Waar we Mansory vooral kennen van het uitbundige en extreme, zijn ze bij deze Genesis Coupe -die in opdracht van Hyundai is gemaakt- redelijk rustig te werk gegaan. Geen overdadig spoilergeweld en afzichtelijke kleurencombo’s, maar een bescheiden tuningspakketje. Zo kan het dus ook.
Als basis werd een matwitte Genesis Coupe gepakt. Daaraan werd toegevoegd: bumpers, sideskirts en een diffuser op het achterwerk. De voorwielen tellen nu 20 inch, achter zijn er 21 inch exemplaren onder geschroefd. Onder de kap ligt een ongewijzigde viercilinder met 214 pk. Al met al wordt ‘ie er (voor de verandering) niet lelijker op.
De binnenkant wordt opgeleukt met Recaro’s die je beter op de plek houden (handig met driften, het is immers een RWD) en er wordt een soundsysteem van Pioneer aan toegevoegd. Verder strooien ze er met carbonfiber en hebben ze in Essen een chick bij de auto gezet om je aandacht te trekken. Dat is gelukt.
Voor een Jap zeker niet lelijk!
@Matthias: *Zuid-Koreaan natuurlijk
@Matthias:
Zuid-Koreaan.
Ik wist het wel dat Mansory auto’s mooi kan maken. Vooral die diffuser en die uitlaat, heel mooi!
Zeker niet de eerste Hyundai die ik niet lelijk vind. Bizarre tijden…
@birdboy: True.. betrapte mij er zelf ook op.. hebben hebben hebben.. en toen raakte het me.. BAM! Een Hyundai? Begeerte? Gek.. Ze beginnen het te snappen in Korea..
OT: Snap het wel.. redelijk geslaagd design.. maar het is vooral zijn hardware wat deze auto zo vet maakt. RWD.. dik blok.. mooi onderstel incl. Brembo remmerij e.d. en toch redelijk betaalbaar. Hij geeft mij niet het gevoel wat een Impreza 555 mij gaf bij zijn introductie op de NL markt vele jaren geleden: “Een kanon voor een habbekrats” maar deze is toch zeker niet slecht.
super auto wit met bruin (leer) interieur.
Toch moet je respect hebben voor het lef van dhr Mansory. Kijk bijv. maar wat er is geworden van dhr Gemballa…
@negativan:
ongelooflijk he ..
dat internationale tuner-killer syndicaat ..
@lincoln:
Had je wat?
Ik zeg het al maanden, die genesis coupe moet naar NL komen!
@AudiQuatro:
“zeggen” kan een aap ook ..
voor een Mansory is ie spuug lelijk ..
@lincoln.
Reden genoeg dus.. Heb jij het adres van die kerel?
@negativan:
Kom maar op.
Tja die 21 inch velgen zal je echt nodig hebben bij 214pk… Dit is niet prestatieverhogend dus dit is niet ”tuning”.
mooi kleurtje. :D
Of het nou een Zuid-Koreaan is gewoon een heerlijke wat
wat=wagen
heerlijk ding!
als ik over het uiterlijk moet hebben, dan vind ik 20 voor en 21 achter toch wel een leuke touch. de genesis heeft zo’n mooie lijn lopen die van voren naar achter, van laag naar hoog gaat! die dingen maken de auto toch wel beetje af. al zou ik ‘m willen hebben in mat oranje!
mooi mooi, maar hij is toch niet leverbaar in Europa? of in sommige landen in europa wel?
@Stopwearingpants: Hij is in de BeNeLux intussen wel leverbaar op bestelling bij de Hyundai-dealer , zij het in zeer beperkt aantal exemplaren per jaar .
Heb eens iets gehoord v 1000 Genesis 2L turbo en 1000 Genesis V6 3.8 per jaar voor Europa
@Adolf Van Oostende: Geeft niks.. ik hoef er maar 1..
Mooi????????
Hoe je een Hyundai nog belachelijker kunt maken,dat is een mooi voorbeeld.
Mansory heeft het eens niet verkloot. Moesten ze dat nu nog doen met hun andere modellen ook…
Ik vind hem er best wel goed uitzien..
Maar is Mansory normaal niet enorm duur…. beetje dom om dan al je geld aan een Hyundai uit te geven :-)
niet slecht
SUPER!
hij is zeker mooi al heb ik het idee dat ik de kont van deze auto wel eens eerder ben tegen gekomen miss wat trekjes van een mitsubish gtr?
Dat ziet er goed uit! En al helemaal voor Mansory, want die maken vaker een berg ellende dan iets moois!
Toch maar eens kijken wat het hier moet gaan kosten .