• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Franse voetballer (19) vouwt Ferrari 458 om boom [video]

Auteur: sir_smokalot, gepost 7 februari 2014 om 07:56 – 23 Reacties

De gehavende 458
Afgelopen weekend werd een Ferrari 458 Spider in Frankrijk eenzijdig in de puinpoeier gereden. Achter het stuur M’Baye Niang (19), het voetbaltalent, niet de kat. Aanvankelijk ontkende hij dit, maar de baltrapper moet zich nu voor de rechter verantwoorden.

Een voetballer die zijn supercarspeeltje aan gruzelementen rijdt, what else is new? Dit is schering en inslag in het miljoenenbal der profvoetballerij, De jongens zijn jong, rijk, en bovendien profvoetballer in plaats van profcoureur, dus ja, dan gaat er nog wel eens wat stuk in de jeugdige overmoed.

Wat dit verhaaal anders dan andere crashes maakt is dat meneer Niang (foto) na de crash op Twitter (vrij naar Hans Teeuwen) zei: ‘da was ik nie’. Heel snugger om hier überhaupt op de sosjiaalmedia uitlatingen over te doen (die inmiddels netjes verwijderd zijn), maar enfin, het zijn profvoetballers en geen raketgeleerden zullen we maar zeggen. Bovendien, de knaap mag dan wel rijk en beroemd zijn, hij is ook pas een maand 19.

Kort na de crash werd onderstaande video gemaakt, waaruit blijkt dat er misschien niet helemaal netjes volgens de verkeersregels is gereden. Op de beelden is Niang nergens te bekennen, zou hij uit angst de ongelukslocatie zijn ontvlucht? Dat wordt wel geopperd rond 00:28 minuten. Enfin, Niang heeft de rechter het een en ander uit te leggen, wanneer hij 24 februari moet voorkomen. VIDEO!

Update: volgens Sport.fr reed Niang zonder rijbewijs: Désormais, l’ancien Canneais pourrait être poursuivi pour : mise en danger de la vie d’autrui, conduite malgré une annulation de permis de conduire et délit de fuite. Vertaald: hij kan worden vervolgd voor het in gevaar brengen van andermans leven, rijden znder rijbewijs, en het ontvluchten van een plaats delict. Better lawyer-up.

Ook interessant!

  • Video: Ferrari 458 flink beschadigd na crash
    Video: Ferrari 458 flink beschadigd na crash
  • Video: Nederlandse YouTuber Gio koopt Ferrari 458 Speciale
  • Video - personeel wasstraat geeft gas in Ferrari 458
  • Video: Ferrari schrijft zich af in recordtijd

Nieuwste artikelen

  • Vergeet de X5, in deze BMW iX3 zit je nog ruimer
  • Toyota bevestigt: nieuwe sportwagen met middenmotor in ontwikkeling
  • Hier kun je het beste opladen volgens EV-rijders
  • Deze 8 meter (!) lange slee heeft 1.000 pk en een vreemde V6
FacebookTweetPinLinkedIn

458, Cabrio, crash, Ferrari, rood, spider, voetbal

Vorig bericht: « Ferrari 458 Curseive is breed met een vleugje kinky
Volgend bericht: ‘Vooral vrouwen blokkeren de linker rijstrook’ »

Lees Interacties

Reacties

  1. stefstuntpiloot zegt

    7 februari 2014 om 08:01

    Ja het is natuurlijk niet slim, maar geef hem is ongelijk. Ik denk dat 99% van de autobloggers ook met hun Ferrari was gaan racen als ze zo jong zo veel geld hadden… Als je dan een klapper maakt ben je in paniek en doe je domme dingen. Ach,goede les zou ik zeggen. Blij dat er geen ongedeerden zijn!

    Login om te reageren
    • osmo zegt

      7 februari 2014 om 08:24

      @stefstuntpiloot: Beetje sadisch aangelegd? Blij zijn dat er geen ongedeerden zijn ;)

      Login om te reageren
      • stefstuntpiloot zegt

        7 februari 2014 om 08:52

        @osmo: @matje140: Hehe sorry, het zal m’n zieke ochtendhumeur wel zijn, daar word ik wel eens sadistisch van…

        Login om te reageren
    • matje140 zegt

      7 februari 2014 om 08:25

      @stefstuntpiloot: blij dat er GEEN ongedeerden zijn????? Had jij liever een hele stapel met gewonden gezien ofzo?

      Login om te reageren
    • Hupke zegt

      7 februari 2014 om 20:27

      @stefstuntpiloot:
      “Ik denk dat 99% van de autobloggers ook met hun Ferrari was gaan racen als ze zo jong zo veel geld hadden.”
      Ik denk eigenlijk niet dat het gehalte aan idioten hier 99% bedraagt. Ik zou stellen dat het eerder rond de 50% zou zitten.

