
Ben je Bugatti Chiron-eigenaar maar zit kamperen in je bloed, dan is deze Volkner Performance S camper van 6,5 miljoen euro echt iets voor jou.
Kamperen: je kunt het zo gek maken als je zelf wil. Het begint bij een volgepakte Renault Clio en een tweepersoons tent, maar het eindigt in campers en caravans die niet onder doen voor een villa. Dat klinkt overdreven, maar deze Volkner Mobil Performance S kan nu oplopen voor 6,5 miljoen euro, inclusief een parkeerplekje voor je Bugatti Chiron(!).

Bugatti in je camper
Het is trouwens niet perse een camper in samenwerking met Bugatti, de Chiron is meer een voorbeeld. Niet alleen een voorbeeld van wat past – het moet een ietwat lage sport- of superauto zijn – maar ook wat het kaliber koper voor deze speciale Volkner Mobil Performance S is. Je zakken moeten diep zijn. Dan krijg je ook wat.
Volkner Mobil Performance S
De basis voor deze extreem dure Bugatti camper is de Performance-lijn van Volkner Mobil. Deze gigantische camper kennen we al een gezond aantal jaren, hij is in vele vormen voorbij gekomen. De nieuwste versie is wat bijgeschaafd voor 2021. De basis is een vrachtwagen van ofwel Mercedes met 430 pk, ofwel Volvo met 460 pk. Je moet dus ook een speciaal rijbewijs hebben.

Vooral het interieur moet boekdelen spreken. Nieuwe opties zijn bijvoorbeeld ‘hand veneered‘ houtinleggen in de kleur Brilliant Black. Ook werd er samengewerkt met Duits audiobedrijf Burmester, die bijvoorbeeld ook de optionele dure speakers van Mercedes doen. In de Volkner Performance S kost het systeem 300.000 euro(!). Er is voldoende te kiezen en samen te stellen: de Volkner Mobil Performance camper voor je Bugatti begint vanaf 2.035.000 euro, maar kan dus oplopen tot bijna 6,5 miljoen euro.
Volkner deelt zelf bovenstaande commercial van de camper waar de garage met Bugatti ook wordt getoond, evenals beeld van het interieur. Wil je een wat uitgebreidere tour, dan is er ook onderstaande video die het allemaal uitgebreid laat zien.
Tenzij de bug er bij in begrepen is is dit vrij duur, ken toevallig iemand die wel eens een rondje crosst in een 911’s en een vergelijkbare bus heeft laten bouwen voor heel wat minder.
Daarbij ziet de basis van dit apparaat er extreem gedateerd uit..?!
Edit: ah vanaf 2 miljoen, dat is meer in de buurt van de 911 bus! ;)
Ik denk dat er ook geen kopers onder de 60 zijn, die kunnen dit ‘Amerikaanse chique’ wel waarderen. Met wat goud-inleg misschien iets voor Trump als hij juridische achtervolging wilt ontlopen?
https://youtu.be/22PdVXfPak0
@spidermann: shit link was al in de tekst.
Het heeft natuurlijk geen hol met parkeren te maken. Je past op geen enkele camping, en wildkamperen is er met dit slagschip ook niet bij. Maar toch heeft het wel wat.
Yep, a Bug in the belly. De kleur is passend alsof je aan de schijterij bent.
Op een camping staan in een 5 sterren hotel is naar mijn mening geen kamperen 😂😂 Ik was eens in Kroatië, daar kwam ook zo’n vrachtwagen aanrijden. Nam 2 grote plekken in beslag, aanhanger erachter met een smart en een motor en in een luik van de vrachtwagen stond nog een jetski… Ga met zulk geld lekker in een appartement of resort zou ik zeggen ;)
Best wel snobistisch om het kamperen exclusief voor paupers te willen houden.
@mashell: 😂
Mooie video. Fascinerend hoe alles door een familiebedrijf zelf ontwikkeld wordt. De hoeveelheid aan technologie is werkelijk fenomenaal en Dhr. Volkner vertelt en toont vol enthousiasme hoe de hoog de kwaliteit wel is en dat het eigenlijk voor de eeuwigheid gebouwd wordt.
@Bella Macchina: de eigenaar? Ik dacht dat hij de buschauffeur was met zijn outfit 😂
1000 x beter / echter / eerlijker dan een gepolitoerde CEO die gebakken lucht komt verkopen.
Grote vraag is: hoe hebben het probleem van de aandrijfas opgelost?
@jippie: wat dacht je van de motor achter de achteras? (Pusher)
@ultimora: ah, dit is een omgebouwde touringcar. De camper van een tijdje terug op autoblog was een veredelde vrachtwagen.
@jippie: motor achterin zoals de meeste bussen?
Heel lelijk maar ook wel heel vet..
Maar waarom ziet het er uit als de paardentransporter uit 1992 van je plaatselijke stoeterij?
Wat doet die Wagenfeld wa24 buro lamp in dat takkelelijke pauper interieur?
@pomoek: mijn eerste gok zou zijn ‘schijnen’.
Groot chinees retailplatform, meer zeg ik niet.
Vraag me bij dit soort zeer kostbare vrachtwagencampers toch altijd af wie dit aanschaft. Kampeerders zullen dit echt niet kopen want je komt hiermee nergens een camping op.
Gaat als zoete broodjes verkopen ….
Ik vraag me af waar je met zoiets gaat kamperen…
En of je dat nog wel kamperen kan noemen.
Voor 6,5 miljoen kan ik veel prettigere manieren van reizen verzinnen. Met meer privacy en rust…
Soort van mobiele mancave dus.