• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Honda Insight komt Prius onttronen

Auteur: Dennis, gepost 4 september 2008 om 16:21 – 62 Reacties

Honda Insight


Honda heeft met de Civic Hybrid een prima alternatief voor de Prius van concurrent Toyota, maar Honda wil meer. De Prius moet worden onttroond en de Honda Insight is het nieuwste wapen in de strijd.

Honda neemt de Insight volgende maand mee naar Parijs, maar heeft alvast een officiële foto vrijgegeven. Het is een vijfdeurs hatchback die onder de Civic Hybrid zal worden gepositioneerd. De Insight is op een nieuw platform gebouwd en wordt aangedreven door een verbrandingsmotor die wordt bijgestaan door een elektromotor op momenten dat extra vermogen nodig is. Denk aan optrekken, inhalen en versnellen. Honda is in staat gebleken om de kosten in de hand te houden en kan de Insight daardoor goedkoper aanbieden dan de Toyota Prius en de eigen Civic Hybrid. Meer detail wil Honda nog niet kwijt.

De auto zal volgend jaar op de markt komen en Honda mikt in eerste instantie op 200.000 exemplaren per jaar, waarvan ongeveer de helft bestemd is voor de Amerikaanse markt.

Ook interessant!

  • Zó komt de nieuwe Honda Civic bij de dealer te staan
  • Video: haastige Honda heeft heel veel haast
  • veranderd
    Lief en schattig? Deze Honda e is stoer en wild
  • Honda
    Video: verwarde Honda moet deur uitdeuken

Nieuwste artikelen

  • Video: Automobilist doet Dukes of Hazzard op rotonde
  • Jonge automobilisten zijn een stel angsthazen op de weg
  • Lotus Eletre PHEV krijgt een teleurstellende motor
  • Je betaalt wegenbelasting, maar waarvoor eigenlijk
FacebookTweetPinLinkedIn

concept, Honda, Hybride, insight

Vorig bericht: « Hypermiling koppel gaat voor nieuw record
Volgend bericht: GPS dingetje met USB voor stalkers »

Lees Interacties

Reacties

  1. floryn zegt

    4 september 2008 om 16:25

    wel weer die prius daklijn… Ok ik vind m nét iets mooier dan de prius

    Login om te reageren
  2. Citrofiel evil twin zegt

    4 september 2008 om 16:27

    :shock: Prius KOPIE!

    Login om te reageren
  3. Kawouter zegt

    4 september 2008 om 16:29

    Die carosserievorm (daklijn) wordt nu eenmaal opgelegd door onze natuurwetten. Als je een auto wil maken met zo laag mogelijke luchtweerstand, dan kom je vanzelf bij zoiets uit…

    Login om te reageren
  4. Athar zegt

    4 september 2008 om 16:30

    Helaas dat weinig mensen weten dat dit een half hybride is, dwz de electromotor heeft een ondersteunende functie, whereas de prius een full hybrid is en alleen op electro kan rijden.

    design is wel beter :)

    Login om te reageren
  5. LJ zegt

    4 september 2008 om 16:32

    lijkt op prius inderdaad, maar is stukken beter inderdaad!

    Login om te reageren
  6. Simpson zegt

    4 september 2008 om 16:33

    als er had gestaan dat dit een vernieuwde prius was had ik het ook geloofd.

    Login om te reageren
  7. DJD zegt

    4 september 2008 om 16:35

    ziet er al beter uit dan de prius. Godzijdank.

    Login om te reageren
  8. Hemstra zegt

    4 september 2008 om 16:35

    Dit wordt misschien een concurrent voor de huidige Prius maar ondertussen is Toyota al bijna klaar met de volgende. Met andere woorden; Honda loopt dus (nog steeds) een stapje achter op hun grote voorbeeld.

    Login om te reageren
  9. xied zegt

    4 september 2008 om 16:39

    Als het heel erg gaat lijken op het plaatje, met uitzondering van de velgen. Is het best een mooie auto. Vraag me wel af hoe de achterkant er uit gaat zien, maar dit was nog wel het twijfelen waard. De Prius nog de Hybrid zijn afzichtelijk, nu komt er bij mij een nieuwe A3 :P

    Login om te reageren
  10. W!d zegt

    4 september 2008 om 16:56

    @Hemstra, hoezo lopen ze achter de feiten aan? Is de techniek van de Toyota beter? vergelijkingsmateriaal van deze 2 nieuwe modellen?

