19 juli 2018 om 23:18

    Bah. Gewoon een goedkope variant van de Urus met een A6 interieurtje.. een voetballersauto. Ik zie ze wel weer 100 in het dozijn voorbij komen net als de RS6 op Autoblog. Over smaak valt niet te twisten maar wat een lelijk hok. Ik koop wel een GLS ipv deze T-Roc XL

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      20 juli 2018 om 07:52

      @drommedaris: de GLS is inderdaad zeer exclusief, de hoekige carrosserie komt van de bedrijfswagenafdeling van Daimler, de wielen van de vrachtwagenafdeling en het interieur wordt door de klassieker onderhoud afdeling gemaakt. Mocht je echt geld aan een GLS willen besteden raadt ik je het AMG model aan, hier betrekt Daimler de voorbumper bij de stofzuiger afdeling van Miele.

      Login om te reageren
      • justsomebody zegt

        20 juli 2018 om 10:18

        @mashell: woahahaha, brilliant mijn dag is weer helemaal goed, fijn weekend

        Login om te reageren
  30. chris87 zegt

    20 juli 2018 om 15:45

    Komt ook een RS met 600 pk aan. Sprak iemand die kon er een reserveren bij PON a 220.000 of 240.000 euro. Is de laatste geworden

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North