
Maar oma, wat heeft u een grote lampen!
Als je tegenwoordig als land mee wilt tellen, dan moet je op zijn minst een eigen automerk hebben. Khadaffi snapte dat, maar botste voor zijn plannen voltooid waren tegen een kogel. Landen die het wel lukte zijn onder anderen Dubai (W Motors) en Polen (Arrinera).
Aan het rijtje kunnen we nu, afhankelijk van je definitie van de term ‘supercar’, de Filipijnen toevoegen. In de Aziatische eilandengroep timmert de nieuwbakken producent Factor Aurelio Motors aan de weg met bovenstaand geel gevaarte, voorzien van een lampenset die het Peugeot van enkele jaren geleden naar de kroon steekt.

Grondleggers zijn Kevin Factor, een 21-jarige bouwkundestudent, en Brendan Aurelio, eigenaar van Pacita Fibertech, een vezelfabrikant. Ze maakten samen met het lokale One Stop Customs 2 exemplaren van hun nog ongenaamde supercar, met onder de kap een Honda B16A DOHC VTEC 16-klepper en een Mitsubishi 4G63T 2.0 liter turbo, aldus Manilla Bulletin.
De carrosserie is een mengelmoes van fiber reinforced plastic (FRP) en stukjes carbon, en de auto rolt op een set 18 inch Rota-wielen. Hij beleefde zijn debuut op de Filipijnse Trans Sport Show, en HIER kan je hem horen voorbijkomen tijdens testwerk.
Is het een supercar? Met een vierpttertje onder de kap zullen de meningen hierover verdeeld zijn, en bovendien is het nog een concept. Maar alle begin is moeilijk.









De design afdeling is nog niet bemand?
@norge:
Jawel, door Stevie Wonder.
@JvT: Stevie Wonder ik zie geen donder?
Voor een concept een aardige auto, vooral als 21-jarige student! Maar goed, nu de hoeken er uit werken, wat meer vorm erin! Ojah, en AUB een ander setje velgen!
Niet heel slecht eigenlijk
Ik zie hier het resultaat van een wilde nacht tussen een 458 en Gallardo.
@dreester:
Met een flink kwakkie P1
Deze auto lijkt rechtstreeks uit GTA V gereden te zijn. Wat een lelijk hok…
Ziet er wel mooi uit.
Alleen ik zie er veel bestaande autos in.
Maar onder het motto beter goed gejat dan slecht bedacht ziet deze wagen er dik uit
Natuurlijk zitten er Rota’s onder, een pauperbak kan niet zonder.
Ziet er op zich goed uit. Heeft wel een grotere motor nodig dan een vierpitter… Minimaal een V6 met turbo´s nodig.
Ligt het aan de foto, of klopt er geen f*ck van die achterkant?
De luchtroosters aan de achterkant, onder de lichten, lijken te verschillen van vorm.
Niet dat het heel veel uit maakt, want allemachtig wat een lelijk hok!
Leuk als eigen projectje, verder natuurlijk hartstikke kansloos.
Ik heb ze lelijker gezien. Prima motorkeus, echter niet voor een supercar. Die rode sportstoelen geven het wel een hoog Autostyle gehalte. Vrees dat dat ook voor de rest van het interieur geldt. De aspiraties van deze boys doen me aan DDR Motorsport denken:
http://www.autoblog.nl/nieuws/ddr-motorsport-gooit-zijn-miami-gt-de-straat-op-video-63872
https://www.flickr.com/photos/63724961@N04/
Dit is die andere:
Ziet er vanuit deze hoek een beetje uit als die vierwillige fiets uit het fietstopic van laatst.
@rotarypowah:
@rotarypowah: Achterbanden plus velgen waren op zeker? Dan alleen maar wieldoppen!
Zolang er hier op de Filipijnen niet een fatsoenlijke strook asfalt ligt, hou ik het maar bij mijn Mitsubishi L200 uit het jaar des heren 1987,
Ik vind het lijken op een combi van een ferrari en een mclaren. En eigelijk niet moot