    Jammer dat hybrides zo lelijk moeten zijn..

    Login om te reageren
  11. Lustigson zegt

    4 september 2008 om 16:58

    Tjonge… als ze die technologie nu eens in een normaal model zouden stoppen, zoals Lexus in de VS veel doet, zou ik best een hybride overwegen, maar de Prius en de Civic Hybrid zijn het wat dat betreft net niet.

    Login om te reageren
  12. Ejay zegt

    4 september 2008 om 17:01

    Dit is dus de opvolger van de vorige generatie Insight; de hybrid die als eerste de Amerikaanse markt betrad en tevens eerste populaire hybrid in de States die verder ook een stuk zuiniger dan de Prius was. Dit is dus weer een technisch hoogstandje met waarschijnlijk de volgende generatie accu’s. Kortom Honda ligt weer mijlen voor op de concurentie.

    Login om te reageren
  13. vla zegt

    4 september 2008 om 17:02

    Geloof me, als je hem op zoveel plaatsen zal tegenkomen als de Prius, en als iedere scumbag er ook zo vol van zal zijn terwijl iedere goed functionerende mens weet dat een 2 liter diesel vaak beter en zelfs krachtiger is.

    Login om te reageren
  14. Mairsil zegt

    4 september 2008 om 17:03

    @Lustigson

    Doen ze niet alleen in de VS hoor, Lexus verkoopt hier ook gewoon hybrides:
    http://www.lexus.nl/hybrid/hybrid-range/index.aspx

    Maar omdat ze niet ook een A- of B-label voor energieverbruik scoren, komen ze niet voor het hele 14% lease-verhaal in aanmerking.

    .Bobo

    Login om te reageren
  15. TBK zegt

    4 september 2008 om 17:03

    Valt nog best mee, is toch meer in proportie dan een Prius vind ik. En een Honda zijnde zal het ook wel fijn rijden.

    Login om te reageren
  16. Honda zegt

    4 september 2008 om 17:14

    “# floryn schrijft,
    4 September 2008 om 16:25

    wel weer die prius daklijn… Ok ik vind m nét iets mooier dan de prius
    ”

    honda insight is gewoon een kruizing tussen honda stream en honda insight
    http://static.autoblog.nl/images/wp/michiel/week1/Maya_Honda_Insight.jpg

    Login om te reageren
  17. bobobob zegt

    4 september 2008 om 17:15

    @hemstra

    Dit is de 4e generatie Honda Hybride…. weet niet uit me hoofd hoeveel Priussen er zijn geweest….

    Login om te reageren
  18. Fortuna zegt

    4 september 2008 om 17:36

    Rebadged prius?

    Login om te reageren
  19. Cyclonic zegt

    4 september 2008 om 17:41

    Waarom stoppen ze die techniek niet in de huidige civic :(

    Waarom altijd in zon debiel ontwerp waar je nog niet dood in gevonden wilt worden.

    Login om te reageren
  20. ripjans zegt

    4 september 2008 om 17:51

    Hij lijkt zo van de voorkant inderdaad een stuk beter, maar de lijn van de achterlampen laat het lijken, dat de achterlampen zum kotzen zijn. Speculatie echter natuurlijk, we zullen het zien!

    Login om te reageren
  21. DAT zegt

    4 september 2008 om 18:03

    Is deze halve hybride nu even zuinig of gewoon goedkoper dan de echte Prius?

    Login om te reageren
  22. jacobus zegt

    4 september 2008 om 18:05

    Beste mensen, als oud auto technicus vindt de reacties over het algemeen weinig inhoudelijk, zo iets als toeters en bellen niveau, maar dat komt natuurlijk omdat ik daar niet van houdt, en of mijn reacties inhoudelijk zijn dat geloof ik ook niet, ik kom niets tegen om op te reageren.

    Ook vindt ik dat je moet staven wat je schrijft of zegt, en een reactie plaatsen om de reactie zelf heeft weinig waarde, zoals je leest kan ik mijn draai niet vinden op deze site, maar gelukkig zijn er vele die dit wel hebben, en kunnen de beheerders van deze site over het algemeen tevreden zijn.

    de site carproblem is voor mij de uitgelezen site, desondanks veel genoegen voor diegenen die hier hun draai wel kunnen vinden.

    met de beste groeten van jacobus

    Login om te reageren
  23. Melchior zegt

    4 september 2008 om 18:05

    Zowaar een tweede hybridemodel in het huidige gamma van Honda. Zelfs een model onder de Civic. Waar blijft de concurrentie?