      Login om te reageren
  2. ericc zegt

    7 februari 2014 om 08:03

    Op 12 februari wordt de nieuwe California voorgestelt voor select publiek alvorens naar Genevé te gaan. Kan ie mooi een nieuwe bestellen.

    Login om te reageren
  3. poes zegt

    7 februari 2014 om 08:34

    Dan moet die nieuwe California wel een heel stuk mooier worden dan de huidige. Wat een mislukt model is dat toch.

    Login om te reageren
  4. Benny_Weisz zegt

    7 februari 2014 om 08:45

    @00:45 Het valt me op dat Ferrari’s tegenwoordig steeds luxer worden uitgerust. Zo heeft de eigenaar van dit exemplaar gekozen voor een uitneembare radiateur…

    Login om te reageren
  5. r32t zegt

    7 februari 2014 om 08:57

    Lekker snugger, maja wat verwacht je anders, voetballers kunnen niet autorijden en laat staan dat ze er verstand van hebben.

    Login om te reageren
  6. VeniVidiVici zegt

    7 februari 2014 om 09:16

    19 jaar? Okee, ik weet genoeg…

    Login om te reageren
  7. erce zegt

    7 februari 2014 om 10:08

    Hij was overigens z’n rijbewijs al kwijt.

    Login om te reageren
    • sir_smokalot zegt

      7 februari 2014 om 10:13

      Verhip. Is toegevoegd!

      Login om te reageren
  8. treser zegt

    7 februari 2014 om 10:50

    Hij kan altijd nog voor vrijspraak gaan:
    http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2690/Opmerkelijk/article/detail/3591674/2014/02/06/16-jarige-jongen-ontwijkt-celstraf-dankzij-rijkeluisziekte-affluenza.dhtml

    Login om te reageren
    • dannybmw zegt

      7 februari 2014 om 11:04

      @treser: er zit rechts achter niet eens een schijf meer!

      Login om te reageren
  9. bofkont zegt

    7 februari 2014 om 11:18

    Tja voetbal voor en door retards ;)

    Login om te reageren
  10. desjonnies zegt

    7 februari 2014 om 11:47

    Hoe debiel is het management van zo’n voetbalclub wel niet?
    Ze kopen talent voor miljoenen, investeren er miljoenen in en laten qua begeleiding het nodige liggen.
    Ik bedoel, je geeft een baby van 6 maanden toch ook geen scheermesje om mee te spelen?

    Login om te reageren
    • civicfk3 zegt

      7 februari 2014 om 14:02

      @desjonnies: Tegenwoordig moet je 24 zijn voordat je op een vol vermogen motorfiets mag stappen. Terwijl je op je 17de (mits onder begeleiding) in een Porsche of Ferrari van papa rondkarren.

      Login om te reageren
      • mclarenf1lm zegt

        7 februari 2014 om 17:38

        @civicfk3: Regels in Europa zijn dan ook een beetje krom, en die regel van 24 vol vermogen wordt ook makkelijk omzeild.

        Login om te reageren
        • Hupke zegt

          7 februari 2014 om 20:29

          @mclarenf1lm:

          Niet legaal, maar ik ken niemand die zich eraan houdt.

          Ik mag niet klagen, ik had m’n volwaardig rijbewijs gelukkig genoeg al voordat de 24 regel in werking trad.

          Login om te reageren
        • jordy14 zegt

          7 februari 2014 om 21:08

          @mclarenf1lm: kunt u mij vertellen hoe? Daar heb ik wel interesse in;)

          Login om te reageren
          • mclarenf1lm zegt

            9 februari 2014 om 21:04

            @jordy14: licht eraan voor welk rijbewijs, maar mappen, in Duitsland invoeren met het benodigde vermogen, dan weer terug naar Nederland halen met het maximale vermogen, en zodra die gekeurd is map je hem weer terug naar het originele vermogen. Dan moet je het wel even bij de verzekering aangeven trouwens.

            Login om te reageren
      • Hupke zegt

        7 februari 2014 om 20:28

        @civicfk3:

        Zal dan toch een 612 scagliete of een FF moeten zijn want op je 17e moeten er minstens 3 volwaardige zitplaatsen in die wagen aanwezig zijn, en een handrem die voor de begleider bereikbaar is.

        Login om te reageren
  11. toyotafortuner zegt

    7 februari 2014 om 19:33

    Sjonge…. En dat zelfs zonder rijbewijs… Wat een schande

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2026 Autoblog · Powered by Truer than North