    Login om te reageren
  24. rotorhead zegt

    4 september 2008 om 18:16

    Ben benieuwd of er nog een opvolger komt voor de originele Insight.

    Login om te reageren
  25. lincoln zegt

    4 september 2008 om 18:16

    @Jakobus .. dus ?? mooi of lelijk ..
    dat kon ik niet echt opmaken uit je schrijven ..

    Login om te reageren
  26. Savipe zegt

    4 september 2008 om 18:18

    Vind deze wel een stuk mooier hoor.

    Login om te reageren
  27. Mr_R zegt

    4 september 2008 om 18:20

    @Dennis: Je bent om te zóenen! Leuk om te horen, eh? Fijn dat je dit ding geen Prius-killer noemt, dat killer is zó passé.

    En dan nu inhoudelijk: jammer dat ie zo op de Prius lijkt. Dan blijft ie een beetje hangen op het niveau van een kopie. Zal technisch gezien wel de meest zuinige vorm zijn, maar marketing-technisch niet echt lekker.

    Login om te reageren
  28. Hierzo zegt

    4 september 2008 om 18:30

    Echt waar, Honda heeft nog nooits iets zelf kunnen bedenken..;)

    Login om te reageren
  29. Bruno zegt

    4 september 2008 om 18:37

    Euhr, redelijk logisch da die op de Prius lijkt, die heeft namelijk een redelijk ideale aerodynamische vorm

    Login om te reageren
  30. Juppe zegt

    4 september 2008 om 18:37

    Zelfde motor als de Civic Hybrid, maar door verdere ontwikkeling 50% goedkoper in productie. Deze Insight wordt ongeveer 10 cm langer en 2,5 cm breder dan de Jazz.

    Login om te reageren
  31. Oscar zegt

    4 september 2008 om 18:44

    Als Honda nou gewoon van de huidige nomale civic nou een hybride maakt, dat lijkt mij de beste oplossing. Dat model is een radicaal design die over het algemeen wel goed verkoopt en ik denk dat dat veel europeanen over de streep zal trekken om een hybride te kopen omdat het huidige aanbod aan hybrides een nog al Japan-Amerikaans uiterlijk heeft en dat over het algemeen in Europa niet in de smaak valt

    Login om te reageren
  32. W!d zegt

    4 september 2008 om 18:52

    @jacobus.. bedoel je problemcar.nl? een erg handige site, ook voor mij als autotechnicus. Echter dit is een blog waar (semi-) nieuwtjes worden geplaatst, waar iedereen op kan reageren.. meer ter ontspanning en om je hart te luchten

    Login om te reageren
  33. Screamer zegt

    4 september 2008 om 19:27

    :X waarom moeten ze hun “prius-killer” nou ook daadwerkelijk op een prius laten lijken :?
    De prius is een walgelijk ontwerp! (en dat is niet alleen omdat ik de status van de prius over-hyped) vind. tis gewoon een lelijke auto, tis een hatchback maar op een lelijke manier.
    Maak er nou een normale sedan van, of een stoere coupe. of wat dacht je van een ouderwetse hatchback, dus gewoon shuin aflopend (zoals de oude corollo 5d hatch, of de Nissan Sunny 5d hatch)

    Login om te reageren
  34. johnnyt-jet zegt

    4 september 2008 om 19:39

    de reden is dat deze auto”s over de hele wereld ”mooi” gevonden moeten worden , vandaar deze ontwerpen.

    Login om te reageren
  35. Ejay zegt

    4 september 2008 om 20:45

    @ Jacobus, hier dan wat ondersteuning van het feit dat de (oude) insight al beter was dan de Prius:

    http://www.insightcentral.net/KB/compare/prius.html

    Login om te reageren
  36. Timmie zegt

    4 september 2008 om 20:56

    Toeval, of een prius lookalike?

    Login om te reageren
  37. Robbin zegt

    4 september 2008 om 21:32

    Wat loopt die motorkap hoog op zeg, bijna tot aan het dak lijkt het wel :S

    Login om te reageren
  38. Ei zegt

    4 september 2008 om 21:52

    Tja, erg prius… Maar wel een geinige neus.

    @ Athar: Helaas dat er mensen zijn die denken dat een auto half hybride kan zijn. Hybride wil simpelweg zeggen dat de auto wordt aangedreven door twee verschillende soorten motoren. Een auto is dus 100% hybride, of helemaal niet hybride. Een tussenweg is er niet.

    Login om te reageren
  39. Citrofiel zegt

    4 september 2008 om 21:57

    Ja, hij lijkt op de Prius, maar dat is nu eenmaal de efficiëntste vorm. Ik vind hem wel iets mooier dan de Prius. Maar dat kan ook komen doordat ik de Prius zat ben, of vooral de hype er omheen. Al was hij lelijker dan de Prius, dan zou ik hem nog mooier vinden, snap je? :P

    Login om te reageren
  40. dekster zegt

    4 september 2008 om 22:51

    Het ziet er mooier uit dan een prius, maar dat is nu ook weer niet zo verwonderlijk.

    I still hate hybrids doh.

    Login om te reageren
  41. Atomic Wedgie zegt

    5 september 2008 om 02:08

    Zit er nou verlichting rondom de gril of zie ik dat verkeerd?

    Login om te reageren
  42. dotternetta zegt

    5 september 2008 om 10:27

    @Hemstra: :)

    Login om te reageren
  43. Roger zegt

    5 september 2008 om 11:12

    @Ejay:
    Die site geeft een vergelijk met de Prius Classic. Die auto is niet meer te koop. Tijd voor een update.

    Login om te reageren
  44. 406_v6 zegt

    5 september 2008 om 11:33

    Alweer zo’n muesli-car….bah, ’t moest verboden worden…

    Autovisie deed tijdje terug test met Lexus 600h tegen Corvette, ritje A’dam-Assen over de afsluitdijk en wie won de rit (qua zuinigheid)? Juist de Corvette…. zegt genoeg over de zinloosheid van muesli-cars.

    Login om te reageren
  45. Benjamin1 zegt

    5 september 2008 om 11:42

    en zeker weer met die uberkrachtige 1.3 liter benzine motor erin. Je moet door de CVT zeker ook eerst een kwartier wachten voordat je vooruit gaat, nou nee bedankt. Een betere optie is om bv een 1.4 turbomotor, met net iets meer power naast een hybride motor in te bouwen samen met een gewone 6bak (evt met langere eindoverbrenging). Dan zouden veel meer mensen hybride gaan rijden. Dat hele idee met een 1300 en CVT zoals in de civic rijdt gewoon niet….

    Login om te reageren
  46. DAT zegt

    5 september 2008 om 11:52

    Extra plaatje op Autovandaag met nog wat andere modellen op de achtergrond (?):

    http://www.autovandaag.nl/nieuws/foto.php?f=http://www.autovandaag.nl/upl/Insight_9042.jpg&t=newsitem&tid=2272

    Login om te reageren
  47. Jesper zegt

    5 september 2008 om 12:20

    @ Benjamin: En dat is nou de reden dat ik ten alle tijden voor de Prius zou gaan! De zwaardere Honda moet terugvallen op een 1.3 als de elektromotor het niet meer kan. Toyota heeft een 1.5 in het vooronder liggen.
    Laat me je uit eigen ervaring vertellen dat een CVT prima te rijden is en ook lekker optrekt hoor ;)

    Mooier of lelijker dan de Prius vind ik hem niet, het zijn beide strijkijzers en beide niet mijn smaak, het is nu eenmaal de ideale lijn…

    Dat Honda nog altijd achter de feiten aanloopt is niet te ontkennen. Hun Insight van weleer was vergelijkbaar met de klassieke Prius, maar Toyota heeft die techniek 10 jaar kunnen doorontwikkelen. Het feit dat Honda hun eigen Prius baseert op Toyota’s huidige (terwijl de nieuwe in de startblokken staat) zegt genoeg :)

    Login om te reageren
  48. Esprit_de_Flandre zegt

    5 september 2008 om 12:38

    Vééééééééééééééééééééééééél beter dan de huidige oersaaie vierdeurs-Civic hybride. Nu nog een driedeurs en stationwagen en cabrio en coupé en SUV.

    Login om te reageren
  49. Jan C. zegt

    5 september 2008 om 13:24

    Ik had ook het gevoel van herkenning bij de daklijn. Inspelen op een groen gevoel dat er niet is met deze auto’s…

    Login om te reageren
  50. jopie zegt

    5 september 2008 om 13:35

    @Benjamin: de truc van een hybride is juist dat een kleine en zuinige motor samenwerkt met een electromotor, en zo voldoende kracht geeft.
    Ik heb wel eens proefgereden in een Prius en ik vond dat ding behoorlijk snel optrekken.
    Als jij denkt dat een 6-versnellings handbak beter is dan een CVT weet je blijkbaar niet hoe een CVT werkt. Je kan het vergelijken met een 100-versnellings handbak i.c.m. een chauffeur die extreem snel kan schakelen…

    Login om te reageren
  51. 406_v6 zegt

    5 september 2008 om 14:42

    @Benjamin,

    Uit je reactie blijkt wel dat je géén flauw benul hebt HOE een hybride werkt en wat daarbij nodig is…. handbak i.c.m. hybride technologie = onmogelijk omdat de hybride techniek ingrijpt in het hele aandrijsysteem, dus óók de versnellingsbak (én een handbak is per definitie aleen met de hand te bedienen.)

    Login om te reageren
  52. Jesper zegt

    5 september 2008 om 16:02

    @ 406_v6 : “(én een handbak is per definitie aleen met de hand te bedienen.)”
    Daar ben je niet helemaal correct ;) Toyota, heeft een semi-automaat, genaamd MMT (multi-mode transmissie) en dat is een automaat, op basis van een gerobotiseerde 5 traps handbak. Dus het verbuik van die handbak, lage montage kosten, en toch automatisch geschakeld. ;)

    Login om te reageren
  53. 406_v6 zegt

    5 september 2008 om 17:30

    @jesper,

    je schrijft het zelf al “een gerobotiseerde handbak” dus géén echte handmatige geschakelde bak met een koppling die wordt bedient door je linkervoet….. ;)
    Handmatig volgens de Dikke van Dale = hand·ma·tig (bijvoeglijk naamwoord; handmatigheid); 1 met de hand

    Alle zgn. “handmatig” te schakelen bakken zijn allemaal zonder uitzondering (semi-)automatische of gerobotiseerde versnellingsbakken, al dan niet voorzien van een tandwielwerk met een platenkoppeling, een vloeistofkoppeling (koppelomvormer) of een duwband (CVT), met andere woorden er is bij deze bakken een handmatige beïnvloeding van de versnellingskeuze mogelijk….

    Login om te reageren
  54. Juppe zegt

    6 september 2008 om 14:48

    @406_v6,
    handbak i.c.m. hybride technologie = onmogelijk omdat de hybride techniek ingrijpt in het hele aandrijsysteem
    Das dus niet correct, kijk eens goed naar het interieur van de originele Honda Insight, waar je makkelijk 1:30 mee rijdt.

    Een van de weinige in NL:
    http://www.autoweek.nl/forum/read.php?18,3388968

    Login om te reageren
  55. De Oerknal zegt

    6 september 2008 om 19:34

    @ Jesper

    “Dat Honda nog altijd achter de feiten aanloopt is niet te ontkennen. Hun Insight van weleer was vergelijkbaar met de klassieke Prius, maar Toyota heeft die techniek 10 jaar kunnen doorontwikkelen. Het feit dat Honda hun eigen Prius baseert op Toyota’s huidige (terwijl de nieuwe in de startblokken staat) zegt genoeg”

    Crap.

    Duidelijk natuurlijk dat Toyota daarentegen weer hun VVT-i techniek geleend hebben van Honda (net als BMW). Was wel typisch dat deze op de markt kwamen tegelijkertijd met het aflopen van het patent.

    Login om te reageren
  56. Juppe zegt

    6 september 2008 om 21:05

    Hun Insight van weleer was vergelijkbaar met de klassieke Prius
    Op welke manier vergelijkbaar? Compleet verschillende auto’s, compleet verschillende hybride-systemen. Raar argument.

    Het feit dat Honda hun eigen Prius baseert op Toyota’s huidige..
    Zie boven.

    ….. VVT-i techniek ….
    Zelfde idee als vtec, maar andere uitwerking om onder het patent uit te komen. Is ook lang niet zo betrouwbaar gebleken.
    ..BMW…
    Nokkenasverstelling is weer heel iets anders.

    Boeit ook allemaal niet…. als er maar wat nieuws uitgevonden wordt door de slimme koppen. Blijkbaar is daar wat druk door hoge olieprijzen etc voor nodig, maar dat is al zo sinds de jaren ’70. Jammer dat de EU zo makkelijk ombuigt voor de auto-lobby. Maar das weer een ander verhaal.

    Login om te reageren
  57. shrink zegt

    7 september 2008 om 00:40

    Ik heb grote waardering voor Honda’s, maar waarom moet hij er nou weer net zo uitzien. Een tandje minder prius had hem goed gedaan.

    Wat betreft die Aerodynamische vorm, dat maak je mij niet helemaal wijs.
    Is die Prius aerodynamisch de best scorende auto op de markt? Volgens mij niet. Bovendien, gegeven een bepaalde basisvorm kan je nog steeds andere accenten leggen.

    Heb zelf meer het gevoel dat het een marketing-ding is. Net als dat alle smartphones op de I-phone gaan lijken, wil Honda een hybride op een Prius laten lijken, zoiets.

    Login om te reageren
  58. stief zegt

    19 september 2008 om 02:12

    De Honda Insight trekt helemaal niet op een Prius! Dit model lijkt als 2 druppels water op de huidige Civic… Ik denk dat mijn familie deze auto gaat aanschaffen, is er enige kans dat hij nog in 2008 op de markt komt?

    Login om te reageren
  59. harry zijlstra zegt

    5 oktober 2008 om 13:04

    Kan de nieuwe generatie hybrides nou wel een vouwwagen trekken?

    Login om te reageren
  60. colonne zegt

    15 oktober 2008 om 17:30

    deze zijn soft-hybrides, zelfs niet te vergelijken met de prius, deze kan ook allleen op elek. rijden tot ong. 50 km/u .(toyota prius)
    de honda wordt steeds door een verbrandigsmotor aangedreven, bijgestaan door een electromotor.
    Het echte werk moeten we verwachten van G.M. deze zijn met een serie-hybride bezig; deze auto zou steeds op elektriciteit rijden, wanneer de batterijcapaciteit daalt tot ong. 60/100 dan springt een kleine verbrandingsmotor aan op laag toerental om deze bij te laden.
    deze laatste zal de voorganger worden voor de aandrijving op waterstof !

    Login om te reageren
  61. databekker zegt

    13 januari 2009 om 19:33

    Nu nog rijden in een Prius bestuurders die een hybride auto willen rijden. Straks kiezen er heel veel voor de voordeligere Insight, en kopen Toyota mensen die een hybride willen de Prius. Dat gaat procenten schelen Toyota!

    Login om te reageren
  62. Marc zegt

    12 april 2009 om 14:00

    Terwijl de nieuwe Insight een bijna kopie is van de huidige (oude)Prius (met een iets beter lijn), heeft de nieuwe Prius 2009 weer een veel beter, dynamischer en mooier design dan de Honda Insight! Als je daar nog een keer de betere prestaties tegenover zet (1.8 motor ipv huidige 1.5 met 136 pk én een nog lager verbruik dan de huidige prius) plus een gelikt interieur met veel nieuwe snufjes, kan de Honda wel inpakken qua design en techniek. Pluspunt bij Honda is wel de lagere aanschafprijs, maar ja, kun je deze twee nog wel vergelijken?
    Het radarsysteem van de nieuwe prius, dat aanrijdingen bij lagere snelheden kan vermijden, en waterafstotend glas, zonnepanelen die de airco aansturen, een projectie van de meest gebruikte dashbord instrumenten op de voorruit, en nog vele andere handige innovaties. Enige van de hier genoemde “snufjes” zijn dan wel pas standaard op de duurdere modellen (prijs duurste model Prius 34.000 euro) maar zijn toch voor velen bereikbaar geworden! OOK voor mij gelukkig! ;-)
    Voor mij is de Insight géén vergelijkingsmateriaal met de Prius III!! Sorry, uiteraard mag een ieder daar anders over denken. De tijd zal het leren of Honda een geduchte hybride concurrent is voor Toyota.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North